Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Hikoki NV65AF3'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki NV65AF3


Onderdelen tekening 1
Klik voor vergroting

Onderdelen lijst van de Hikoki NV65AF3

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Imbusbout M6x12 (oud 949657z,10s)
1 949657@1417 3.00 3.63

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
2 882919@1417

Top Cover
3A 882917@1417 9.90 11.98

Muffler
4 882918@1417 13.65 16.52

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
5 882916@1417

Bout M5x25 (oud 949662z,10 Stuks)
6 949662@1417 2.10 2.54

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
7 882911@1417

Pakking (a)
8 882915@1417 4.80 5.81

Head Bumper
9 882914@1417 6.60 7.99

Head Valve Spring
10 882913@1417 6.75 8.17

O-ring (i.d.20.8)
11A 883992@1417 1.65 2.00

Hoofdklep (oud 882912)
12A 882927@1417 14.10 17.06

O-ring (s-70)
13 878863@1417 2.40 2.90

Cylinder Plate
14 882910@1417 6.45 7.80

0-ring (s-46)
15 882874@1417 1.65 2.00

O-ring (1ap-48)
16 877368@1417 1.95 2.36

Cylinder
17 882909@1417 74.25 89.84

Piston O-ring
18 882871@1417 1.80 2.18

Zuigerring
19 882872@1417 27.78 33.61

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
20 882870@1417

Ring Voor Schacht
21A 886669@1417 1.80 2.18

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
23 883857@1417

Piston Bumper
25 882873@1417 22.00 26.62

O-ring (p-4)
26 874436@1417 1.05 1.27

Nose Nv65af3
27 882875@1417 405.35 490.47

Nylock High Tension Bout M6x20
28 880675@1417 4.05 4.90

Rol Pin D4x16 (10 Stuks)
29 949497@1417 2.55 3.09

Needle Roller
30 880659@1417 1.05 1.27

Arm Voor Toevoermechanisme
31 878132@1417 40.84 49.41

Veer Voor Toevoermechanisme
32 882924@1417 1.65 2.00

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
33 883785@1417

Pushing Lever Cover (b)
34 882900@1417 3.45 4.17

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
35 882884@1417

Nylon Moer M5
36 877371@1417 1.05 1.27

O-ring (i.d. 37.2)
37 880183@1417 1.05 1.27

Cap (old 880182)
38 883177@1417 33.00 39.93

Stofkapje
39 877914@1417 1.95 2.36

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
40A 874782@1417

Trigger Piece
41 882896@1417 1.65 2.00

Trigger Piece (c)
41A 886626@1417 1.80 2.18

Spring
42 882897@1417 1.65 2.00

Trigger Spring
42A 886627@1417 1.80 2.18

Trigger Arm
43 882895@1417 28.05 33.94

Trigger Arm (c)
43A 886625@1417 13.35 16.15

Rol Pin D2.5x16
44 881951@1417 1.80 2.18

Trigger
45 882894@1417 3.30 3.99

Schakelaar
45A 886623@1417 3.45 4.17

Triggger Spring
46 883759@1417 3.30 3.99

Pushing Lever Guide
47 882885@1417 6.45 7.80

Pushing Lever Spring
48 882892@1417 5.10 6.17

Pushing Lever (c)
49 882891@1417 18.15 21.96

Regelaar
50 882889@1417 3.45 4.17

Rol Pin D2x16
51 880093@1417 1.04 1.26

Adjuster Spring
52 882890@1417 1.65 2.00

Adjuster Plate
53 882887@1417 3.30 3.99

Adjuster Plate
54 882886@1417 3.30 3.99

O-RING (S-4)
55 981317@1417 1.05 1.27

Pushing Lever (b)
56 882888@1417 17.33 20.96

O-ring (s-5)
57 872822@1417 3.00 3.63

Stopring
58 872971@1417 1.05 1.27

Rol Pin D3x22 (10 Stuks)
