Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Hikoki NT1865DBAL'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki NT1865DBAL


Onderdelen tekening 1
Klik voor vergroting

Onderdelen lijst van de Hikoki NT1865DBAL

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Hd. Bout M5x16 (met Ring)
1 880219@1417 1.05 1.27

BEHUIZING (C)
2 371225@1417 1.20 1.45

Low Head Hex.socket Bolt M4x8
3 331109@1417 1.80 2.18

HOOK
4 371214@1417 12.45 15.06

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
5 301653@1417 1.04 1.26

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
6 339783@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
7 371009@1417

Schroef D4x20 (plastic Tie)
9 994806@1417 1.04 1.26

Zeskantbout M5
10 371015@1417 1.04 1.26

Top Dekking
11 371014@1417 6.45 7.80

Rubberen Kussen (C)
12 371012@1417 1.35 1.63

Kamerdop
13 371035@1417 20.35 24.62

SPECIALE MOER M36
14 371040@1417 11.10 13.43

O-RING (Binnendiameter 79,5)
15 371037@1417 2.40 2.90

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
16 371039@1417

O-ring (s-5)
17 872822@1417 3.00 3.63

VALVE CORE
18 371038@1417 3.30 3.99

Kamerbasis
19 371036@1417 41.80 50.58

Hex.socket Hd.bolt M5x18 (10 Pcs)
20 949658@1417 1.80 2.18

O-RING (Binnendiameter 32,99)
21 371042@1417 1.35 1.63

RUBBER CUSHION (B)
22 371011@1417 1.04 1.26

CYLINDER
23 371041@1417 47.71 57.73

X-RING
24 371046@1417 4.50 5.44

SLIDE RING
25 371047@1417 19.53 23.63

Zuiger
26 371045@1417 156.20 189.00

Pistonsbumper
27 371048@1417 31.35 37.93

Veer (t)
28 332000@1417 1.80 2.18

TRIGGER
29 371021@1417 1.04 1.26

O-RING (I.D. 2.5)
30 371020@1417 1.04 1.26

SCHAKELKABEL (A)
31 371019@1417 10.05 12.16

Rubberen Kussen
32 332668@1417 2.10 2.54

Terminal Rubber (a)
33 370728@1417 2.55 3.09

BEDRADING
34 372187@1417 150.01 181.52

RUBBER CUSHION (A)
35 371010@1417 1.04 1.26

Neus
36 371050@1417 54.45 65.88

SPRING
37 371067@1417 1.04 1.26

DRUKHANDEL ARM ASS'Y
39 371064@1417 9.90 11.98

Seal Lock Hd. Inbusbout M3x6
40 325077@1417 1.65 2.00

DUWHEFBOOMHOUDER
41 371058@1417 1.04 1.26

DRUKHANDEL STUK
42 371065@1417 3.15 3.81

Ratchet Spring
43 881765@1417 1.95 2.36

Regelaar
44 887358@1417 2.10 2.54

RING D4
45 371062@1417 1.04 1.26

Ratchet Spring
46 886331@1417 1.05 1.27

BLADGELEIDER
47 371057@1417 62.56 75.70

Seal Lock Hd. Inbusbout M4x12
48 886311@1417 1.05 1.27

DUWHEFBOOMHOUDER (B)
49 371061@1417 6.60 7.99

GELEIDEPLAAT
50 371070@1417 37.81 45.75

SLOT HENDEL DEKSEL
51 371079@1417 1.04 1.26

VERGRENDELHEFBOOM
52 371076@1417 5.85 7.08

Rol Pin D3x16 (10 Stuks)
53 949496@1417 1.65 2.00

ROLSTIFT D3X32
54 371080@1417 1.04 1.26

PUSHING LEVER
55 371083@1417 12.00 14.52

ROLPIN D3X22
56 371077@1417 1.04 1.26

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
57 6696839@1417

SENSOR (B)
58 371022@1417 11.55 13.98

Sensorhouder (A)
59 371052@1417 1.04 1.26

GELEIDEPIN
60 371073@1417 1.04 1.26

Hefboom (c)
61 331790@1417 1.80 2.18

SENSOR (C)
62 371023@1417 8.70 10.53

SENSOR HOLDER (B)
63 371054@1417 1.04 1.26

Sensorhouder (A)
64 371053@1417 1.04 1.26

Seal Lock Hd. Inbusbout M3x8
65 325241@1417 1.65 2.00

Schildring
66 371051@1417 1.04 1.26

Ball Bearing
67 371033@1417 3.15 3.81

WASHER (A)
68 371032@1417 1.04 1.26

WHEEL SPRING (A)
69 371027@1417 1.04 1.26

NAALDROLLE D3
70 371030@1417 1.04 1.26

NAALDROLLE D4.5
71 371031@1417 1.04 1.26

PIN (A)
72 371029@1417 1.20 1.45

PIN WHEEL
73 371026@1417 77.96 94.33

WIELVEER (B)
74 371028@1417 1.04 1.26

Positiedetector
75 371034@1417 4.50 5.44

KOGELLAGER 6901VVMPS2L
76 6901VV@1417 9.60 11.62

GEAR BOX ASS'Y
77 371025@1417 33.55 40.60

ROTOR
98 361054@1417 37.95 45.92

Schuif
99 326276@1417 1.05 1.27

MAGAZIJN DEKSEL
101 371085@1417 15.26 18.47

Machineschroef M5x15 Zwart
102 885997@1417 1.05 1.27

Ring M5 ( Oud 949431z , 10 St )
103 949431@1417 1.04 1.26

Nail Rail
104 886591@1417 8.25 9.98

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
106 307811@1417

NAIL FEEDER (B)
107 371090@1417 19.66 23.79

PUSHING STOPPER (A)
108 371091@1417 1.04 1.26

Pushing Stopper Spring
109 886619@1417 1.05 1.27

Pushing Stopper Cover
110 886616@1417 1.20 1.45

Tapschroef D3x10 (zwart)
111 306371@1417 1.04 1.26

MAGAZINE
112 371226@1417 18.70 22.63

Nylon Moer M5
113 877371@1417 1.05 1.27

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
501 337528@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
502 336473@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
503 336472@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
504 336474@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
505 371895@1417

NOSE CAP BLACK 3MM
506 371094@1417 2.70 3.27

Beschermkapje Voor Batterij
507 329897@1417 1.80 2.18

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
508 875769@1417

Pouch Cloth
509 6698667@1417 1.98 2.39

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.