Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki NV100H


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki NV100H

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Hex.socket Hd.bolt (w/button) M5x10
1 880324 4.05 4.90

Niet meer leverbaar
2 876205

Head Guard (a)
3 885190 22.69 27.45

Inbusbout Hd M5x80
4 885189 14.44 17.47

Upper Cover (gold)
5 886632 67.10 81.19

Head Bumper
6 883423 7.05 8.53

Pakking (b)
7 883130 10.05 12.16

Plate
8 883132 5.10 6.17

O-ring (i.d. 45.5)
9 883401 21.18 25.62

Piston O-ring
10 885253 8.10 9.80

Slagpen (h)
11 885179 225.64 273.02

Muffler (b)
12 883128 3.45 4.17

Muffler (a)
13 883127 3.45 4.17

Uitlaatkap
14 886631 146.30 177.02

O-ring (s-48)
15 980715 2.40 2.90

Pakking (c)
16 885188 13.05 15.79

Spacer (gold)
17 886633 16.78 20.30

Sleeve Valve Rubber
18 883121 8.10 9.80

Sleeve Valve
19 885259 55.00 66.55

O-ring (i.d. 35.5)
20 885261 5.10 6.17

O-ring (i.d. 41.5)
21 885260 8.10 9.80

Uitlaat Rubber
22 883120 5.10 6.17

Sleeve Valve Spring
23 883123 1.80 2.18

Valve Plate
24 883122 27.50 33.28

O-ring (i.d. 29.7)
25 880865 1.35 1.63

Cilinder Ass'y
26 885367 179.85 217.62

Cylinder Sleeve
27 885258 22.00 26.62

O-ring (i.d. 45.5)
28 883418 1.80 2.18

Cylinder Plate
29 883117 19.25 23.29

Cylinder Ring
30 881244 10.05 12.16

O-RING (I.D.1.8)
31 878888 1.05 1.27

Retainingring D4
32 968643 1.95 2.36

Warning Label (a)
34 883513 1.65 2.00

Behuizing
35 887973 134.20 162.38

Schakelaar
37 886623 3.45 4.17

Triggger Spring
38 883759 3.30 3.99

Pushing Lever Guide
39 885255 55.00 66.55

Piston Bumper
40 885254 13.35 16.15

O-ring (s-34)
41 980879 1.05 1.27

Adjuster Plate
42 884973 1.65 2.00

Adjuster Plate
43 882886 3.30 3.99

Pushing Lever (b)
44 882888 17.33 20.96

O-ring (1ap-3)
45 873093 1.05 1.27

Neusstuk
46 885180 499.95 604.94

Pakkingbout M7x25 (oud 991696)
47 993040 2.40 2.90

Rol Pin D4x16 (10 Stuks)
48 949497 2.55 3.09

Naaldroller
49 998426 1.05 1.27

Feeder Arm (b)
50 883144 46.75 56.57

Veer Voor Toevoermechanisme
51 883143 1.65 2.00

Toevoermechanisme
52 885185 39.74 48.08

Pushing Lever Cover (b)
53 883113 5.10 6.17

Pushing Lever (a)
54 885186 131.18 158.72

Neus Kap (a)
55 883106 6.45 7.80

Nylon Moer M5
56 877371 1.05 1.27

O-ring (i.d. 37.2)
58 880183 1.05 1.27

Cap (gold)
59 886426 20.21 24.46

Stofkapje
60 877914 1.95 2.36

Air Plug L-pt 1/4
61 883135 14.99 18.13

Machineschroef M5x25 Zwart
63 880734 1.04 1.26

Rol Pin D3x28 (10 Stuks)
64 949865 2.55 3.09

Trigger Pin
65 885268 13.05 15.79

Lock Knob
66 885865 18.70 22.63

Stalen Kogel D3.175 (10 Stuks)
67 959148 1.05 1.27

Lock Spring
68 882923 1.80 2.18

Pin D2x8 (10 Pcs)
69 949778 1.80 2.18

O-ring (s-14)
70 876319 1.65 2.00

O-ring (s-16)
71 876031 1.65 2.00

