Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki NT65MA3


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki NT65MA3

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Imbusbout M6x12 (oud 949657z,10s)
1 949657 3.00 3.63

Plate
2 880515 5.85 7.08

Niet meer leverbaar
3 885673

Niet meer leverbaar
4 885637

Uitlaatkap
5 885964 16.36 19.80

Niet meer leverbaar
6 885965

Head Bumper
7 882914 6.60 7.99

Head Valve Spring
8 882913 6.75 8.17

O-ring (i.d.20.8)
9 883992 1.65 2.00

Hoofdklep (oud 882912)
10 882927 14.10 17.06

Cylinder
11 884329 26.68 32.28

Cylinder O-ring 1.d.63.1
12 884339 2.10 2.54

O-ring (p-46)
13 878716 1.65 2.00

O-ring (i.d 34.7)
14 882685 1.65 2.00

Piston
15 884330 65.04 78.70

Pakking
16 884338 1.05 1.27

Veer
17A 887177 1.20 1.45

As
18 884333 3.30 3.99

O-ring (1ap-3)
19 873093 1.05 1.27

O-ring (s-3)
20 881715 1.05 1.27

O-ring (s-10)
21 987105 1.05 1.27

Valve Bushing
22A 887150 5.10 6.17

Retainingring D4
23 968643 1.95 2.36

Knop (groen)
24 884334 1.65 2.00

Piston Bumper
25 881741 10.20 12.34

Bumper Sheet
26 881756 1.05 1.27

Retaining Ring D6
27 955479 1.05 1.27

Behuizing
30 885963 60.91 73.70

Geleideplaat (b)
31 881764 27.50 33.28

Niet meer leverbaar
32 949661

Geleideplaat (a)
33 881743 52.53 63.56

Vergrendeling
34 884323 4.20 5.08

Veer
35 877894 1.05 1.27

Pushing Lever (b) New
36 884326 17.19 20.80

Geleider
37 881742 57.06 69.05

Regelaar (green)
38 884325 2.10 2.54

Ratchet Spring
39 881765 1.95 2.36

Pushing Lever (a)
40 884324 4.20 5.08

Neus Kap (a)
41 881751 1.95 2.36

Rol Pin D4x14 (10 Stuks)
42 949770 2.55 3.09

Rol Pin D4x32 (10 Stuks)
43 949685 2.55 3.09

Nylon Moer M5
44 877371 1.05 1.27

Sleeve
45 881774 3.30 3.99

Pakking (b)
48 884342 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
49 885959

Inbus Hd.bout M5x16 (10 Stuks)
50 949821 2.55 3.09

Schakelaar
53 884145 6.45 7.80

Rol Pin D3x28 (10 Stuks)
54 949865 2.55 3.09

Stalen Kogel D3.97 ( 10 Stuks )
55 959155 1.04 1.26

Veer
56 982454 1.04 1.26

Wisselknop
57 884335 4.80 5.81

Pushing Lever Guide (oud 880361)
58 884336 3.30 3.99

Protector (silver)
59 885675 4.20 5.08

HEAD VALVE O-RING (I.D.16.8)
60 877699 1.05 1.27

Valve Bushing (b)
61 878881 39.74 48.08

O-ring (s-18)
62 878885 1.05 1.27

O-RING (I.D. 8.8)
63 878925 1.05 1.27

O-RING (S-4)
64 981317 1.05 1.27

Valve Piston (b)
65 884143 9.60 11.62

O-RING (I.D.11)
66 878887 1.65 2.00

Plunger Spring
67 884966 1.65 2.00

Plunger
68 884144 3.30 3.99

O-RING (I.D.1.8)
69 878888 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
70 884341

Bladveer
72 881755 3.30 3.99

Rol Pin D2.5x20 (rvs)
73 881767 1.05 1.27

Nail Feeder (a)
74 881746 17.88 21.63

Duwveer
75 880321 1.05 1.27

Magazijn Deksel
76 881752 9.60 11.62

Machineschroef M5x15 Zwart
77 885997 1.05 1.27

Hd. Bout M5x20 (met Ring)
78 881773 1.65 2.00

Spijker Rails
79 884327 7.20 8.71

Spijkervoeding
80 881744 4.50 5.44

Nail Stopper
81 881766 3.30 3.99

Magazijn
82 885962 12.90 15.61

Niet meer leverbaar
501 875769

Niet meer leverbaar
502 884340

Niet meer leverbaar
503 884337

Niet meer leverbaar
504 885244

Niet meer leverbaar
601 884320

Niet meer leverbaar
602 884321

Niet meer leverbaar
603 881778

O-RING (I.D.1.8)
604 878888 1.05 1.27

Valve Piston (b)
605 880672 32.18 38.93

Niet meer leverbaar
606 884322

Grip Tape (old 880349)
607 881768 5.25 6.35

Niet meer leverbaar
608A 888213

Niet meer leverbaar
609 886376

Niet meer leverbaar
610 885965

O-ring (i.d.20.8)
611 883992 1.65 2.00

O-ring (i.d 34.7)
612 882685 1.65 2.00

Cylinder O-ring 1.d.63.1
613 884339 2.10 2.54

O-ring (p-46)
614 878716 1.65 2.00

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.