Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki NR90GR2


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki NR90GR2

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Bout
1 996399 1.04 1.26

Top Cover (old 886142)
2A 886598 9.45 11.43

Filter Set
3 886129 32.18 38.93

Niet meer leverbaar
4 885309

Rubber Ring
5 885313 1.50 1.82

Rol Pin D2.5x25
6 885318 1.50 1.82

Motor Houder
7 885310 7.05 8.53

Huls
8 885314 1.65 2.00

Ring
9 885320 1.50 1.82

Bougie
10 885333 3.30 3.99

Motor Veer
11 885319 1.50 1.82

Bout Hd M5x20 (10 Stuks)
12 949757 3.00 3.63

Cylinder Deksel
13 885308 32.18 38.93

O-ring (i.d 59.92)
14 885316 4.80 5.81

MOER M4 ( 10 STUKS )
15 949554 1.05 1.27

Ring M4 (10 Stuks)
16 949423 1.05 1.27

Waaier
17 885311 4.80 5.81

Inbusbout M4x16
18 949754 2.40 2.90

Chamber Head
19 885294 13.89 16.80

PAKKING (B)
20 886133 1.80 2.18

Motorkamer
21 885296 22.28 26.95

O-RING
22 878607 1.05 1.27

Ring Voor Schacht
23 880319 1.65 2.00

Ring M5 ( Oud 949431z , 10 St )
24 949431 1.04 1.26

Schachtpin
25 885277 3.00 3.63

Machineschroef M4x6 (10 Stuks)
26 949214 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
27 885317

Adapter
27A 886313 1.05 1.27

Inbusstelschroef M4 X 5
28 961681 1.04 1.26

Vastzetplaatje
29 885297 3.30 3.99

Pin (a)
30 886484 1.65 2.00

Schakelplaat
31 885306 1.65 2.00

O-ring (i.d 66.27)
32 885283 6.45 7.80

Veerring
33 885285 1.65 2.00

Zuigerring
34 886132 9.75 11.80

Zuiger
35 885619 58.44 70.71

Piston Bumper
36 885289 8.40 10.16

Rubber (oud 885790)
37 885284 1.80 2.18

Cilinder Ass'y
38 885618 72.19 87.35

Seal Lock Hd. Inbusbout M4x10
39 886241 1.65 2.00

Buffer Cover
40 886467 1.80 2.18

Lead Valve
41 885290 1.65 2.00

Muffler
42 885288 13.50 16.34

Geleider
43 885632 8.40 10.16

Borgbus
44 886252 6.45 7.80

Plaat
45 885622 25.16 30.45

Speciale Moer M5
46 886544 7.50 9.08

Inbusbout Hd M5x50
47 886545 1.80 2.18

Borgbus
48 886143 1.65 2.00

Seal Lock Hd. Inbusbout M4x10
49 886241 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
50 886242

Pushing Lever Arm (c)
51 886546 5.10 6.17

Pushing Lever Spring
52 886245 1.65 2.00

Pushing Lever Connector
53 885301 4.35 5.26

Cylinder Plate
54 885625 7.65 9.26

Niet meer leverbaar
55 980046

U-NUT M4
56 956329 1.05 1.27

Pushing Lever Arm (d)
57 886547 5.10 6.17

Bout M5x10 (oud 956634,10 Stuks)
58 949819 2.55 3.09

Stopper
62 886128 6.45 7.80

Pushing Lever (a)
63 886144 6.75 8.17

Adjuster Bush (s)
64 885272 5.85 7.08

Niet meer leverbaar
65 888756

Schroef M5
66 885304 1.50 1.82

Behuizing
67 886134 23.93 28.95

Insulator Sheet
68 885307 1.65 2.00

Hitachi Plaatje
69 328922 1.95 2.36

Huis
70 886244 33.96 41.09

Nylon Moer M4
71 876465 1.05 1.27

Imbus Hd.bout M5x15 (10 Stuks)
72 949820 2.55 3.09

Huls
73 878164 14.70 17.79

Tapschroef D4x20 Met Ring (zwart)
74 302086 1.05 1.27

Handgreep (d)
75 886139 37.95 45.92

Niet meer leverbaar
77 888762

Schroef D4x45 Met Ring
78 301815 1.05 1.27

Schakelaar Montage
79 885334 1.65 2.00

Schakelaar Arm
80 885347 1.65 2.00

Prisma
81 885628 3.30 3.99

Veer
82 885337 1.65 2.00

Beschemring Kabel
83 885339 3.30 3.99

Schroef
84 885346 1.65 2.00

Regelaar
85 885331 87.59 105.98

Regelaar
85 885595 57.06 69.05

Schroef Met Flens D4x14 (zwart)
86 309933 1.05 1.27

Veer
87 885828 1.65 2.00

Kamersluiting
88A 887617 4.65 5.63

Rol Pin D2.5x10 (10stuks)
89 949551 1.65 2.00

Draadboom (a)
90 885799 46.61 56.40

Nylon Moer M5
96 877371 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
97 885629

Niet meer leverbaar
98 885630

Cel Hendel
99 886141 6.75 8.17

Hendel
100 885280 1.50 1.82

Rol Pin D2x8 (10 Stuks)
101 949859 1.20 1.45

Veer D3.6
102 885281 1.50 1.82

Cel Behuizing
103 885352 3.30 3.99

Cel Rubber
104 886131 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
105 324148

Niet meer leverbaar
105 325292

Sensorplaat
106 886257 3.30 3.99

Schakelaarhendel
107 886135 6.45 7.80

Veer
108 885518 1.65 2.00

Schakelaar Stopper
110 886138 3.30 3.99

Handgreep (c) Nr90gr2 Grijs
111 886729 36.99 44.75

Pin D4x28
112 949506 3.00 3.63

Spijkervoeding
113 885621 6.45 7.80

Spring
114 883687 1.65 2.00

Spijkervoeding (b)
115 885324 3.00 3.63

Veer
116 885325 7.05 8.53

Veer D8
117 885328 1.50 1.82

Niet meer leverbaar
118 885623

Voedingsknop
119 886246 3.30 3.99

Tapschroef D5x20 Zwart
120 302089 1.05 1.27

Magazijn Bescherming
121 885354 8.40 10.16

Zeskantbout M4x18
122 880003 1.05 1.27

Wiring Plate
125 886253 1.65 2.00

Haak
126 886255 9.00 10.89

Tapschroef D3
127 885714 1.80 2.18

Wiring Plate
128 886548 1.80 2.18

Machineschroef M4x6 Zelfborgend
129 303631 1.04 1.26

Afdekking
130 886470 1.80 2.18

Ring
131 886471 1.80 2.18

Huls
132 886543 3.45 4.17

Niet meer leverbaar
502 875769

Niet meer leverbaar
503 944458

Niet meer leverbaar
504 886146

Niet meer leverbaar
505 886036

Werkstuk Beschermneus
506 885788 38.91 47.08

Rubber Dopje Voor Beschermneus
507 885791 6.30 7.62

Niet meer leverbaar
601 885246

Niet meer leverbaar
601 885546

Werkstuk Beschermneus
602 885788 38.91 47.08

Rubber Dopje Voor Beschermneus
603 885791 6.30 7.62

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.