Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki NV50AP3


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki NV50AP3

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Bout M5x10 (oud 956634,10 Stuks)
1 949819 2.55 3.09

Sluitring *td5-10-2*
2 944260 1.05 1.27

Ventilatiedeksel
3 881841 3.90 4.72

Luchtring
4 881840 3.90 4.72

Niet meer leverbaar
5 881883

Bout Hd M5x20 (10 Stuks)
6 949757 3.00 3.63

Uitlaatkap
7 881879 64.21 77.70

Pakking (a)
8 881839 1.05 1.27

Head Valve Spring
9 881851 3.00 3.63

HEAD VALVE O-RING (I.D.16.8)
10 877699 1.05 1.27

Head Valve (a)
11 881837 12.45 15.06

Niet meer leverbaar
12 883365

Niet meer leverbaar
13 885390

O-ring (1as-50)
14 990067 1.65 2.00

Cylinder Plate
15 881831 4.50 5.44

O-ring (s-36)
16 984483 1.65 2.00

Cylinder O-ring
17 881864 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
18 885531

Piston Bumper
19 881830 15.81 19.13

Imbus Hd.bout M6x20 (10 Stuks)
20 949660 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
21 885413

Machineschroef M5x16 (oud 949238)
22 990541 1.05 1.27

Retaining Ring D6
23 955479 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
24 885389

O-ring (s-12)
26 875638 1.65 2.00

Schakelaar
27 884145 6.45 7.80

Adjuster Shaft
28 881846 7.65 9.26

Latch (oud 881847)
29 886101 5.10 6.17

Pushing Lever Guide
30 316389 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
31 881844

Pushing Lever (b)
32 886099 12.00 14.52

Regelaar
33 886100 7.80 9.44

Nylock Bout M5x8
34 878540 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
35 876205

Niet meer leverbaar
36 885415

Niet meer leverbaar
37 885392

Imbusbout M6x25 ( 10 Stuks )
38 949652 3.30 3.99

Rol Pin D4x14 (10 Stuks)
39 949770 2.55 3.09

Arm Voor Toevoermechanisme
40 878132 40.84 49.41

Veer Voor Toevoermechanisme
41 878340 1.05 1.27

Naaldroller
42 983545 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
43 885539

Niet meer leverbaar
44 885394

Niet meer leverbaar
45 885532

Niet meer leverbaar
46 885396

Niet meer leverbaar
47 310533

Niet meer leverbaar
48 885398

Niet meer leverbaar
49 885399

Ring Voor Schacht
50 877826 2.55 3.09

Niet meer leverbaar
51 885400

Niet meer leverbaar
52 885401

Machineschroef M4x6 Zelfborgend
53 303631 1.04 1.26

Nylon Moer M6
54 963837 1.05 1.27

Houder (b)
55 885414 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
56 885395

Nylock Bout M5x16
57 313082 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
58 885397

Niet meer leverbaar
60 885533

Niet meer leverbaar
61 678668

Rol Pin D3x18 (10 Stuks)
63 949518 2.40 2.90

O-ring (i.d. 37.2)
64 880183 1.05 1.27

Kap
65 880379 28.05 33.94

Dust Cap
66 872035 1.04 1.26

Stalen Kogel D3.97 ( 10 Stuks )
67 959155 1.04 1.26

Veer
68 982454 1.04 1.26

Wisselknop
69 884335 4.80 5.81

Rol Pin D3x25 (10 Stuks )
70 949539 2.25 2.72

Ring M4 (oud 949429z)
71 949429 1.05 1.27

Rol Pin D1.6x12
72 878222 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
73 885391

Adjuster Spring
74 881853 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
75 885535

O-ring (1ap-3)
76 873093 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
77 885407

O-ring (p-9)
78 872645 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
79 885402

O-RING (P-18
80 873570 1.35 1.63

Niet meer leverbaar
81 885403

Niet meer leverbaar
82 885534

Niet meer leverbaar
83 885404

Borgring Voor D24
84 983748 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
85 885406

Niet meer leverbaar
86 885405

Niet meer leverbaar
87 885393

Spring
88 880409 2.40 2.90

Demperring
89 877476 2.40 2.90

Feed Piston Cover
90 880170 2.25 2.72

Valve Bushing (b)
91 878881 39.74 48.08

O-ring (s-18)
92 878885 1.05 1.27

O-RING (I.D.11)
93 878887 1.65 2.00

O-RING (S-4)
94 981317 1.05 1.27

Valve Piston (b)
95 884143 9.60 11.62

O-RING (I.D. 8.8)
96 878925 1.05 1.27

Plunger Veer
97 878884 1.65 2.00

Plunger
98 884144 3.30 3.99

O-RING (I.D.1.8)
99 878888 1.05 1.27

Valve Bushing (a)
100 880671 23.65 28.62

Guide Lock
102 878103 11.85 14.34

Veer (oud 878308)
103 880446 1.35 1.63

Niet meer leverbaar
104 885536

Nail Stopper
105 881814 3.00 3.63

Veer
106 880393 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
107 885537

Nail Guide Cover
108 881815 4.20 5.08

Niet meer leverbaar
109 885538

Sleeve (b)
110 878337 3.00 3.63

Nylock Hex. Socket Hd.bolt M4x10
111 880413 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
112 885540

Ring Voor Schacht
113 877826 2.55 3.09

Holder Cap
114 885412 1.80 2.18

Ratchet Spring
115 885543 1.80 2.18

Nagelhouder
116 885411 3.60 4.36

Roll Pin D2.5
117 885544 1.20 1.45

Nylon Moer M5
118 877371 1.05 1.27

Pin D4x58
119 885541 6.75 8.17

Magazine Cover (oud 881825)
120 885409 7.35 8.89

Waarschuwings Label
123 884070 1.65 2.00

Holder Shaft
124 885410 1.80 2.18

Veer
125 885542 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
126 885408

Magazine Bushing
127 880177 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
501 875769

Grip Tape (old 880349)
601 881768 5.25 6.35

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.