Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki NV50AA


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki NV50AA

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Bout M5x25 (oud 949662z,10 Stuks)
1 949662 2.10 2.54

Veerring M5 (10 Stuks)
2 949454 1.04 1.26

Top Cover
3 876179 1.05 1.27

Bout Hd M5x20 (10 Stuks)
4 949757 3.00 3.63

Uitlaatkapold (oud 877128)
5A 877917 28.88 34.94

Pakking (b)
6 876176 1.04 1.26

Pakking (f) (oud 876712p)
6 876712 3.30 3.99

Pakking (c)
7 876178 1.04 1.26

Pakking (g)
7 876713 1.65 2.00

Ontluchtklep O-ring
8 872821 3.00 3.63

Ontluchtklep
9A 878417 5.85 7.08

Cylinderkop (oud 876711p)
10B 876711 43.86 53.07

Head Cap Ass'y
10 877129 14.58 17.64

O-ring Voor Slagpen
11 876174 3.60 4.36

Niet meer leverbaar
12 877127

O-ring (s-65)
13 876161 3.00 3.63

Cylinder O-ring (d)
14 877126 1.65 2.00

Cylinder Plate
15 876168 10.95 13.25

Niet meer leverbaar
16 876632

Cilinder Ring
17 876167 1.05 1.27

Cylinder Veer
18 876172 6.60 7.99

Cylinder O-ring (a)
19 877123 2.40 2.90

Cylinder Guide (old 876631)
20 877122 17.60 21.30

Cylinder O-ring (b)
21 877124 1.95 2.36

Niet meer leverbaar
22A 877944

Cylinder O-ring (c)
23 877125 1.95 2.36

Niet meer leverbaar
25A 878359

Pakking (a)
27 876673 1.04 1.26

Main Feeder Spring (a)
28 876717 6.45 7.80

Rol Pin D2.5x10 (10stuks)
29 949551 1.65 2.00

Sub Feeder Spring
30 876691 3.90 4.72

Feeder Shaft
31 876689 3.60 4.36

Main Feeder
32 876688 24.34 29.45

Inbus Hd.bout M5x16 (10 Stuks)
33 949821 2.55 3.09

Sub Feeder
34 876707 25.71 31.11

Machineschroef M5x22 (10 Stuks)
35 949242 1.35 1.63

Niet meer leverbaar
36 876205

Niet meer leverbaar
37C 878182

Niet meer leverbaar
37 950565

Pakking (d)
38 877131 1.05 1.27

Cap (old 876714p)
39A 880036 6.75 8.17

Niet meer leverbaar
40A 874782

Plunger Spring
41 875643 1.05 1.27

O-ring
42 874820 1.65 2.00

Safety Plunger (a)
43 876739 10.95 13.25

Plunger (a)
43A 878122 2.40 2.90

Niet meer leverbaar
44A 876764

Valve Bushing
44B 878266 16.50 19.96

O-ring (s-12)
45 875638 1.65 2.00

Schakelhandel
46 876203 2.55 3.09

Safety Plunger (b)
47 875642 8.70 10.53

Niet meer leverbaar
48A 878734

Urethane Kogel (b) D7.14
49 875645 3.90 4.72

Valve Plate
50 875644 1.05 1.27

Trigger Valve Bushing (oud 876738
51B 877335 12.60 15.25

Trigger Plunger
52A 878121 1.65 2.00

Rol Pin D3x30 (10 Stuks)
53 949866 3.60 4.36

Safety Bolt
55 875650 1.05 1.27

Safety Spring
56 876676 1.05 1.27

Veer
56 877943 1.04 1.26

Pushing Lever (g)
57A 877941 37.95 45.92

MOER M5 (10 STUKS) (OUD 949555Z
58 949555 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
59 949240

Stopring
60 872971 1.05 1.27

Stopper Pin (oud 878951)
61 877150 2.55 3.09

Veer Ring
62 877149 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
63 877151

U-moer M5
64 945255 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
65 877146

Hinge Pin (oud 878953)
66 877152 3.60 4.36

Niet meer leverbaar
67 877147

Niet meer leverbaar
68 877138

Niet meer leverbaar
69 877145

Machineschroef M5x12 (10 Stuks)
70 949237 1.05 1.27

Nylon Moer M4
71 876465 1.05 1.27

Neus Set
72B 877946 221.24 267.70

Niet meer leverbaar
73 877143

Main Stopper Spring
74 876681 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
75 877148

Niet meer leverbaar
76 877141

Niet meer leverbaar
77 877140

Drukring
78 875249 1.35 1.63

Veerring M4 (10 Stuks)
79 949453 1.05 1.27

Machineschroef M4x40
80 986120 1.05 1.27

Lock Shaft
81 876682 3.90 4.72

Rol Pin D3x10 (10 Stuks)
82 949776 2.40 2.90

Guide Lock
83 877374 10.20 12.34

Spring
84 877372 2.40 2.90

Inbusstelschroef M5x10
85 876705 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
86 877136

Niet meer leverbaar
87 877137

O-ring (p-16)
88 873095 1.04 1.26

Feed Piston
89 876692 13.50 16.34

Veer
90 877144 1.65 2.00

Ring Voor Schacht
91A 877826 2.55 3.09

Niet meer leverbaar
91 949534

Niet meer leverbaar
92 876716

Niet meer leverbaar
93 876679

Sub Stopper Spring
94 876685 1.50 1.82

Niet meer leverbaar
95 877134

Niet meer leverbaar
96 877135

Machineschroef M4x6 (10 Stuks)
97 949214 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
98 877139

Dust Cap
99 872035 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
101 877942

Inbusbout Hd M5x16
103 878181 1.05 1.27

Waarschuwings Label
104A 884070 1.65 2.00

O-ring (s-12)
105 875638 1.65 2.00

O-ring (i.d.10.7)
105A 884112 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
501B 875769

Niet meer leverbaar
502 877153

Niet meer leverbaar
503 943277

Niet meer leverbaar
504 944458

Ontluchtklep O-ring
505 872821 3.00 3.63

Caution Tag
506 882413 1.95 2.36

Niet meer leverbaar
507 882414

Niet meer leverbaar
602 874116

Niet meer leverbaar
604 876212

Niet meer leverbaar
605 876720

Niet meer leverbaar
606 944458

Niet meer leverbaar
607 943277

Niet meer leverbaar
608A 877908

Hex.socket Hd.bolt M5x65 (10 Pcs)
609 949827 7.50 9.08

Niet meer leverbaar
610 949826

Niet meer leverbaar
611 877909

Packing (h)
612 877911 1.50 1.82

Packing (j) W/4mm Hole
613 877912 1.04 1.26

Exhaust Piece
614 877910 63.80 77.20

Niet meer leverbaar
615 876762

Niet meer leverbaar
616 877915

Niet meer leverbaar
617 882950

Grip Tape (old 880349)
618 881768 5.25 6.35

Niet meer leverbaar
619 880407

Vet (attolub No.2) 500g
620 317918 32.18 38.93

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.