Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki NT1865DBSLW4Z


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki NT1865DBSLW4Z

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Hd. Bout M5x16 (met Ring)
1 880219 1.05 1.27

HOUSING (C)
2 371225 1.20 1.45

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
3 301653 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
4 339783

Niet meer leverbaar
5B 371009

Schroef D4x20 (plastic Tie)
7 994806 1.04 1.26

HEX.SOCKET BOLT M5
8 371015 1.04 1.26

TOP COVER
9 371014 6.45 7.80

RUBBER CUSHION (C)
10 371012 1.35 1.63

CHAMBER COVER
11 371035 20.35 24.62

SPECIAL NUT M36
12 371040 11.10 13.43

O-RING (I.D. 79.5)
13 371037 2.40 2.90

Niet meer leverbaar
14 371039

O-ring (s-5)
15 872822 3.00 3.63

VALVE CORE
16 371038 3.30 3.99

CHAMBER BASE
17 371036 41.80 50.58

Hex.socket Hd.bolt M5x18 (10 Pcs)
18 949658 1.80 2.18

O-RING (I.D.32.99)
19 371042 1.35 1.63

RUBBER CUSHION (B)
20 371011 1.04 1.26

CYLINDER
21 371041 47.71 57.73

X-RING
22 371046 4.50 5.44

SLIDE RING
23 371047 19.53 23.63

PISTON
24 371044 138.74 167.87

PISTON BUMPER
25 371048 31.35 37.93

Veer (t)
26 332000 1.80 2.18

TRIGGER
27 371021 1.04 1.26

O-RING (I.D. 2.5)
28 371020 1.04 1.26

SWITCH CABLE (A)
29 371019 10.05 12.16

Rubber Cushion
30 332668 2.10 2.54

Terminal Rubber (a)
31 370728 2.55 3.09

WIRING
32 372186 150.01 181.52

RUBBER CUSHION (A)
33 371010 1.04 1.26

NOSE
34 371049 57.34 69.38

SPRING
35 371067 1.04 1.26

PUSHING LEVER ARM ASS'Y
37 371064 9.90 11.98

Seal Lock Hd. Inbusbout M3x6
38 325077 1.65 2.00

PUSHING LEVER ARM HOLDER
39 371058 1.04 1.26

PUSHING LEVER PIECE
40 371065 3.15 3.81

WASHER D4
41 371062 1.04 1.26

Ratchet Spring
42 886331 1.05 1.27

BLADE GUIDE
43 371056 59.40 71.87

Ratchet Spring
44 881765 1.95 2.36

Regelaar
45 887358 2.10 2.54

PUSHING LEVER ARM HOLDER (A)
46 371060 6.75 8.17

Seal Lock Hd. Inbusbout M4x12
47 886311 1.05 1.27

LOCK PLATE
48 371092 1.20 1.45

Borgveer
49 886305 1.05 1.27

GUIDE PLATE
50 371069 34.93 42.26

LOCK LEVER COVER
51 371078 1.04 1.26

LOCK LEVER
52 371075 6.45 7.80

ROLL PIN D3X22
53 371077 1.04 1.26

ROLL PIN D3X32
54 371080 1.04 1.26

PUSHING LEVER
55 371082 12.00 14.52

NEEDLE ROLLER D3
56 371072 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
57 6696839

SENSOR (B)
58 371022 11.55 13.98

SENSOR HOLDER (A)
59 371052 1.04 1.26

Lever (c)
60 331790 1.80 2.18

SENSOR (C)
61 371023 8.70 10.53

SENSOR HOLDER (B)
62 371054 1.04 1.26

SENSOR HOLDER (A)
63 371053 1.04 1.26

Seal Lock Hd. Inbusbout M3x8
64 325241 1.65 2.00

SHIELD RING
65 371051 1.04 1.26

Ball Bearing
66 371033 3.15 3.81

WASHER (A)
67 371032 1.04 1.26

WHEEL SPRING (A)
68 371027 1.04 1.26

NEEDLE ROLLER D3
69 371030 1.04 1.26

NEEDLE ROLLER D4.5
70 371031 1.04 1.26

PIN (A)
71 371029 1.20 1.45

PIN WHEEL
72 371026 77.96 94.33

WHEEL SPRING (B)
73 371028 1.04 1.26

POSITION DETECTOR
74 371034 4.50 5.44

KOGELLAGER 6901VVMPS2L
75 6901VV 9.60 11.62

GEAR BOX ASS'Y
76 371025 33.55 40.60

ROTOR
97 361054 37.95 45.92

HOOK
98 371214 12.45 15.06

Low Head Hex.socket Bolt M4x8
99 331109 1.80 2.18

Schuif
100 326276 1.05 1.27

MAGAZINE COVER
101 371084 13.05 15.79

DISTANCE PIECE M5
102 371086 2.10 2.54

Bout
103 996399 1.04 1.26

Ring M5 ( Oud 949431z , 10 St )
104 949431 1.04 1.26

Machineschroef M5x15 Zwart
105 885997 1.05 1.27

Spijker Rails
106 886341 7.35 8.89

CAUTION LABEL (EU)
107 372191 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
108 307811

NAIL FEEDER
109 371089 19.94 24.12

MAGAZINE
110 371087 15.13 18.30

Nylon Moer M5
111 877371 1.05 1.27

Service Set (nt1850dbsl/ Nt1865dbal/dbsl)
112 372991 94.88 114.80

PANEL SHEET
113 373658 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
501 337528

Niet meer leverbaar
502 336473

Niet meer leverbaar
503 336472

Niet meer leverbaar
504 336474

Niet meer leverbaar
505A 375577

NOSE CAP BLACK 3MM
507 371094 2.70 3.27

Beschermkapje Voor Batterij
508 329897 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
509 875769

Pouch Cloth
510 6698667 1.98 2.39

Niet meer leverbaar
601 375605

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.