59 949864@1417 1.65 2.00

Rol Pin D3x28 (10 Stuks)
60 949865@1417 2.55 3.09

Lock Knob
61A 886727@1417 3.45 4.17

Stalen Kogel D3.175 (10 Stuks)
62 959148@1417 1.05 1.27

Lock Spring
63 882923@1417 1.80 2.18

Haak
64 883763@1417 4.80 5.81

Machineschroef M5x35 Zwart
65 302197@1417 1.05 1.27

HEAD VALVE O-RING (I.D.16.8)
66 877699@1417 1.05 1.27

Valve Bushing (b)
67 882925@1417 18.01 21.80

O-ring (s-18)
68 878885@1417 1.05 1.27

O-RING (I.D. 8.8)
69 878925@1417 1.05 1.27

Valve Piston (b)
70 880672@1417 32.18 38.93

O-RING (I.D.11)
71 878887@1417 1.65 2.00

Plunger Veer
72 878884@1417 1.65 2.00

Plunger (a)
73 882921@1417 15.54 18.80

Plunger (a)
73A 886622@1417 16.23 19.63

O-RING (I.D.1.8)
74 878888@1417 1.05 1.27

Valve Bushing (a)
75 882920@1417 29.56 35.77

Ring Voor Schacht
76 880319@1417 1.65 2.00

O-ring (p-9)
77 872645@1417 1.65 2.00

O-ring (p-21)
78 880330@1417 1.05 1.27

Feed Piston
79 882673@1417 18.43 22.29

Veer
80 882883@1417 1.80 2.18

Demperring
81 877711@1417 1.95 2.36

Feed Piston Cover
82 880331@1417 3.15 3.81

Magazine Bushing
83 878305@1417 1.04 1.26

Veerring D28 (10 Stuks)
84 939555@1417 4.35 5.26

Sleeve
85 882907@1417 3.30 3.99

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
86 882899@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
87 882901@1417

Waarschuwings Label
88A 884070@1417 1.65 2.00

Pin
89 881825@1417 3.00 3.63

Magazine
90 882903@1417 22.00 26.62

Ring Voor Schacht
91A 877826@1417 2.55 3.09

Magazijn Deksel
92 882904@1417 18.01 21.80

Holder Cap (a)
95 881003@1417 2.40 2.90

Ratchet Spring
96 880398@1417 7.65 9.26

Nail Rail (old 882906)
97A 885683@1417 24.75 29.95

Rol Pin D2.5x12
98 878791@1417 1.04 1.26

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
99 882905@1417

Spring
100 881826@1417 1.05 1.27

Bout Hd M5x20 (10 Stuks)
101 949757@1417 3.00 3.63

Nail Guide Shaft
102 880658@1417 8.40 10.16

Nail Stopper (a)
103 883783@1417 67.79 82.02

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
104 882878@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
105 883786@1417

Guide Lock Nv50ae
106 886107@1417 5.10 6.17

Veer (oud 878308)
107 880446@1417 1.35 1.63

Nail Stopper
108 882680@1417 3.30 3.99

Veer
109 880494@1417 2.40 2.90

Nylock Hex. Socket Hd.bolt M4x10
110 880413@1417 1.05 1.27

Cover
111 882880@1417 4.80 5.81

Nail Guide Cover
112 883784@1417 4.80 5.81

Sleeve (b)
113 882881@1417 3.30 3.99

Inbusbout Hd M4x12
114 880630@1417 1.05 1.27

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
115 882926@1417

Roll Pin D1.6x10
116 886228@1417 1.80 2.18

Trigger Arm Ass'y
117 886624@1417 16.78 20.30

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
118 888728@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
501 877153@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
502 875769@1417

Neus Kap (a)
503 880678@1417 4.20 5.08

Niet meer leverbaar, geen vervanging
504A 886432@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
601 880408@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
602A 888213@1417

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.