Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki NT65GB


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki NT65GB

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Filter Cover
1A 886664 1.05 1.27

Filter
2 886344 10.20 12.34

Boutje M5x10
3 886347 1.05 1.27

Top Cover
4A 886335 3.15 3.81

Bougie
5 885333 3.30 3.99

Inbusbout Hd M4x12
6 880630 1.05 1.27

Cylinder Deksel
7A 886661 20.90 25.29

Moer M3 (10 Stuks)
8 949553 1.04 1.26

Veerring M3 (10 Stuks)
9 949451 1.05 1.27

Ring M3 (10 Stuks)
10 949422 1.04 1.26

Waaier
11 886309 2.10 2.54

Rubberen Pakking
12 886568 1.05 1.27

Inbusbout M4x16
13 949754 2.40 2.90

Deksel
14 886295 9.15 11.07

Pakkingpakking
15 886296 1.05 1.27

Kamer
16 886297 10.65 12.89

Zuigerring
17 886312 2.10 2.54

Veerring D40
18 886298 1.05 1.27

Pakking
19 886315 1.05 1.27

Adapter
20 886313 1.05 1.27

Inbusstelschroef M4x5
21 886314 1.05 1.27

Rubber Ring
22 886567 1.05 1.27

Afdekking
23B 887890 2.10 2.54

Bout M5
24 886566 1.05 1.27

Motor
25B 887446 104.50 126.44

Zuigerring
26 886286 4.20 5.08

Slagpen
27 886573 22.83 27.62

Piston Bumper
28 886289 2.10 2.54

NAME PLATE
29 888754 1.04 1.26

Behuizing
30A 331425 12.90 15.61

Pin
31 886310 1.05 1.27

Geleider
32 886575 23.65 28.62

Seal Lock Hd. Inbusbout M4x12
33 886311 1.05 1.27

Afdekkapje
34 886574 1.05 1.27

Rol Pin D3x10 (10 Stuks)
35 949776 2.40 2.90

Blokkeerhendel
36A 887453 4.20 5.08

Rol Pin D3x16 (10 Stuks)
37 949496 1.65 2.00

Geleideplaat
38 886576 13.80 16.70

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
39 305812 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
40A 886317

Bout M4x32
41 886565 1.05 1.27

Cilinder
42A 886284 32.31 39.10

RUBBER
43 886285 1.05 1.27

Nylon Moer M5
44 877371 1.05 1.27

Hitachi Naamplaat
45 886342 1.80 2.18

Seal Lock Hd. Inbusbout M4x8
46 886307 1.05 1.27

Veer H8
47 886319 1.05 1.27

Buffer Cover
48 886287 4.20 5.08

Muffler
49 886288 2.10 2.54

Pakking
50 886290 3.15 3.81

Buffer Plate
51 886293 2.10 2.54

O-RING
52 886294 1.05 1.27

Plaatgaas
53 886292 3.30 3.99

Pin
54 886332 1.05 1.27

Rubberen Bus
55 886333 1.05 1.27

Kapje
56 886326 2.10 2.54

Tapschroef D4x20 Met Ring (zwart)
57 302086 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
58 326263

Niet meer leverbaar
58 326299

Houder
59 886316 1.05 1.27

Bedrading (oud 886321)
60A 887635 72.19 87.35

Ring M4 (10 Stuks)
61 949423 1.05 1.27

MACHINESCHROEF M4X10 (10 STUKS) (OUD 949216Z)
62 949216 1.05 1.27

Moer M4 ( Zwart)
63 886330 1.05 1.27

Haak
65 886345 3.15 3.81

Ring
66A 887036 1.05 1.27

Schroef M4x25 Zwart
67A 887034 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
68A 886323

Terminalhouder
69 326316 1.05 1.27

Trigger Spring
70 886328 1.05 1.27

Schakelaar
71 886327 1.05 1.27

Afdekplaat
72 886324 1.05 1.27

VEER
73 886301 1.05 1.27

Seal Lock Hd. Inbusbout M4x10
74 886308 1.05 1.27

Trigger Stopper
75 886552 3.15 3.81

Pin D3x20 (10 Stuks)
76 949890 1.80 2.18

Pushing Lever Arm
77 886299 7.35 8.89

Pushing Lever Piece
78A 887035 3.15 3.81

O-ring (s-8)
79 992912 1.05 1.27

Regelaar
80 886338 2.10 2.54

Ratchet Spring
81 886331 1.05 1.27

Pushing Lever
82 886578 4.20 5.08

CAUTION LABEL (A)
83 888761 1.04 1.26

WARNING LABEL
85 888774 1.04 1.26

Magazine Cover
86 886583 7.95 9.62

Ring M5 ( Oud 949431z , 10 St )
87 949431 1.04 1.26

Machineschroef M5x15 Zwart
88 885997 1.05 1.27

Rol Pin D3x16 (10 Stuks)
89 949496 1.65 2.00

Bladveer
90 881755 3.30 3.99

Spijkervoeding
91 886340 2.10 2.54

Spijkervoeding
92 886579 2.10 2.54

Veer
93 886604 1.05 1.27

Prisma
94 886322 1.05 1.27

Regelaar
95 886320 72.33 87.51

SCHROEF MET FLENS D4X12 (ZWART)
96 325083 1.65 2.00

Spijker Rails
97 886580 8.70 10.53

Rol Pin D2.5x26 (oud 886334)
98 886605 1.05 1.27

Magazijn
99 886577 11.40 13.79

Stopper
100 886606 1.05 1.27

Pushing Stopper Spring
101 886619 1.05 1.27

Afdekplaat
102 886607 1.05 1.27

Tapschroef D3x10 (zwart)
103 306371 1.04 1.26

Cilinder Set
104A 886550 45.65 55.24

O-ring (s-12)
105 875638 1.65 2.00

Cylinder Deksel Kompleet
106B 887891 138.74 167.87

Handgreep Set (oud 886317+886323)
107 331424 18.15 21.96

Niet meer leverbaar
502 875769

Niet meer leverbaar
503 943277

Niet meer leverbaar
504 944458

Neuskap
505 886349 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
506B 886857

Niet meer leverbaar
507 886036

Hendel
508 887996 1.20 1.45

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.