Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Hikoki NV50AF3'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki NV50AF3


Onderdelen tekening 1
Klik voor vergroting

Onderdelen lijst van de Hikoki NV50AF3

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Bout M5x10 (oud 956634,10 Stuks)
1 949819@1417 2.55 3.09

Sluitring *td5-10-2*
2 944260@1417 1.05 1.27

Ventilatiedeksel
3 881841@1417 3.90 4.72

Luchtring
4 881840@1417 3.90 4.72

Muffler
5 881835@1417 14.03 16.97

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
6 881883@1417

Bout Hd M5x20 (10 Stuks)
7 949757@1417 3.00 3.63

Uitlaatkap (oud 881880)
8 881865@1417 64.21 77.70

Uitlaatkap
8 881879@1417 64.21 77.70

Pakking (a)
9 881839@1417 1.05 1.27

Head Valve Spring
10 881851@1417 3.00 3.63

HEAD VALVE O-RING (I.D.16.8)
11 877699@1417 1.05 1.27

Head Valve (a)
12 881837@1417 12.45 15.06

Zuigerring
13 881834@1417 18.43 22.29

Piston Ring
14 881833@1417 1.05 1.27

Slagpin
15 881832@1417 113.71 137.59

O-ring (1as-50)
16 990067@1417 1.65 2.00

Cylinder Plate
17 881831@1417 4.50 5.44

O-ring (s-36)
18 984483@1417 1.65 2.00

Cylinder O-ring
19 881864@1417 1.65 2.00

Cylinder
20 881829@1417 41.53 50.25

Piston Bumper
21 881830@1417 15.81 19.13

Body Ass'y
22A 881878@1417 145.89 176.52

Body Ass'y
22A 881877@1417 134.20 162.38

Retaining Ring D6
23 955479@1417 1.05 1.27

O-ring (s-12)
24 875638@1417 1.65 2.00

Trigger (a)
25 880674@1417 11.85 14.34

Adjuster Shaft
26 881846@1417 7.65 9.26

Duwende hefboomgeleiding
28 316389@1417 3.30 3.99

Spring
29 881882@1417 2.25 2.72

Pushing Lever (b)
30 886099@1417 12.00 14.52

Nail Guide Shaft
31 881811@1417 6.75 8.17

O-ring (1ap-3)
32 873093@1417 1.05 1.27

Neus
33 881810@1417 314.88 381.00

Imbus Hd.bout M6x20 (10 Stuks)
34 949660@1417 3.30 3.99

Naaldroller
35 983545@1417 1.05 1.27

Rol Pin D4x14 (10 Stuks)
36 949770@1417 2.55 3.09

Arm Voor Toevoermechanisme
37 878132@1417 40.84 49.41

Veer Voor Toevoermechanisme
38 878340@1417 1.05 1.27

Toevoermechanisme
39 881818@1417 35.06 42.43

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
40 881819@1417

Neus Kap (a)
41 881092@1417 6.45 7.80

Nylon Moer M5
42 877371@1417 1.05 1.27

O-ring (i.d. 37.2)
45 880183@1417 1.05 1.27

Cap
46 882162@1417 32.18 38.93

Kap
46 880379@1417 28.05 33.94

Dust Cap
47 872035@1417 1.04 1.26

Haak
48 881827@1417 4.50 5.44

Machine Schroef M5x30 Zwart
49 880881@1417 1.05 1.27

Rol Pin D3x18 (10 Stuks)
50 949518@1417 2.40 2.90

Rol Pin D3x25 (10 Stuks )
51 949539@1417 2.25 2.72

Stalen Kogel D3.97 ( 10 Stuks )
52 959155@1417 1.04 1.26

Veer
53 982454@1417 1.04 1.26

Wisselknop (b)
54 880086@1417 23.10 27.95

Valve Bushing (b)
56 878881@1417 39.74 48.08

O-ring (s-18)
57 878885@1417 1.05 1.27

O-RING (I.D. 8.8)
58 878925@1417 1.05 1.27

O-RING (S-4)
59 981317@1417 1.05 1.27

Valve Piston (b)
60 880672@1417 32.18 38.93

O-RING (I.D.11)
61 878887@1417 1.65 2.00

Plunger Veer
62 878884@1417 1.65 2.00

Plunger (a)
63 880673@1417 14.71 17.80

O-RING (I.D.1.8)
64 878888@1417 1.05 1.27

Valve Bushing (a)
65 880671@1417 23.65 28.62

Ring M4 (oud 949429z)
66 949429@1417 1.05 1.27

Adjuster Spring
67 881853@1417 1.65 2.00

Rol Pin D1.6x12
68 878222@1417 1.05 1.27

Adjuster Knob
69 881848@1417 3.60 4.36

Regelaar
70 886100@1417 7.80 9.44

O-ring (p-9)
71 872645@1417 1.65 2.00

Feed Piston
72 880168@1417 16.91 20.46

O-RING (P-18
73 873570@1417 1.35 1.63

Spring
74 880409@1417 2.40 2.90

Demperring
75 877476@1417 2.40 2.90

Feed Piston Cover
76 880170@1417 2.25 2.72

Borgring Voor D24
77 983748@1417 1.05 1.27

Magazine Bushing
78 880177@1417 1.65 2.00

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
79 881850@1417

Niet meer leverbaar, geen vervanging
80 878183@1417

Pin D4x58
81A 885541@1417 6.75 8.17

Ring Voor Schacht
82A 877826@1417 2.55 3.09

MAGAZIJN (OUD 884090)
83A 886831@1417 10.80 13.07

Magazine Cover (oud 881825)
84A 885409@1417 7.35 8.89

Holder Cap
85A 885412@1417 1.80 2.18

Ratchet Spring
86A 885543@1417 1.80 2.18

Nagelhouder
87A 885411@1417 3.60 4.36

Roll Pin D2.5
88A 885544@1417 1.20 1.45

Holder Shaft
89A 885410@1417 1.80 2.18

Veer
90A 885542@1417 1.80 2.18

Waarschuwings Label
91 884070@1417 1.65 2.00

Warning Label (a)
92 883513@1417 1.65 2.00

O-ring (p-4)
93 874436@1417 1.05 1.27

Guide Lock
94 878103@1417 11.85 14.34

Veer (oud 878308)
95 880446@1417 1.35 1.63

Geleider
96 881812@1417 105.05 127.11

Nail Stopper (a)
97 881813@1417 49.64 60.06

Spring
98 881817@1417 1.04 1.26

Nail Stopper
99 881814@1417 3.00 3.63

Veer
100 880393@1417 1.05 1.27

Nail Guide Cover
101 881815@1417 4.20 5.08

Cover
102 881816@1417 4.50 5.44

Sleeve (b)
103 878337@1417 3.00 3.63

Nylock Hex. Socket Hd.bolt M4x10
104 880413@1417 1.05 1.27

Magazijn Kompleet
105A 881820@1417 61.33 74.20

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
501 944459@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
502 944458@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
503 943277@1417

Neus Kap (b)
504 881093@1417 4.05 4.90

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
505 877153@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
506 875769@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
507 881881@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
601 881012@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
602 880408@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
603A 888213@1417

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.