Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki NT65GA


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki NT65GA

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Filter Cover
1 886664 1.05 1.27

Filter
2 886344 10.20 12.34

Boutje M5x10
3 886347 1.05 1.27

Top Cover
4 886335 3.15 3.81

Bougie
5 885333 3.30 3.99

Inbusbout Hd M4x12
6 880630 1.05 1.27

Cylinder Deksel
7 886661 20.90 25.29

Moer M3 (10 Stuks)
8 949553 1.04 1.26

Veerring M3 (10 Stuks)
9 949451 1.05 1.27

Ring M3 (10 Stuks)
10 949422 1.04 1.26

Waaier
11 886309 2.10 2.54

Rubberen Pakking
12 886568 1.05 1.27

Inbusbout M4x16
13 949754 2.40 2.90

Niet meer leverbaar
14 886609

Pakkingpakking
15 886296 1.05 1.27

Kamer
16 886297 10.65 12.89

Zuigerring
17 886312 2.10 2.54

Veerring D40
18 886298 1.05 1.27

Pakking
19 886315 1.05 1.27

Adapter
20 886313 1.05 1.27

Inbusstelschroef M4x5
21 886314 1.05 1.27

Rubber Ring
22 886567 1.05 1.27

Afdekking
23A 887890 2.10 2.54

Bout M5
24 886566 1.05 1.27

Motor
25A 887446 104.50 126.44

Zuigerring
26 886286 4.20 5.08

Niet meer leverbaar
27 886585

Piston Bumper
28 886289 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
29 888753

Behuizing
30A 331425 12.90 15.61

Niet meer leverbaar
31 886610

Rol Pin D3x16 (10 Stuks)
32 949496 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
33 886611

Seal Lock Hd. Inbusbout M4x12
34 886311 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
35 886587

Rol Pin D3x10 (10 Stuks)
36 949776 2.40 2.90

Niet meer leverbaar
37 886586

Niet meer leverbaar
38 886612

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
39 305812 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
40A 886317

Bout M4x32
41 886565 1.05 1.27

CILINDER
42 886584 32.31 39.10

RUBBER
43 886285 1.05 1.27

Nylon Moer M5
44 877371 1.05 1.27

Hitachi Naamplaat
45 886342 1.80 2.18

Tapschroef D4x20 Met Ring (zwart)
46 302086 1.05 1.27

Seal Lock Hd. Inbusbout M4x8
47 886307 1.05 1.27

Veer H8
48 886319 1.05 1.27

Buffer Cover
49 886287 4.20 5.08

Muffler
50 886288 2.10 2.54

Pakking
51 886290 3.15 3.81

Buffer Plate
52 886293 2.10 2.54

O-RING
53 886294 1.05 1.27

Plaatgaas
54 886292 3.30 3.99

Pin
55 886332 1.05 1.27

Rubberen Bus
56 886333 1.05 1.27

Kapje
57 886326 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
58 326263

Houder
59 886316 1.05 1.27

Bedrading (oud 886321)
60A 887635 72.19 87.35

Ring M4 (10 Stuks)
61 949423 1.05 1.27

MACHINESCHROEF M4X10 (10 STUKS) (OUD 949216Z)
62 949216 1.05 1.27

Moer M4 ( Zwart)
63 886330 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
65A 886323

Terminalhouder
66 326316 1.05 1.27

Trigger Spring
67 886328 1.05 1.27

Schakelaar
68 886327 1.05 1.27

Pin D3x20 (10 Stuks)
69 949890 1.80 2.18

Afdekplaat
70 886324 1.05 1.27

VEER
71 886301 1.05 1.27

Trigger Stopper
72 886552 3.15 3.81

Seal Lock Hd. Inbusbout M4x10
73 886308 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
74 886613

Pushing Lever Piece
75A 887035 3.15 3.81

O-ring (s-8)
76 992912 1.05 1.27

Regelaar
77 886338 2.10 2.54

Ratchet Spring
78 886331 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
79 886589

WARNING LABEL
80 888774 1.04 1.26

CAUTION LABEL (A)
81 888761 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
82 886614

Niet meer leverbaar
83 886592

Ring M5 ( Oud 949431z , 10 St )
84 949431 1.04 1.26

Machineschroef M5x15 Zwart
85 885997 1.05 1.27

Haak
86 886345 3.15 3.81

Ring
87A 887036 1.05 1.27

Schroef M4 Zwart
88 886346 1.05 1.27

Rol Pin D3x16 (10 Stuks)
89 949496 1.65 2.00

Bladveer
90 881755 3.30 3.99

Spijkervoeding
91 886340 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
92 886590

Veer
93 886604 1.05 1.27

Rol Pin D2.5x26 (oud 886334)
94 886605 1.05 1.27

Prisma
95 886322 1.05 1.27

Regelaar
96 886320 72.33 87.51

SCHROEF MET FLENS D4X12 (ZWART)
97 325083 1.65 2.00

Nail Rail
98 886591 8.25 9.98

Niet meer leverbaar
99 886588

Niet meer leverbaar
100 886615

Pushing Stopper Spring
101 886619 1.05 1.27

Pushing Stopper Cover
102 886616 1.20 1.45

Tapschroef D3x10 (zwart)
103 306371 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
104 886618

O-ring (s-12)
105 875638 1.65 2.00

Schroef M4x25 Zwart
106 887034 1.05 1.27

Handgreep Set (oud 886317+886323)
107 331424 18.15 21.96

Niet meer leverbaar
502 875769

Niet meer leverbaar
503 943277

Niet meer leverbaar
504 944458

Neuskap
505 886349 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
506 886617

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.