Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki NT65GS


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki NT65GS

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Filter Cover
1A 886664 1.05 1.27

Filter
2 886344 10.20 12.34

Boutje M5x10
3 886347 1.05 1.27

Top Cover
4A 886335 3.15 3.81

Bougie
5 885333 3.30 3.99

Inbusbout Hd M4x12
6 880630 1.05 1.27

Cylinder Deksel
7A 886661 20.90 25.29

Moer M3 (10 Stuks)
8 949553 1.04 1.26

Veerring M3 (10 Stuks)
9 949451 1.05 1.27

Ring M3 (10 Stuks)
10 949422 1.04 1.26

Waaier
11 886309 2.10 2.54

Rubberen Pakking
12 886568 1.05 1.27

Inbusbout M4x16
13 949754 2.40 2.90

Deksel
14 886295 9.15 11.07

Pakkingpakking
15 886296 1.05 1.27

Kamer
16 886297 10.65 12.89

Zuigerring
17 886312 2.10 2.54

Veerring D40
18 886298 1.05 1.27

Motor
19B 887446 104.50 126.44

Pakking
20 886315 1.05 1.27

Adapter
21 886313 1.05 1.27

Inbusstelschroef M4x5
22 886314 1.05 1.27

Rubber Ring
23 886567 1.05 1.27

Afdekking
24B 887890 2.10 2.54

Zuigerring
25 886286 4.20 5.08

Slagpen
26 886291 22.83 27.62

Piston Bumper
27 886289 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
28 888773

Behuizing
29A 331425 12.90 15.61

Pin
30 886310 1.05 1.27

Geleider
31 886302 18.84 22.79

Seal Lock Hd. Inbusbout M4x12
32 886311 1.05 1.27

Borgplaat New
33 886304 1.05 1.27

Afdekkapje
34 886570 2.10 2.54

Rol Pin D3x10 (10 Stuks)
35 949776 2.40 2.90

Blokkeerhendel
36A 887453 4.20 5.08

Rol Pin D3x16 (10 Stuks)
37 949496 1.65 2.00

Borgveer
38 886305 1.05 1.27

Geleideplaat
39 886303 12.90 15.61

Bout M5
40 886566 1.05 1.27

Seal Lock Hd. Inbusbout M4x8
41 886307 1.05 1.27

Veer H8
42 886319 1.05 1.27

Buffer Cover
43 886287 4.20 5.08

Muffler
44 886288 2.10 2.54

Pakking
45 886290 3.15 3.81

Buffer Plate
46 886293 2.10 2.54

O-RING
47 886294 1.05 1.27

Plaatgaas
48 886292 3.30 3.99

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
49 305812 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
50A 886317

Bout M4x32
51 886565 1.05 1.27

Cilinder
52A 886284 32.31 39.10

RUBBER
53 886285 1.05 1.27

Nylon Moer M5
54 877371 1.05 1.27

Hitachi Naamplaat
55 886342 1.80 2.18

Pin
56 886332 1.05 1.27

Rubberen Bus
57 886333 1.05 1.27

Kapje
58 886326 2.10 2.54

Tapschroef D4x20 Met Ring (zwart)
59 302086 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
60 326263

Niet meer leverbaar
60 326299

Houder
61 886316 1.05 1.27

Bedrading (oud 886321)
62A 887635 72.19 87.35

Ring M4 (10 Stuks)
63 949423 1.05 1.27

MACHINESCHROEF M4X10 (10 STUKS) (OUD 949216Z)
64 949216 1.05 1.27

Moer M4 ( Zwart)
65 886330 1.05 1.27

Haak
67 886345 3.15 3.81

Ring
68A 887036 1.05 1.27

Schroef M4x25 Zwart
69A 887034 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
70A 886323

Terminalhouder
71 326316 1.05 1.27

Trigger Stopper
72 886552 3.15 3.81

Schakelaar
73 886327 1.05 1.27

Trigger Spring
74 886328 1.05 1.27

Afdekplaat
75 886324 1.05 1.27

VEER
76 886301 1.05 1.27

Seal Lock Hd. Inbusbout M4x10
77 886308 1.05 1.27

Pin D3x20 (10 Stuks)
78 949890 1.80 2.18

Pushing Lever Arm
79 886299 7.35 8.89

Pushing Lever Piece
80A 887035 3.15 3.81

O-ring (s-8)
81 992912 1.05 1.27

Regelaar
82 886338 2.10 2.54

Ratchet Spring
83 886331 1.05 1.27

Pushing Lever
84 886337 4.20 5.08

CAUTION LABEL (A)
86 888761 1.04 1.26

WARNING LABEL
87 888774 1.04 1.26

Magazine Cover
88 886318 6.90 8.35

Ring M5 ( Oud 949431z , 10 St )
89 949431 1.04 1.26

Machineschroef M5x15 Zwart
90 885997 1.05 1.27

Rol Pin D3x16 (10 Stuks)
91 949496 1.65 2.00

Bladveer
92 881755 3.30 3.99

Spijkervoeding
93 886340 2.10 2.54

Prisma
94 886322 1.05 1.27

Regelaar
95 886320 72.33 87.51

SCHROEF MET FLENS D4X12 (ZWART)
96 325083 1.65 2.00

Spijker Rails
97 886341 7.35 8.89

Duwveer
98 880321 1.05 1.27

Spijkervoeding
99 886339 2.10 2.54

Rol Pin D2.5x26 (oud 886334)
100A 886605 1.05 1.27

Magazijn
101 886336 10.20 12.34

Cilinder Set
102A 886550 45.65 55.24

O-ring (s-12)
103 875638 1.65 2.00

Cylinder Deksel Kompleet
104B 887891 138.74 167.87

Handgreep Set (oud 886317+886323)
105 331424 18.15 21.96

Niet meer leverbaar
502 875769

Niet meer leverbaar
503 944458

Niet meer leverbaar
504 943277

Neuskap
505 886349 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
506B 886857

Niet meer leverbaar
507 886036

Hendel
508 887996 1.20 1.45

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.