Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki NV45AB3


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki NV45AB3

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Bout M5x25 (oud 949662z,10 Stuks)
1 949662 2.10 2.54

Top Cover
2 876179 1.05 1.27

Warning Label (a)
3 883513 1.65 2.00

Exhaust Cover (b)
4 888006 10.95 13.25

Bout Hd M5x20 (10 Stuks)
5 949757 3.00 3.63

Niet meer leverbaar
6 883891

Niet meer leverbaar
7 883890

Pakking
8 883892 1.65 2.00

Pakking (g)
9 876713 1.65 2.00

Ontluchtklep
10 878417 5.85 7.08

Cylinderkop (oud 876711p)
11 876711 43.86 53.07

O-ring Voor Slagpen
12 876174 3.60 4.36

Slagpen (h)
13 878156 169.26 204.81

O-ring (i.d.64.5)
14 885793 2.10 2.54

Cylinder O-ring (d)
15 877126 1.65 2.00

Cylinder Plate
16 876168 10.95 13.25

Cilinder
17A 888212 24.75 29.95

Cilinder Ring
18 876167 1.05 1.27

Cylinder Veer
19 876172 6.60 7.99

Cylinder O-ring (a)
20 877123 2.40 2.90

Cylinder Guide (old 876631)
21 877122 17.60 21.30

Cylinder O-ring (b)
22 877124 1.95 2.36

Waarschuwings Label
23 888143 1.04 1.26

Body Ass'y
24 883889 87.59 105.98

Niet meer leverbaar
25 878183

Cylinder O-ring (c)
26 877125 1.95 2.36

Piston Bumper (oud 877461)
27 878179 18.70 22.63

Damper Sheet
28 877993 3.00 3.63

Packing (a)
29 883881 1.65 2.00

Hex.socket Hd.bolt M5x8 (10 Pcs)
30 949818 2.40 2.90

Niet meer leverbaar
31 878151

Neus
32 888109 72.33 87.51

Niet meer leverbaar
33 878173

Inbusbout Hd M5x16
34 878181 1.05 1.27

Safety Bolt
35 875650 1.05 1.27

Veer
36 878178 2.40 2.90

MOER M5 (10 STUKS) (OUD 949555Z
37 949555 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
38 883888

Machineschroef M5x22 (10 Stuks)
39 949242 1.35 1.63

Niet meer leverbaar
40 876205

Pakking
42 886719 1.05 1.27

Cap (old 876714p)
43 880036 6.75 8.17

Inbus Hd.bout M5x16 (10 Stuks)
44 949821 2.55 3.09

Air Plug Npt 3/8
45 887863 2.10 2.54

Rol Pin D3x30 (10 Stuks)
47 949866 3.60 4.36

Plunger Spring
48 886725 1.05 1.27

O-ring
49 874820 1.65 2.00

Plunger (a)
50 878155 19.94 24.12

Valve Bushing (a)
51 888114 3.45 4.17

O-ring (i.d.10.7)
52 884112 1.65 2.00

Afsluitpakking
53A 888151 1.04 1.26

Urethane Kogel (b) D7.14
54 875645 3.90 4.72

O-ring (s-12)
55 875638 1.65 2.00

Valve Plate
56 875644 1.05 1.27

Trigger Valve Bushing (oud 876738
57 877335 12.60 15.25

Trigger Plunger
58 878121 1.65 2.00

Trigger Spring (a)
59 888115 1.65 2.00

Schakelhandel
60 876203 2.55 3.09

Plunger (b)
61 878171 7.05 8.53

Valve Rubber Cover
62 878170 1.80 2.18

O-ring (p-9)
63 872645 1.65 2.00

FEED PISTON O-RING (I.D.14)
64 877763 1.05 1.27

Feed Piston
65 878152 29.29 35.44

Feed Piston
66 877764 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
67 877767

Niet meer leverbaar
68 877766

Magazine Bushing
69 877479 1.65 2.00

Bout M5x10 (oud 956634,10 Stuks)
70 949819 2.55 3.09

Veer Voor Toevoermechanisme
71 877761 2.55 3.09

Toevoermechanisme
72 883901 41.53 50.25

Schacht Van Toevoermechanisme
73 877825 9.60 11.62

Ring Voor Schacht
74 877826 2.55 3.09

Niet meer leverbaar
75 883885

Niet meer leverbaar
76 883884

Niet meer leverbaar
77 883882

Niet meer leverbaar
78 883883

Bolt (old 958805z)
79 958805 1.65 2.00

Rol Pin D3x28 (10 Stuks)
80 949865 2.55 3.09

Main Nail Stopper (a)
81 886060 4.35 5.26

Nail Stopper (a)
82A 888178 2.25 2.72

Sub Stopper Veer
83 877468 1.05 1.27

Nail Guide Cover
84 877469 1.05 1.27

Lock Shaft
85 877820 3.30 3.99

Nail Guide
86 888111 18.84 22.79

Guide Lock
87 326774 7.05 8.53

Rol Pin D3x10 (10 Stuks)
88 949776 2.40 2.90

Spring
89 877372 2.40 2.90

Main Stopper Spring
90 876681 1.65 2.00

Zeskantbout M5x12 (oud949766z,10s)
91 949766 2.40 2.90

U-moer M5
92 945255 1.05 1.27

Huls
93 878164 14.70 17.79

Ratchet Spring
94 880398 7.65 9.26

Niet meer leverbaar
95 883896

Magazijn
96 888112 7.65 9.26

Pin
97 883111 9.75 11.80

Nylon Moer M4
98 876465 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
99 883898

Inbus Hd.bout M5x14 (10 Stuks)
100 949665 2.10 2.54

Magazine Cover
101 888113 4.35 5.26

Niet meer leverbaar
102 883900

Niet meer leverbaar
103 949230

Veerring M4 (10 Stuks)
104 949453 1.05 1.27

Ring M4 (10 Stuks)
105 949423 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
106 883897

Magazijn Kompleet
107 888130 27.23 32.94

Niet meer leverbaar
501 875769

Grip Tape (old 880349)
601 881768 5.25 6.35

Niet meer leverbaar
602 880407

Hanger Parts Set
603 888099 521.95 631.56

Niet meer leverbaar
604 877153

Niet meer leverbaar
605 944458

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.