Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki NT65M2


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki NT65M2

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Imbusbout M6x12 (oud 949657z,10s)
1 949657 3.00 3.63

Plate
2 880515 5.85 7.08

Niet meer leverbaar
3 885673

Top Cover (black)
3A 886740 4.20 5.08

Niet meer leverbaar
4 885637

Uitlaatkap (zwart)
5 885671 22.83 27.62

Uitlaatkap
5A 886739 22.83 27.62

Pakkingpakking
6 885672 4.20 5.08

Head Bumper
7 882914 6.60 7.99

Head Valve Spring
8 882913 6.75 8.17

O-ring (i.d.20.8)
9 883992 1.65 2.00

Hoofdklep (oud 882912)
10 882927 14.10 17.06

O-ring (i.d.31.7)
11 885668 2.10 2.54

Slagpen
12 885667 41.80 50.58

Niet meer leverbaar
13 885663

O-ring (s-44)
14A 880362 1.04 1.26

O-ring (i.d.59.6)
15 885665 2.10 2.54

Cylinder Plate
16A 885664 5.40 6.53

Cilinder Ring
17 885666 2.10 2.54

Piston Bumper
18 885669 5.10 6.17

Bumper Sheet
19 885670 1.05 1.27

Pakking
20 884338 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
21 881900

Veer
21A 887177 1.20 1.45

As
22 884333 3.30 3.99

O-ring (s-3)
23 881715 1.05 1.27

O-ring (1ap-3)
24 873093 1.05 1.27

O-ring (s-10)
25 987105 1.05 1.27

Valve Bushing
26A 887150 5.10 6.17

Retainingring D4
27 968643 1.95 2.36

Knop (groen)
28 884334 1.65 2.00

Knob (black)
28A 886743 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
29 888763

Retaining Ring D6
30 955479 1.05 1.27

Behuizing (zwart)
31 885662 64.63 78.20

Behuizing
31A 886738 103.68 125.45

Niet meer leverbaar
32 888736

Niet meer leverbaar
32A 888737

Niet meer leverbaar
33 888738

Protector (silver)
34 885675 4.20 5.08

Protector (black)
34A 886741 4.20 5.08

Trekker (c)
35 885689 2.10 2.54

Schakelaar
36 885657 10.35 12.52

Rol Pin D2.5x16
37 881951 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
38 885640

Pushing Lever Spring
39 885638 1.05 1.27

Pushing Lever
40 885639 16.78 20.30

Pushing Lever (b)
40A 887700 16.78 20.30

Ratchet Spring
41 881765 1.95 2.36

Regelaar (green)
42 884325 2.10 2.54

Regelaar (zwart)
42A 886742 2.10 2.54

Pushing Lever
43 885688 4.65 5.63

Neus Kap (a)
44 881751 1.95 2.36

Pakking (b)
46 884342 1.05 1.27

Cap (a) (silver Green) 1/4-18npt
47A 884343 3.45 4.17

Niet meer leverbaar
47 885674

Inbus Hd.bout M5x16 (10 Stuks)
49 949821 2.55 3.09

Ring
50 885661 1.05 1.27

Bout Hd M5x20 (10 Stuks)
51 949757 3.00 3.63

Rol Pin D3x25 (10 Stuks )
53 949539 2.25 2.72

Rol Pin D3x32
54 884975 1.65 2.00

Rol Pin D3x30 (10 Stuks)
55 949866 3.60 4.36

Stalen Kogel D3.97 ( 10 Stuks )
56 959155 1.04 1.26

Veer
57 982454 1.04 1.26

Wisselknop (c) Groen
58 885658 10.80 13.07

Wisselknop (c)
58A 886265 2.10 2.54

FEED PISTON O-RING (I.D.14)
59 877763 1.05 1.27

VALVE BUSHING B)
60 884963 1.65 2.00

O-RING (P-18
61 873570 1.35 1.63

O-ring
62 676531 1.04 1.26

VALVE PISTON
63 884964 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
64 872654

Plunger Spring
65A 887178 1.20 1.45

O-RING (I.D.1.8)
66 878888 1.05 1.27

As
67 884965 4.80 5.81

As
67A 887679 3.15 3.81

VALVE BUSHING (A)
68 884962 1.65 2.00

Nylon Moer M4
69 876465 1.05 1.27

Afdekplaat
70 885646 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
71 885648

Niet meer leverbaar
72 885637

Guide Plate (b)
73 885635 10.05 12.16

Geleider
74 885636 45.65 55.24

Guide Plate
75 885634 20.90 25.29

Vergrendeling
76 884323 4.20 5.08

Rol Pin D4x32 (10 Stuks)
77 949685 2.55 3.09

Pin
78 885656 1.05 1.27

Veer
79 885655 3.15 3.81

Rol Pin D4x14 (10 Stuks)
80 949770 2.55 3.09

Magazijn (a)
81 885641 22.83 27.62

Hex. Socket Hd. Bolt M5x12 (w/sp.washer)
82 885652 1.05 1.27

Stopring
83 872971 1.05 1.27

Nylon Moer M5
84 877371 1.05 1.27

Handle Arm
85 885659 2.10 2.54

Bout ( 10 Stuks )
86 949812 2.40 2.90

Label
87A 888266 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
87 888757

Huls
88 885649 1.05 1.27

Spijker Rails
90 885643 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
91 885660

Magazijn (b)
92 885642 22.83 27.62

Niet meer leverbaar
93 885644

Spijkervoeding
94 885654 5.40 6.53

Seal Lock Flat Hd. Screw M4x6
95A 887680 1.80 2.18

NYLOCK HEX. SOCKET FLAT HD. BOLT M4X10
96A 885650 1.05 1.27

Rol Pin D2.5x12
98 878791 1.04 1.26

Magazijn Beschermer
99 885645 4.58 5.54

Inbusbout M4x16
100 949754 2.40 2.90

Hex. Socket Hd. Bolt M4x14 (w/sp.washer)
101 885653 1.05 1.27

Warning Label (a)
102 883513 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
103 878183

Niet meer leverbaar
104 887668

Behuizing
105 887701 64.63 78.20

Trigger Arm Spring
106 887682 2.10 2.54

Trekker (d)
107 887694 2.10 2.54

Trekker (d)
108 887695 3.15 3.81

Pushing Lever Guide
109 887693 8.85 10.71

Roll Pin D3x35
110 887675 1.20 1.45

Wisselknop (d)
111 887684 1.20 1.45

Veer
112 887673 1.20 1.45

Roll Pin D3x10 (10 Pcs)
113 887458 1.20 1.45

Seal Lock Platte Schroef M4x10
114 305749 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
501 875769

Niet meer leverbaar
502 885676

Niet meer leverbaar
503 877153

Niet meer leverbaar
504 943277

Niet meer leverbaar
505 944458

Niet meer leverbaar
506 944459

Niet meer leverbaar
507 888760

Grip Tape (old 880349)
601 881768 5.25 6.35

Niet meer leverbaar
602A 888213

O-ring Kit
603 885914 13.50 16.34

Pakkingpakking
604 885672 4.20 5.08

O-ring (i.d.20.8)
605 883992 1.65 2.00

O-ring (i.d.31.7)
606 885668 2.10 2.54

O-ring (s-44)
607A 880362 1.04 1.26

O-ring (i.d.59.6)
608 885665 2.10 2.54

Cilinder Ring
609 885666 2.10 2.54

Single Sequential Actuation Mechanism Kit
611 887916 3.30 3.99

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.