Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki NT32AE2


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki NT32AE2

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Top Cover (gray)
1 885866 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
1A 886197

Bout Hd M5x20 (10 Stuks)
2 949757 3.00 3.63

Niet meer leverbaar
3 885903

Niet meer leverbaar
3A 886732

O-ring
4 878600 1.05 1.27

Head Valve Spring
5 880190 2.55 3.09

Luchtklep (a)
6 880410 14.70 17.79

Pakkingpakking
7 885868 2.10 2.54

O-ring (p22.4)
8 885869 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
9 885904

O-ring (i.d.44.7)
10 885871 1.05 1.27

Cylinder Plate
11A 885872 1.05 1.27

O-ring (s-30)
12 301684 1.05 1.27

O-ring (p-32)
13 986374 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
14 885905

Piston Bumper
15 885874 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
16 885906

Niet meer leverbaar
17 885907

Niet meer leverbaar
17A 887754

Waarschuwings Label
18 885877 1.05 1.27

Retaining Ring D6
19 955479 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
20 885878

Niet meer leverbaar
20A 886731

Pakking (b)
22 884342 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
23 885959

Niet meer leverbaar
23A 886734

Inbus Hd.bout M5x16 (10 Stuks)
24 949821 2.55 3.09

Stalen Kogel D3.97 ( 10 Stuks )
26 959155 1.04 1.26

Veer
27 982454 1.04 1.26

Wisselknop (c) Groen
28 885658 10.80 13.07

Wisselknop (c)
28A 886265 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
30 885879

Niet meer leverbaar
30A 886735

Schakelaar
31 885657 10.35 12.52

Pushing Lever Guide
32 885880 2.10 2.54

Pushing Lever Spring
33 885881 1.05 1.27

Pushing Lever (c)
35A 885973 4.50 5.44

Niet meer leverbaar
35B 887678

Regelaar (green)
36 885884 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
36A 886736

Pushing Lever (b)
37 885885 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
38 885908

Stopring
39 872971 1.05 1.27

Neuskap
40 885887 1.05 1.27

Trekker (c)
41 885689 2.10 2.54

Rol Pin D2.5x16
42 881951 1.80 2.18

Rol Pin D3x25 (10 Stuks )
43 949539 2.25 2.72

Rol Pin D3x25 (10 Stuks )
44 949539 2.25 2.72

Rol Pin D3x32
45 884975 1.65 2.00

VALVE BUSHING (A)
46 884962 1.65 2.00

FEED PISTON O-RING (I.D.14)
47 877763 1.05 1.27

VALVE BUSHING B)
48 884963 1.65 2.00

O-RING (P-18
49 873570 1.35 1.63

O-ring
50 676531 1.04 1.26

VALVE PISTON
51 884964 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
52 872654

Plunger Spring
53 884966 1.65 2.00

O-RING (I.D.1.8)
54 878888 1.05 1.27

As
55 885888 3.15 3.81

As
55A 887679 3.15 3.81

Schakelblokkering
56 885889 3.15 3.81

Rol Pin D3x18 (10 Stuks)
57 949518 2.40 2.90

Niet meer leverbaar
58 885909

Nylock Hex. Socket Hd.bolt M4x10
59 880413 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
60 885910

Niet meer leverbaar
61 885892

Niet meer leverbaar
61A 887751

Niet meer leverbaar
62 885911

Nylon Moer M4
64 876465 1.05 1.27

Rol Pin D4x32 (10 Stuks)
65 949685 2.55 3.09

Spijker Stopper
66 885894 1.05 1.27

Veer
67 885895 1.05 1.27

Plate
68 885896 1.05 1.27

Nylock Hex. Socket Hd.bolt M4x10
69 880413 1.05 1.27

Schroef M4x25 Zwart
70 885960 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
71 885912

Nail Plate
72 885898 1.05 1.27

Knop Van Spijker Doorvoer Systeem
73 885899 1.05 1.27

Veer
74 885900 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
75 885913

Niet meer leverbaar
77 887752

Niet meer leverbaar
78 887668

Niet meer leverbaar
79 887681

Trekker (d)
81 887755 2.10 2.54

Veer
82 887673 1.20 1.45

Roll Pin D3x10 (10 Pcs)
83 887458 1.20 1.45

Wisselknop (d)
84 887684 1.20 1.45

Trekker (d)
85 887756 4.20 5.08

Niet meer leverbaar
86 887686

Roll Pin D3x35
87 887675 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
501 875769

Niet meer leverbaar
502 885902

Grip Tape (old 880349)
601 881768 5.25 6.35

Niet meer leverbaar
602A 888213

O-ring Kit Nt32ae2/nt50ae2/n3804ab3
603 886375 10.05 12.16

Pakkingpakking
604 885868 2.10 2.54

O-ring (i.d.44.7)
605 885871 1.05 1.27

O-ring (p22.4)
606 886068 1.50 1.82

O-ring
607 878600 1.05 1.27

O-ring (s-30)
608 301684 1.05 1.27

O-ring (p-32)
609 986374 1.65 2.00

Single Sequential Actuation Mechanism Kit
611 887916 3.30 3.99

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.