Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki NV65AH


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki NV65AH

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Zeskant Hd Bout M6x16 (10 Stuks)
1 949755 3.00 3.63

Plate
2 880515 5.85 7.08

Top Cover
3 884332 4.20 5.08

Niet meer leverbaar
4 949822

Exhaust Cover
5A 888013 16.50 19.96

Pakkingpakking
6 880358 1.65 2.00

Exhaust Valve Rubber (oud 880357)
7 881761 9.45 11.43

Head Valve Spring
8 880356 3.60 4.36

O-ring (s-34)
9 980879 1.05 1.27

Hoofdklep Nv50ae
10 880354 37.95 45.92

Cylinder O-ring I.d. 44.7 (c)
11 878714 1.50 1.82

Head Valve Rubber (a) (oud 880355)
12 881760 4.50 5.44

Veerring
13 880669 2.55 3.09

Cylinder Plate
14 880667 22.28 26.95

Cylinder O-ring 1.d.63.1
15 877312 1.95 2.36

O-ring (p-46)
16 878716 1.65 2.00

Cylinder
17 880668 69.99 84.68

Zuigerring
18 878691 21.31 25.79

O-ring I.d. 34.2
19 880311 1.65 2.00

O-ring (i.d 34.7)
19A 882685 1.65 2.00

Piston Ass'y
20B 888026 33.00 39.93

Retaining Ring D6
21 955479 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
22C 888957

Frame
23A 882672 110.83 134.10

O-ring (s-44)
25 880362 1.04 1.26

Piston Bumper
26 882676 12.15 14.70

O-ring (p-4)
27 874436 1.05 1.27

Ring
28 878279 1.05 1.27

Neus
29 882677 314.88 381.00

Nylock High Tension Bout M6x20
30 880675 4.05 4.90

Rol Pin D4x14 (10 Stuks)
31 949770 2.55 3.09

Needle Roller
32 880659 1.05 1.27

Arm Voor Toevoermechanisme
33 878132 40.84 49.41

Veer Voor Toevoermechanisme
34 878340 1.05 1.27

Toevoermechanisme
35 882671 23.93 28.95

Veiligsheidsveer
36 880080 1.05 1.27

Veer Voor Bedieningsmechanisme
36 880380 3.75 4.54

Niet meer leverbaar
37A 888171

Instelunit
38 880383 10.20 12.34

Niet meer leverbaar
39 880175

Stalen Kogel D3.175 (10 Stuks)
40 959148 1.05 1.27

Pushing Lever (a)
41A 888027 4.65 5.63

Ring
42 880081 1.04 1.26

Imbusbout M6x12 (oud 949657z,10s)
43 949657 3.00 3.63

Machineschroef M5x20 Zwart
44 302196 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
45 876205

O-ring (i.d. 37.2)
48 880183 1.05 1.27

Cap
49A 888014 5.85 7.08

Dust Cap
50 872035 1.04 1.26

Rol Pin D3x28 (10 Stuks)
51 949865 2.55 3.09

Trigger (a)
52 881779 65.18 78.86

Niet meer leverbaar
53 881952

Pushing Lever Guide (oud 880361)
54A 884336 3.30 3.99

HEAD VALVE O-RING (I.D.16.8)
55 877699 1.05 1.27

Valve Bushing (b)
56 878881 39.74 48.08

O-ring (s-18)
57 878885 1.05 1.27

O-RING (I.D. 8.8)
58 878925 1.05 1.27

O-RING (I.D.11)
59 878887 1.65 2.00

O-RING (S-4)
60 981317 1.05 1.27

Valve Piston (b)
61 880672 32.18 38.93

Plunger Veer
62 878884 1.65 2.00

Plunger (a)
63 880673 14.71 17.80

O-RING (I.D.1.8)
64 878888 1.05 1.27

Valve Bushing (a)
65 880671 23.65 28.62

O-ring (p-9)
66 872645 1.65 2.00

O-ring (p-21)
67 880330 1.05 1.27

Feed Piston
68 882673 18.43 22.29

Niet meer leverbaar
69 878603

DAMPER (OLD 880367)
70A 889339 1.20 1.45

Feed Piston Cover
71 880331 3.15 3.81

Magazine Bushing
72 878305 1.04 1.26

Veerring D28 (10 Stuks)
73 939555 4.35 5.26

Nylon Moer M5
74 877371 1.05 1.27

Magazijn
75A 880335 14.99 18.13

Ring Voor Schacht
76A 877826 2.55 3.09

Magazine Stopper
77 880336 2.40 2.90

Stopper Spring
78 880337 1.05 1.27

Pin D4x35.5
79 880338 12.45 15.06

Nylon Moer M4
80 876465 1.05 1.27

Holder Shaft
81A 882675 6.45 7.80

Ratchet Spring
82A 885543 1.80 2.18

Nagelhouder
83A 880665 7.65 9.26

Niet meer leverbaar
84A 882682

Ring M4 (10 Stuks)
85 949423 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
86 880341

Niet meer leverbaar
87 949230

Magazijn Kompleet
88A 882674 52.53 63.56

Sleeve (b)
89 878337 3.00 3.63

Zeskantbout M5x12 (oud949766z,10s)
90 949766 2.40 2.90

Ring Voor Schacht
91 880319 1.65 2.00

Nail Guide Shaft
92 880658 8.40 10.16

Geleider
93 882678 49.64 60.06

Guide Lock Nv50ae
94 886107 5.10 6.17

Veer (oud 878308)
95 880446 1.35 1.63

Nail Stopper (a)
96 882679 15.26 18.47

Veertje (f)
97 301631 1.04 1.26

Nail Stopper
98 882680 3.30 3.99

Veer
99 880494 2.40 2.90

Cover
100 882683 4.80 5.81

Nail Guide Cover
101 882681 4.80 5.81

Nylock Hex. Socket Hd.bolt M4x10
102 880413 1.05 1.27

Warning Label (a)
103 883513 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
104 882983

Niet meer leverbaar
105 882984

Niet meer leverbaar
106 882985

Niet meer leverbaar
107 882986

Niet meer leverbaar
501A 875769

Niet meer leverbaar
502 944459

Niet meer leverbaar
503 944458

Niet meer leverbaar
504 943277

Niet meer leverbaar
505 881976

Niet meer leverbaar
506 882414

Niet meer leverbaar
601 878344

Niet meer leverbaar
602 880517

Niet meer leverbaar
603 881973

Vet (attolub No.2) 500g
604 317918 32.18 38.93

Grip Tape (old 880349)
605 881768 5.25 6.35

Niet meer leverbaar
606A 888213

Hanger Parts Set
607 888097 492.94 596.45

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.