Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Hikoki NT50GS'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki NT50GS


Onderdelen tekening 1
Klik voor vergroting

Onderdelen lijst van de Hikoki NT50GS

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Filter Cover
1 886664@1417 1.05 1.27

Filter
2 886344@1417 10.20 12.34

Boutje M5x10
3 886347@1417 1.05 1.27

Top Cover
4 886335@1417 3.15 3.81

Bougie
5 885333@1417 3.30 3.99

Inbusbout Hd M4x12
6 880630@1417 1.05 1.27

Cylinder Deksel
7 886661@1417 20.90 25.29

Moer M3 (10 Stuks)
8 949553@1417 1.04 1.26

Veerring M3 (10 Stuks)
9 949451@1417 1.05 1.27

Ring M3 (10 Stuks)
10 949422@1417 1.04 1.26

Waaier
11 886309@1417 2.10 2.54

Rubberen Pakking
12 886568@1417 1.05 1.27

Inbusbout M4x16
13 949754@1417 2.40 2.90

Deksel
14 886295@1417 9.15 11.07

Pakkingpakking
15 886296@1417 1.05 1.27

Kamer
16 886297@1417 10.65 12.89

Zuigerring
17 886312@1417 2.10 2.54

Veerring D40
18 886298@1417 1.05 1.27

Motor
19A 887446@1417 104.50 126.44

O-ring (s-12)
20 875638@1417 1.65 2.00

Pakking
21 886315@1417 1.05 1.27

Adapter
22 886313@1417 1.05 1.27

Inbusstelschroef M4x5
23 886314@1417 1.05 1.27

Rubber Ring
24 886567@1417 1.05 1.27

Afdekking
25A 887890@1417 2.10 2.54

Zuigerring
26 886848@1417 5.63 6.81

Piston
27 886839@1417 22.83 27.62

Piston Bumper
28 886851@1417 2.10 2.54

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
29 888752@1417

Behuizing
30 886855@1417 16.36 19.80

Pin
31 886310@1417 1.05 1.27

Geleider
32 886840@1417 24.68 29.86

Seal Lock Hd. Inbusbout M4x12
33 886311@1417 1.05 1.27

Nylock Hex. Socket Hd.bolt M4x10
34 880413@1417 1.05 1.27

Afdekkapje
35 886570@1417 2.10 2.54

Geleideplaat
36 886841@1417 14.30 17.30

Rol Pin D3x10 (10 Stuks)
37 949776@1417 2.40 2.90

Vergrendeling
38 886843@1417 3.15 3.81

Rol Pin D3x16 (10 Stuks)
39 949496@1417 1.65 2.00

Bout M5
40 886566@1417 1.05 1.27

Seal Lock Hd. Inbusbout M4x8
41 886307@1417 1.05 1.27

Veer H8
42 886319@1417 1.05 1.27

Buffer Cover
43 886287@1417 4.20 5.08

Muffler
44 886288@1417 2.10 2.54

Pakking
45 886290@1417 3.15 3.81

Buffer Plate
46 886293@1417 2.10 2.54

O-RING
47 886294@1417 1.05 1.27

Plaatgaas
48 886292@1417 3.30 3.99

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
49 305812@1417 1.04 1.26

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
50A 886317@1417

Bout M4x32
51 886565@1417 1.05 1.27

Cylinder
52A 887356@1417 36.10 43.68

RUBBER
53 886285@1417 1.05 1.27

Nylon Moer M5
54 877371@1417 1.05 1.27

Hitachi Naamplaat
55 886342@1417 1.80 2.18

Pin
56 886332@1417 1.05 1.27

Rubberen Bus
57 886333@1417 1.05 1.27

Kapje
58 886326@1417 2.10 2.54

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
59 326299@1417

Houder
60 886316@1417 1.05 1.27

Bedrading (oud 886321)
61A 887635@1417 72.19 87.35

Ring M4 (10 Stuks)
62 949423@1417 1.05 1.27

Seal Lock Schroef M4x10
63 324082@1417 1.65 2.00

Tapschroef D4x20 Met Ring (zwart)
64 302086@1417 1.05 1.27

Moer M4 ( Zwart)
65 886330@1417 1.05 1.27

Haak
67 886345@1417 3.15 3.81

Ring
68A 887036@1417 1.05 1.27

Schroef M4x25 Zwart
69A 887034@1417 1.05 1.27

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
70A 886323@1417

Terminalhouder
71 326316@1417 1.05 1.27

Trigger Stopper
72 886552@1417 3.15 3.81

Schakelaar
73 886327@1417 1.05 1.27

Trigger Spring
74 886328@1417 1.05 1.27

Pin D3x20 (10 Stuks)
75 949890@1417 1.80 2.18

Afdekplaat
76 886324@1417 1.05 1.27

VEER
77 886301@1417 1.05 1.27

Seal Lock Hd. Inbusbout M4x10
78 886308@1417 1.05 1.27

Pushing Lever Arm
79 886856@1417 8.33 10.07

Pushing Lever Piece
80 887035@1417 3.15 3.81

O-ring (s-8)
81 992912@1417 1.05 1.27

Regelaar
82 886338@1417 2.10 2.54

Ratchet Spring
83 886331@1417 1.05 1.27

Pushing Lever
84 886852@1417 4.65 5.63

WARNING LABEL
86 888774@1417 1.04 1.26

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
87 886844@1417

Regelaar
88 886320@1417 72.33 87.51

SCHROEF MET FLENS D4X12 (ZWART)
89 325083@1417 1.65 2.00

Magazijn
90 886845@1417 22.83 27.62

Rol Pin D4x32 (10 Stuks)
91 949685@1417 2.55 3.09

Spijker Stopper
92 885894@1417 1.05 1.27

Veer
93 885895@1417 1.05 1.27

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
94 886842@1417

Magazine Cover
95 886849@1417 14.78 17.88

Prisma
96 886322@1417 1.05 1.27

Spijkervoeding
97B 887995@1417 2.10 2.54

Nail Plate
98 885898@1417 1.05 1.27

Knop Van Spijker Doorvoer Systeem
99 885899@1417 1.05 1.27

Veer
100 885900@1417 1.05 1.27

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
101A 887387@1417

Cylinder Deksel Kompleet
102B 887891@1417 138.74 167.87

Cylinder Plate
103 887032@1417 1.05 1.27

Caution Label
104 887415@1417 1.20 1.45

Handgreep Set (oud 886317+886323)
105 331424@1417 18.15 21.96

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
502 875769@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
503 943277@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
504 944458@1417

Neuskap
505 886846@1417 1.65 2.00

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
506A 886857@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
507 886036@1417

Hendel
508 887996@1417 1.20 1.45

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.