Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki NT65MA4


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki NT65MA4

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Imbusbout M6x12 (oud 949657z,10s)
1 949657 3.00 3.63

Plate
2 880515 5.85 7.08

Top Cover
3 884332 4.20 5.08

Bout Hd M5x20 (10 Stuks)
4 949757 3.00 3.63

Uitlaatkap
5 887161 11.03 13.34

Warning Label (a)
6 883513 1.65 2.00

Pakkingpakking
7 887165 2.10 2.54

Head Bumper
8 882914 6.60 7.99

Head Valve Spring
9 882913 6.75 8.17

O-ring (i.d.20.8)
10 883992 1.65 2.00

Pakking
11 887169 1.80 2.18

Cilinder
12 887162 16.78 20.30

O-ring
13 887176 1.05 1.27

Cylinder Plate
14 887163 2.10 2.54

Cylinder O-ring 1.d.63.1
15 884339 2.10 2.54

O-ring (p-46)
16 878716 1.65 2.00

O-ring (i.d 34.7)
17 882685 1.65 2.00

Piston
18 884330 65.04 78.70

Pakking
19 884338 1.05 1.27

Veer
20 887177 1.20 1.45

As
21 884333 3.30 3.99

O-ring (1ap-3)
22 873093 1.05 1.27

O-ring (s-3)
23 881715 1.05 1.27

O-ring (s-10)
24 987105 1.05 1.27

Valve Bushing
25A 887150 5.10 6.17

Retainingring D4
26 968643 1.95 2.36

Knob (black)
27 886743 1.20 1.45

Piston Bumper
28 887170 2.10 2.54

Bumper Sheet
29 881756 1.05 1.27

Name Plate
30 887167 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
30A 888739

Retaining Ring D6
31 955479 1.05 1.27

Behuizing
32 887160 32.31 39.10

Geleideplaat (b)
33 881764 27.50 33.28

Nylock Hex. Socket Hd. Bolt M6x30
34 331967 1.20 1.45

Geleideplaat (a)
35 881743 52.53 63.56

Vergrendeling
36 884323 4.20 5.08

Veer
37 877894 1.05 1.27

Pushing Lever (b)
38 887179 6.90 8.35

Pushing Lever (b)
38A 887688 6.90 8.35

Geleider
39 881742 57.06 69.05

Geleider
39A 887689 57.06 69.05

Regelaar
40 887172 2.10 2.54

Ratchet Spring
41 881765 1.95 2.36

Pushing Lever (a)
42 884324 4.20 5.08

Neus Kap (a)
43 881751 1.95 2.36

Rol Pin D4x14 (10 Stuks)
44 949770 2.55 3.09

Rol Pin D4x32 (10 Stuks)
45 949685 2.55 3.09

Nylon Moer M5
46 877371 1.05 1.27

Sleeve
47 881774 3.30 3.99

Pakking (b)
50 887171 1.20 1.45

Cap (a) (silver Green) 1/4-18npt
51 884343 3.45 4.17

Inbus Hd.bout M5x16 (10 Stuks)
52 949821 2.55 3.09

Hitachi Naamplaat
54 886342 1.80 2.18

Rol Pin D3x22 (10 Stuks)
55 949864 1.65 2.00

Rol Pin D3x30 (10 Stuks)
56 949866 3.60 4.36

Trekker (c)
57 887166 1.20 1.45

Trekker (c)
58 885689 2.10 2.54

Rol Pin D2.5x16
59 881951 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
60 885640

Stalen Kogel D3.97 ( 10 Stuks )
61 959155 1.04 1.26

Veer
62 982454 1.04 1.26

Wisselknop (c)
63 886265 2.10 2.54

FEED PISTON O-RING (I.D.14)
64 877763 1.05 1.27

VALVE BUSHING B)
65 884963 1.65 2.00

O-RING (P-18
66 873570 1.35 1.63

O-ring
67 676531 1.04 1.26

VALVE PISTON
68 884964 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
69 872654

Plunger Spring
70 887178 1.20 1.45

O-RING (I.D.1.8)
71 878888 1.05 1.27

As
72 885888 3.15 3.81

As
72A 887679 3.15 3.81

VALVE BUSHING (A)
73 884962 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
74 878183

Bladveer
76 881755 3.30 3.99

Machineschroef M5x15 Zwart
77 885997 1.05 1.27

Hd. Bout M5x20 (met Ring)
78 881773 1.65 2.00

Magazijn Deksel
79 881752 9.60 11.62

Rol Pin D2.5x20 (rvs)
80 881767 1.05 1.27

Spijker Rails
81 884327 7.20 8.71

Spijkervoeding
82 881744 4.50 5.44

Nail Stopper
83 881766 3.30 3.99

Duwveer
84 880321 1.05 1.27

Nail Feeder (a)
85 881746 17.88 21.63

Magazijn
86 881754 18.98 22.96

Niet meer leverbaar
87 887668

Behuizing
88 887692 32.31 39.10

Trigger Arm Spring
89 887682 2.10 2.54

Pushing Lever Guide
90 887693 8.85 10.71

Trekker (d)
91 887694 2.10 2.54

Trekker (d)
92 887695 3.15 3.81

Roll Pin D3x35
93 887675 1.20 1.45

Veer
94 887673 1.20 1.45

Roll Pin D3x10 (10 Pcs)
95 887458 1.20 1.45

Wisselknop (d)
96 887684 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
501 875769

Niet meer leverbaar
502 884340

Niet meer leverbaar
503 888760

Grip Tape (old 880349)
601 881768 5.25 6.35

Niet meer leverbaar
602A 888213

Niet meer leverbaar
603 877153

Niet meer leverbaar
604 874042

Niet meer leverbaar
605 876212

Vet (attolub No.2) 500g
606 317918 32.18 38.93

Single Sequential Actuation Mechanism Kit
607 887916 3.30 3.99

O-ring Kit
608 888208 6.45 7.80

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.