Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki NV45AB2


Onderdelen tekening 1

Onderdelen tekening 2

Onderdelen lijst van de Hikoki NV45AB2

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Bout M5x25 (oud 949662z,10 Stuks)
1 949662 2.10 2.54

Top Cover
2 876179 1.05 1.27

Warning Label (a)
3 883513 1.65 2.00

Exhaust Cover (b)
4A 888006 10.95 13.25

Bout Hd M5x20 (10 Stuks)
5 949757 3.00 3.63

Niet meer leverbaar
6 883891

Niet meer leverbaar
7 883890

Pakking
8 883892 1.65 2.00

Pakking (g)
9 876713 1.65 2.00

Ontluchtklep
10 878417 5.85 7.08

Cylinderkop (oud 876711p)
11A 876711 43.86 53.07

O-ring Voor Slagpen
12 876174 3.60 4.36

Slagpen (h)
13 878156 169.26 204.81

O-ring (i.d.64.5)
14A 885793 2.10 2.54

Cylinder O-ring (d)
15 877126 1.65 2.00

Cylinder Plate
16 876168 10.95 13.25

Cilinder
17A 888212 24.75 29.95

Cilinder Ring
18 876167 1.05 1.27

Cylinder Veer
19 876172 6.60 7.99

Cylinder O-ring (a)
20 877123 2.40 2.90

Cylinder Guide (old 876631)
21 877122 17.60 21.30

Cylinder O-ring (b)
22 877124 1.95 2.36

Waarschuwings Label
23B 888143 1.04 1.26

Body Ass'y
24 883889 87.59 105.98

Niet meer leverbaar
25 878183

Cylinder O-ring (c)
26 877125 1.95 2.36

Piston Bumper (oud 877461)
27 878179 18.70 22.63

Damper Sheet
28 877993 3.00 3.63

Packing (a)
29 883881 1.65 2.00

Hex.socket Hd.bolt M5x8 (10 Pcs)
30 949818 2.40 2.90

Niet meer leverbaar
31 878151

Niet meer leverbaar
32 883880

Niet meer leverbaar
33 878173

Inbusbout Hd M5x16
34 878181 1.05 1.27

Veer
35 878178 2.40 2.90

Safety Bolt
36 875650 1.05 1.27

MOER M5 (10 STUKS) (OUD 949555Z
37 949555 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
38 883888

Machineschroef M5x22 (10 Stuks)
39 949242 1.35 1.63

Niet meer leverbaar
40 876205

Pakking (d)
42 877131 1.05 1.27

Cap (old 876714p)
43 880036 6.75 8.17

Inbus Hd.bout M5x16 (10 Stuks)
44 949821 2.55 3.09

Dust Cap
45 872035 1.04 1.26

Name Plate
46 321949 1.35 1.63

Niet meer leverbaar
46A 888740

Rol Pin D3x30 (10 Stuks)
47 949866 3.60 4.36

Plunger Spring
48 875643 1.05 1.27

O-ring
49 874820 1.65 2.00

Plunger (a)
50 878155 19.94 24.12

Valve Bushing
51 878166 73.01 88.35

O-ring (s-12)
52 875638 1.65 2.00

Afsluitpakking
53A 888151 1.04 1.26

Urethane Kogel (b) D7.14
54 875645 3.90 4.72

Valve Plate
55 875644 1.05 1.27

Trigger Valve Bushing (oud 876738
56 877335 12.60 15.25

Trigger Plunger
57 878121 1.65 2.00

Schakelhandel
58 876203 2.55 3.09

Plunger (b)
59 878171 7.05 8.53

Valve Rubber Cover
60 878170 1.80 2.18

O-ring (p-9)
61 872645 1.65 2.00

FEED PISTON O-RING (I.D.14)
62 877763 1.05 1.27

Feed Piston
63 878152 29.29 35.44

Feed Piston
64 877764 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
65 877767

Niet meer leverbaar
66 877766

Magazine Bushing
67 877479 1.65 2.00

Bout M5x10 (oud 956634,10 Stuks)
68 949819 2.55 3.09

Veer Voor Toevoermechanisme
69 877761 2.55 3.09

Toevoermechanisme
70 883901 41.53 50.25

Schacht Van Toevoermechanisme
71 877825 9.60 11.62

Ring Voor Schacht
72A 877826 2.55 3.09

Niet meer leverbaar
73 883885

Niet meer leverbaar
74 883884

Niet meer leverbaar
75 883882

Niet meer leverbaar
76 883883

Bolt (old 958805z)
77 958805 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
78 883887

Lock Shaft
79 877820 3.30 3.99

Guide Lock
80A 326774 7.05 8.53

Rol Pin D3x10 (10 Stuks)
81 949776 2.40 2.90

Spring
82 877372 2.40 2.90

Main Stopper Spring
83 876681 1.65 2.00

Zeskantbout M5x12 (oud949766z,10s)
84 949766 2.40 2.90

Rol Pin D3x28 (10 Stuks)
85 949865 2.55 3.09

Main Nail Stopper (a)
86A 886060 4.35 5.26

Nail Stopper (a)
87B 888178 2.25 2.72

Sub Stopper Veer
88 877468 1.05 1.27

Nail Guide Cover
89 877469 1.05 1.27

Magazine Cover
90 883899 6.60 7.99

Niet meer leverbaar
91 883900

Niet meer leverbaar
92 949230

Veerring M4 (10 Stuks)
93 949453 1.05 1.27

Ring M4 (10 Stuks)
94 949423 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
95 883897

U-moer M5
96 945255 1.05 1.27

Huls
97A 878164 14.70 17.79

Ratchet Spring
98 880398 7.65 9.26

Niet meer leverbaar
99 883896

Niet meer leverbaar
100 883895

Pin
101 883111 9.75 11.80

Nylon Moer M4
102 876465 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
103 883898

Niet meer leverbaar
104 878213

Niet meer leverbaar
105 878176

Inbus Hd.bout M5x14 (10 Stuks)
106 949665 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
107 878175

Bout M5x10 (oud 956634,10 Stuks)
108 949819 2.55 3.09

Magazijn Kompleet
109 883894 109.45 132.43

Machineschroef M5x20 (10 Stuks)
110 949241 1.35 1.63

Niet meer leverbaar
111 878153

Veer Ring
112 877149 1.05 1.27

Stopper
113 880146 1.95 2.36

Stopper Pin (oud 878951)
114 877150 2.55 3.09

Stopring
115 872971 1.05 1.27

Magazijn Nv45ab
116 878158 16.64 20.13

Machinrschroef M4x40 (10 Stuks)
117 949228 1.35 1.63

Ring
118 875246 1.05 1.27

Veer
119 877894 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
120 878159

Magazine Cover
121 878161 11.70 14.16

Niet meer leverbaar
122 878163

Hinge Pin (oud 878953)
123 877152 3.60 4.36

Veerring M5 (oud 949424z , 10 st)
124 949424 1.05 1.27

Inbus Hd.bout M5x16 (10 Stuks)
125 949821 2.55 3.09

O-ring (s-12)
126 875638 1.65 2.00

O-ring (i.d.10.7)
126A 884112 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
501 877153

Niet meer leverbaar
503 944458

Niet meer leverbaar
504 875769

Caution Tag
505 878188 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
506 882414

Niet meer leverbaar
601 878226

Grip Tape (old 880349)
602 881768 5.25 6.35

Niet meer leverbaar
603A 888213

Vet (attolub No.2) 500g
604 317918 32.18 38.93

Hanger Parts Set
605 888099 521.95 631.56

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.