Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Hikoki NT65MA2'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki NT65MA2


Onderdelen tekening 1
Klik voor vergroting

Onderdelen lijst van de Hikoki NT65MA2

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Imbusbout M6x12 (oud 949657z,10s)
1 949657@1417 3.00 3.63

Plate
2 880515@1417 5.85 7.08

Top Cover
3 884332@1417 4.20 5.08

Bout Hd M5x20 (10 Stuks)
4 949757@1417 3.00 3.63

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
5 884331@1417

Pakking
6A 885797@1417 4.20 5.08

Head Bumper
7 882914@1417 6.60 7.99

Head Valve Spring
8 882913@1417 6.75 8.17

O-ring (i.d.20.8)
9A 883992@1417 1.65 2.00

Hoofdklep (oud 882912)
10A 882927@1417 14.10 17.06

Cylinder
11 884329@1417 26.68 32.28

Cylinder O-ring 1.d.63.1
12 877312@1417 1.95 2.36

O-ring (p-46)
13 878716@1417 1.65 2.00

O-ring (i.d 34.7)
14 882685@1417 1.65 2.00

Piston
15 884330@1417 65.04 78.70

Niet meer leverbaar, geen vervanging
16 881711@1417

Veer
17A 887177@1417 1.20 1.45

As
18 884333@1417 3.30 3.99

O-ring (1ap-3)
19 873093@1417 1.05 1.27

O-ring (s-3)
20 881715@1417 1.05 1.27

O-ring (s-10)
21 987105@1417 1.05 1.27

Valve Bushing
22A 887150@1417 5.10 6.17

Retainingring D4
23 968643@1417 1.95 2.36

Knop (groen)
24 884334@1417 1.65 2.00

Piston Bumper
25 881741@1417 10.20 12.34

Bumper Sheet
26 881756@1417 1.05 1.27

Retaining Ring D6
27 955479@1417 1.05 1.27

Waarschuwings Label
28 884070@1417 1.65 2.00

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
29 884328@1417

Geleideplaat (b)
30 881764@1417 27.50 33.28

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
31 949661@1417

Geleideplaat (a)
32 881743@1417 52.53 63.56

Rol Pin D4x14 (10 Stuks)
33 949770@1417 2.55 3.09

Vergrendeling
34 884323@1417 4.20 5.08

Rol Pin D4x32 (10 Stuks)
35 949685@1417 2.55 3.09

Veer
36 877894@1417 1.05 1.27

Pushing Lever (b) New
37 884326@1417 17.19 20.80

Geleider
38 881742@1417 57.06 69.05

Regelaar (green)
39 884325@1417 2.10 2.54

Ratchet Spring
40 881765@1417 1.95 2.36

Pushing Lever (a)
41 884324@1417 4.20 5.08

Neus Kap (a)
42 881751@1417 1.95 2.36

Nylon Moer M5
43 877371@1417 1.05 1.27

Sleeve
44 881774@1417 3.30 3.99

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
47 881769@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
48 881758@1417

Cap (a) (silver Green) 1/4-18npt
48A 884343@1417 3.45 4.17

Inbus Hd.bout M5x16 (10 Stuks)
49 949821@1417 2.55 3.09

Rol Pin D3x28 (10 Stuks)
51 949865@1417 2.55 3.09

Schakelaar
52 884145@1417 6.45 7.80

Stalen Kogel D3.97 ( 10 Stuks )
53 959155@1417 1.04 1.26

Veer
54 982454@1417 1.04 1.26

Wisselknop
55 884335@1417 4.80 5.81

Pushing Lever Guide (oud 880361)
56 884336@1417 3.30 3.99

HEAD VALVE O-RING (I.D.16.8)
58 877699@1417 1.05 1.27

Valve Bushing (b)
59 878881@1417 39.74 48.08

O-ring (s-18)
60 878885@1417 1.05 1.27

O-RING (I.D. 8.8)
61 878925@1417 1.05 1.27

O-RING (S-4)
62 981317@1417 1.05 1.27

Valve Piston (b)
63 884143@1417 9.60 11.62

O-RING (I.D.11)
64 878887@1417 1.65 2.00

Plunger Spring
65A 884966@1417 1.65 2.00

Plunger
66 884144@1417 3.30 3.99

O-RING (I.D.1.8)
67 878888@1417 1.05 1.27

Valve Bushing (a)
68 880671@1417 23.65 28.62

Magazijn Deksel
70 881752@1417 9.60 11.62

Bladveer
71 881755@1417 3.30 3.99

Rol Pin D2.5x20 (rvs)
73 881767@1417 1.05 1.27

Nail Feeder (a)
74 881746@1417 17.88 21.63

Duwveer
75 880321@1417 1.05 1.27

Hd. Bout M5x20 (met Ring)
76 881773@1417 1.65 2.00

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
77 881772@1417

Spijker Rails
78 884327@1417 7.20 8.71

Spijkervoeding
79 881744@1417 4.50 5.44

Nail Stopper
80 881766@1417 3.30 3.99

Magazijn
81 881754@1417 18.98 22.96

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
503 875769@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
504 881775@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
505 884337@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
506 884120@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
601 884320@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
602 884321@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
603 881778@1417

O-RING (I.D.1.8)
604 878888@1417 1.05 1.27

Valve Piston (b)
605 880672@1417 32.18 38.93

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
606 884322@1417

Grip Tape (old 880349)
607 881768@1417 5.25 6.35

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
608 880407@1417

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.