Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Hikoki NV65AC'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki NV65AC


Onderdelen tekening 1
Klik voor vergroting

Onderdelen lijst van de Hikoki NV65AC

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Imbus Hd.bout M6x20 (10 Stuks)
1 949660@1417 3.30 3.99

Afdekplaat
2 877330@1417 3.90 4.72

Imbusbout M6x25 ( 10 Stuks )
3 949652@1417 3.30 3.99

Veerring M6 (oud 949455z , 10st.)
4 949455@1417 1.05 1.27

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
5A 877812@1417

Pakking (b)
6 877325@1417 4.50 5.44

Pakking (c)
7 877326@1417 2.40 2.90

Gasket (c)
7A 877854@1417 2.40 2.90

Ontluchtklep O-ring
8 872821@1417 3.00 3.63

Ontluchtklep
9A 878417@1417 5.85 7.08

Kap Voor Slagpen
10A 877852@1417 35.06 42.43

O-ring (1ap-48)
11 877368@1417 1.95 2.36

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
12A 878309@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
13 878280@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
14 878271@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
16 878272@1417

O-ring (s-90)
18 877316@1417 2.55 3.09

Cylinder O-ring 1.d.63.1
19 877312@1417 1.95 2.36

Cylinder Plate
20 877318@1417 20.49 24.79

Cylinder O-ring 1.d.79.3mm
21 877313@1417 1.95 2.36

Cylinder (oud 877810)
22A 884068@1417 49.64 60.06

Cylinder O-ring 1.d.69.3mm
23 877314@1417 1.95 2.36

Cylinder Ring
24A 886483@1417 1.65 2.00

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
25 877321@1417

Ring
26 877322@1417 2.40 2.90

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
27 877310@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
28 877813@1417

Niet meer leverbaar, geen vervanging
31 877315@1417

Bumper
32A 878303@1417 35.06 42.43

Nail Guide Shaft
33 877823@1417 8.70 10.53

O-ring (p-4)
34 874436@1417 1.05 1.27

Ring
35 878279@1417 1.05 1.27

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
36A 878304@1417

Ring Voor Schacht
37A 877826@1417 2.55 3.09

Veer Voor Toevoermechanisme
38A 877851@1417 3.00 3.63

Rol Pin D3x16 (10 Stuks)
39 949496@1417 1.65 2.00

Toevoermechanisme (oud 877824)
40A 877856@1417 43.86 53.07

Schacht Van Toevoermechanisme
41 877825@1417 9.60 11.62

Nylock Zeskant Hd Bout M8x25
42A 880810@1417 1.05 1.27

Machineschroef M5x25 (10 Stuks)
45 949243@1417 1.35 1.63

Pakking (d)
46 877331@1417 1.05 1.27

Cap (oud 877367z)
47A 878311@1417 10.65 12.89

Hex.socket Hd.bolt M5x18 (10 Pcs)
48 949658@1417 1.80 2.18

Dust Cap
49 872035@1417 1.04 1.26

Safety Bolt
50 875650@1417 1.05 1.27

MOER M5 (10 STUKS) (OUD 949555Z
51 949555@1417 1.05 1.27

Veer
52 877365@1417 1.95 2.36

Veer
52 878423@1417 1.05 1.27

Pushing Lever
53 877817@1417 55.41 67.05

Rol Pin D3x30 (10 Stuks)
54 949866@1417 3.60 4.36

Plunger Spring
55 875643@1417 1.05 1.27

Plunger (a)
56 878122@1417 2.40 2.90

O-ring
57 874820@1417 1.65 2.00

O-ring (s-12)
58 875638@1417 1.65 2.00

Valve Bushing
59 878266@1417 16.50 19.96

Safety Plunger (b)
60 875642@1417 8.70 10.53

Schakelhandel
61 876203@1417 2.55 3.09

Afsluitpakking
62B 888151@1417 1.04 1.26

Urethane Kogel (b) D7.14
63 875645@1417 3.90 4.72

Valve Plate
64 875644@1417 1.05 1.27

Trigger Valve Bushing (oud 876738
65B 877335@1417 12.60 15.25

Trigger Plunger
66 878121@1417 1.65 2.00

O-ring (p-9)
67 872645@1417 1.65 2.00

Feed Piston
68 877709@1417 17.33 20.96

O-ring (p-22)
69 876796@1417 1.05 1.27

Veer
70 877144@1417 1.65 2.00

Demperring
71 877711@1417 1.95 2.36

Feed Piston Cover
73 877713@1417 2.55 3.09

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x10
74 877839@1417 1.05 1.27

Magazine Bushing
75 878305@1417 1.04 1.26

Magazine Bushing
75A 877479@1417 1.65 2.00

Lock Shaft
76 877820@1417 3.30 3.99

Rol Pin D3x10 (10 Stuks)
77 949776@1417 2.40 2.90

Gids Slot
78B 326774@1417 7.05 8.53

Spring
79 877372@1417 2.40 2.90

Geleider
80 877834@1417 64.49 78.03

Rol Pin D3x28 (10 Stuks)
81 949865@1417 2.55 3.09

Main Stopper Spring
83 876681@1417 1.65 2.00

Sub Nail Stopper
84A 877819@1417 23.93 28.95

Sub Stopper Veer
85 877468@1417 1.05 1.27

Nail Guide Cover
86 877469@1417 1.05 1.27

Beschermplaat
87 877822@1417 7.95 9.62

Afdekplaat
88 877471@1417 1.95 2.36

Seal Lock Hd. Inbusbout M4x8
89 877838@1417 1.05 1.27

Nylon Moer M5
90 877371@1417 1.05 1.27

Veer Ring
91 877149@1417 1.05 1.27

Stopper
92A 880146@1417 1.95 2.36

Stopring
93 872971@1417 1.05 1.27

Stopper Pin (oud 878951)
94 877150@1417 2.55 3.09

Magazijn
95 878274@1417 19.39 23.46

Machineschroef M4x40
96 986120@1417 1.05 1.27

Drukring
97 875249@1417 1.35 1.63

Nagelhouder
98 878275@1417 22.83 27.62

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
99 878276@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
100 878278@1417

Magazijndeksel
101 878277@1417 7.95 9.62

Nylon Moer M4
102 876465@1417 1.05 1.27

Scharnierpen
103 877832@1417 4.50 5.44

Retainingring D4
104 968643@1417 1.95 2.36

Magazijn Kompleet
105 878273@1417 73.01 88.35

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
108 880060@1417

Veerring M8 ( 10 Stuks )
109 949457@1417 1.05 1.27

Waarschuwings Label
110A 884070@1417 1.65 2.00

Niet meer leverbaar, geen vervanging
111 878183@1417

Warning Label (a)
112 883513@1417 1.65 2.00

O-ring (s-12)
113 875638@1417 1.65 2.00

O-ring (i.d.10.7)
113A 884112@1417 1.65 2.00

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
501 872422@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
502 944459@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
503 944458@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
506A 875769@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
507 877153@1417

Caution Tag
508 882413@1417 1.95 2.36

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
509 882414@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
601 876762@1417

Body (b) (old 877362)
602 877835@1417 245.03 296.48

Grip Tape (old 880349)
603 881768@1417 5.25 6.35

Vet (attolub No.2) 500g
605 317918@1417 32.18 38.93

Hanger Parts Set
606 888098@1417 522.78 632.56

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.