Valve Bushing B)
72 883100 6.75 8.17

O-ring (p7-u)
73 883105 3.45 4.17

O-ring (p9-u)
74 883104 3.45 4.17

Valve Piston
75 883101 30.25 36.60

O-ring (1ap-11)
76 878764 1.04 1.26

Plunger Spring
77 883103 1.80 2.18

O-ring (i.d. 1.8)
78 883405 5.10 6.17

As
79 886621 26.54 32.11

O-ring (1ap-5)
80 873407 1.04 1.26

O-ring (s-6)
81 997218 1.05 1.27

Valve Bushing (a)
82 883099 8.10 9.80

Sleeve
83 882907 3.30 3.99

Protector (b)
84 881223 6.00 7.26

Pushing Lever Cover (a)
85 883112 7.05 8.53

Trigger Piece (c)
86 886626 1.80 2.18

Roll Pin D1.6x10
87 886228 1.80 2.18

Trigger Spring
88 886627 1.80 2.18

Trigger Arm (c)
89 886625 13.35 16.15

Trigger Arm Ass'y
90 886624 16.78 20.30

Rol Pin D2.5x16
91 881951 1.80 2.18

Pushing Lever Spring (d)
92 884399 8.40 10.16

Pushing Lever Spring (c)
93 884398 7.65 9.26

Pushing Lever (c)
94 882891 18.15 21.96

Regelaar
95 882889 3.45 4.17

Rol Pin D2x16
96 880093 1.04 1.26

Adjuster Spring
97 882890 1.65 2.00

O-RING (S-4)
98 981317 1.05 1.27

O-ring (s-5)
99 872822 3.00 3.63

Stopring
100 872971 1.05 1.27

O-ring (p-9)
101 872645 1.65 2.00

FEED PISTON O-RING (I.D.14)
102 877763 1.05 1.27

Feed Piston
103 883094 22.00 26.62

Veer (a)
104 883095 1.80 2.18

Veer (b)
105 883096 1.80 2.18

Bumper
106 883097 3.45 4.17

Feed Piston Cover
107 883098 3.45 4.17

Borgring Voor D24
108 983748 1.05 1.27

Waarschuwings Label
109 887175 5.10 6.17

Waarschuwings Label
110 887174 5.10 6.17

Pin
111 883111 9.75 11.80

Magazijn
112 887957 42.76 51.74

Ring Voor Schacht
113 877826 2.55 3.09

Magazijn Deksel
114 885194 29.98 36.27

Ring Voor Schacht
117 880319 1.65 2.00

Bout Hd M5x20 (10 Stuks)
118 949757 3.00 3.63

O-ring (p-4)
119 874436 1.05 1.27

Nail Guide Shaft
120 883091 7.80 9.44

Geleider
121 885181 94.60 114.47

Guide Lock Nv50ae
122 886107 5.10 6.17

Veer (oud 878308)
123 880446 1.35 1.63

Nail Stopper (a)
124 885182 13.05 15.79

Veer
125 883087 1.65 2.00

Nail Stopper (b)
126 883086 3.30 3.99

Nail Guide Cover
127 885183 16.78 20.30

Cover
128 885184 6.75 8.17

Sleeve (b)
129 882881 3.30 3.99

Inbusbout Hd M4x12
130 880630 1.05 1.27

Ratchet Spring
131 880398 7.65 9.26

Rol Pin D2.5x12
132 878791 1.04 1.26

Holder Cap (a)
133 881003 2.40 2.90

Nagelhouder
134 880503 9.30 11.25

Holder Shaft
135 883324 9.00 10.89

Spring
136 881826 1.05 1.27

Magazijn Kompleet
137 887974 128.01 154.90

Niet meer leverbaar
501 883136

Niet meer leverbaar
502 875769

Niet meer leverbaar
503 880517

Grip Tape (old 880349)
601 881768 5.25 6.35

Niet meer leverbaar
602A 888213

Niet meer leverbaar
603 876212

Niet meer leverbaar
604 887978

Single Sequential Actuation Mechanism Kit
605 887952 329.18 398.30

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.