Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki NV38AB2


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki NV38AB2

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Afdekkapje
1 880191 7.05 8.53

Niet meer leverbaar
2 878115

Uitlaatkap
3A 880200 51.15 61.89

Pakking (a)
4 880196 1.65 2.00

Head Valve Spring
5 880190 2.55 3.09

O-ring
6 878600 1.05 1.27

Luchtklep (a)
7 880410 14.70 17.79

Zuigerring
8 878596 14.70 17.79

Piston O-ring
9 880195 1.05 1.27

Pistonpen
10 880188 116.74 141.25

Cylinder Pakking
11A 881103 3.60 4.36

Cylinder Ring
12 880187 4.20 5.08

O-ring (p-32)
13 986374 1.65 2.00

Cilinder
14 881124 105.05 127.11

Piston Damper
15 880185 10.80 13.07

Niet meer leverbaar
16A 881127

Niet meer leverbaar
17A 881128

Retaining Ring D6
18 955479 1.05 1.27

Trigger (a)
20A 880674 11.85 14.34

Niet meer leverbaar
21 880194

Niet meer leverbaar
22 880161

O-ring (1ap-3)
23 873093 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
24 880176

Neus
25 881120 371.80 449.88

Imbus Hd.bout M6x20 (10 Stuks)
26 949660 3.30 3.99

Naaldroller
27 983545 1.05 1.27

Rol Pin D4x14 (10 Stuks)
28 949770 2.55 3.09

Arm Voor Toevoermechanisme
29 878132 40.84 49.41

Veer Voor Toevoermechanisme
30 878340 1.05 1.27

Toevoermechanisme Nv38ab
31 880167 35.06 42.43

Niet meer leverbaar
32 880204

Pushing Lever (b)
33 880171 46.75 56.57

Instelunit
34 880383 10.20 12.34

Niet meer leverbaar
35 880175

Stalen Kogel D3.175 (10 Stuks)
36 959148 1.05 1.27

Pushing Lever
37 881090 34.51 41.76

Ring
38 880081 1.04 1.26

Imbusbout M6x12 (oud 949657z,10s)
39 949657 3.00 3.63

Neus Kap (a)
40 881092 6.45 7.80

Machineschroef M5x20 Zwart
41 302196 1.05 1.27

O-ring (i.d. 37.2)
42 880183 1.05 1.27

Kap
43 880379 28.05 33.94

Dust Cap
44 872035 1.04 1.26

Rol Pin D3x18 (10 Stuks)
45 949518 2.40 2.90

Rol Pin D3x25 (10 Stuks )
46 949539 2.25 2.72

Stalen Kogel D3.97 ( 10 Stuks )
47 959155 1.04 1.26

Veer
48 982454 1.04 1.26

Wisselknop (b)
49 880086 23.10 27.95

HEAD VALVE O-RING (I.D.16.8)
50 877699 1.05 1.27

Valve Bushing (b)
51 878881 39.74 48.08

O-ring (s-18)
52 878885 1.05 1.27

O-RING (I.D. 8.8)
53 878925 1.05 1.27

O-RING (S-4)
54 981317 1.05 1.27

Valve Piston (b)
55 880672 32.18 38.93

O-RING (I.D.11)
56 878887 1.65 2.00

Plunger Veer
57 878884 1.65 2.00

Plunger (a)
58 880673 14.71 17.80

O-RING (I.D.1.8)
59 878888 1.05 1.27

Valve Bushing (a)
60 880671 23.65 28.62

O-ring (p-9)
61 872645 1.65 2.00

Feed Piston
62 880168 16.91 20.46

O-RING (P-18
63 873570 1.35 1.63

Niet meer leverbaar
64 880169

Demperring
65 877476 2.40 2.90

Feed Piston Cover
66 880170 2.25 2.72

Borgring Voor D24
67 983748 1.05 1.27

Magazine Bushing
68 880177 1.65 2.00

Guide Lock
69 878103 11.85 14.34

Veer (oud 878308)
70 880446 1.35 1.63

O-ring (p-4)
71 874436 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
72 880162

Nail Stopper (a)
73 880163 1.65 2.00

Blokkeerveer
74 878575 1.05 1.27

Nail Stopper (b)
75 880164 2.55 3.09

Nail Guide Cover
76 880165 1.95 2.36

Niet meer leverbaar
77 880201

Beschermplaat Nv38ab
78 880166 6.75 8.17

Sleeve (b)
79 878337 3.00 3.63

Nylock Hex. Socket Hd.bolt M4x10
80 880413 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
81 880476

Niet meer leverbaar
82 881091

Nylon Moer M5
83 877371 1.05 1.27

Magazine Cover
84 881122 6.15 7.44

Stopring
85 872971 1.05 1.27

Hinge Pin (oud 878953)
86 877152 3.60 4.36

Niet meer leverbaar
87 881121

Niet meer leverbaar
88 880408

Niet meer leverbaar
89A 888213

Warning Label (a)
90 883513 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
501 944459

Niet meer leverbaar
502 944458

Niet meer leverbaar
503 943277

Niet meer leverbaar
504 877153

Niet meer leverbaar
505A 875769

Niet meer leverbaar
506 878676

Vet (attolub No.2) 500g
601 317918 32.18 38.93

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.