Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki NV65AJ


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki NV65AJ

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Imbusbout M6x12 (oud 949657z,10s)
1 949657 3.00 3.63

Niet meer leverbaar
2 882919

Top Cover
3A 882917 9.90 11.98

Muffler
4 882918 13.65 16.52

Niet meer leverbaar
5 883632

Bout M5x25 (oud 949662z,10 Stuks)
6 949662 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
7 884300

Pakking (a)
8 882915 4.80 5.81

Head Bumper
9 882914 6.60 7.99

Head Valve Spring
10 882913 6.75 8.17

O-ring (i.d.20.8)
11A 883992 1.65 2.00

Hoofdklep (oud 882912)
12A 882927 14.10 17.06

O-ring (s-70)
13 878863 2.40 2.90

Cylinder Plate
14 882910 6.45 7.80

0-ring (s-46)
15 882874 1.65 2.00

O-ring (1ap-48)
16 877368 1.95 2.36

Cylinder
17 882909 74.25 89.84

Piston O-ring
18 882871 1.80 2.18

Zuigerring
19 882872 27.78 33.61

Niet meer leverbaar
20 883920

Retainingring D4
21 968643 1.95 2.36

Behuizing
22 884301 246.26 297.98

Piston Bumper
23 882873 22.00 26.62

O-ring (p-4)
24 874436 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
25 883921

Nylock High Tension Bout M6x20
26 880675 4.05 4.90

Rol Pin D4x16 (10 Stuks)
27 949497 2.55 3.09

Needle Roller
28 880659 1.05 1.27

Arm Voor Toevoermechanisme
29 878132 40.84 49.41

Veer Voor Toevoermechanisme
30 882924 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
31 883923

Pushing Lever Cover (b)
32 882900 3.45 4.17

Niet meer leverbaar
33 883924

Neus Kap (a)
34 880678 4.20 5.08

Nylon Moer M5
35 877371 1.05 1.27

O-ring (i.d. 37.2)
37 880183 1.05 1.27

Cap
38 882162 32.18 38.93

Stofkapje
39 877914 1.95 2.36

Trigger Piece
40 882896 1.65 2.00

Spring
41 882897 1.65 2.00

Trigger Arm
42 882895 28.05 33.94

Rol Pin D2.5x16
43 881951 1.80 2.18

Trigger
44 882894 3.30 3.99

Triggger Spring
45 883759 3.30 3.99

Pushing Lever Guide
46 882885 6.45 7.80

Pushing Lever Spring
47 882892 5.10 6.17

Pushing Lever (c)
48 882891 18.15 21.96

Regelaar
49 882889 3.45 4.17

Rol Pin D2x16
50 880093 1.04 1.26

Adjuster Spring
51 882890 1.65 2.00

Adjuster Plate
52 882887 3.30 3.99

Adjuster Plate
53 882886 3.30 3.99

O-RING (S-4)
54 981317 1.05 1.27

Pushing Lever (b)
55 882888 17.33 20.96

O-ring (s-5)
56 872822 3.00 3.63

Stopring
57 872971 1.05 1.27

Rol Pin D3x22 (10 Stuks)
58 949864 1.65 2.00

Rol Pin D3x28 (10 Stuks)
59 949865 2.55 3.09

Niet meer leverbaar
60 884302

Stalen Kogel D3.175 (10 Stuks)
61 959148 1.05 1.27

Lock Spring
62 882923 1.80 2.18

Haak
63 883763 4.80 5.81

Machineschroef M5x35 Zwart
64 302197 1.05 1.27

HEAD VALVE O-RING (I.D.16.8)
65 877699 1.05 1.27

Valve Bushing (b)
66 882925 18.01 21.80

O-ring (s-18)
67 878885 1.05 1.27

O-RING (I.D. 8.8)
68 878925 1.05 1.27

Valve Piston (b)
69 880672 32.18 38.93

O-RING (I.D.11)
70 878887 1.65 2.00

Plunger Veer
71 878884 1.65 2.00

Plunger (a)
72 882921 15.54 18.80

O-RING (I.D.1.8)
73 878888 1.05 1.27

Valve Bushing (a)
74 882920 29.56 35.77

Ring Voor Schacht
75 880319 1.65 2.00

O-ring (p-9)
76 872645 1.65 2.00

O-ring (p-21)
77 880330 1.05 1.27

Feed Piston
78 882673 18.43 22.29

Veer
79 882883 1.80 2.18

Demperring
80 877711 1.95 2.36

Feed Piston Cover
81 880331 3.15 3.81

Magazine Bushing
82 878305 1.04 1.26

Veerring D28 (10 Stuks)
83 939555 4.35 5.26

Sleeve
84 882907 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
85 882899

Niet meer leverbaar
86 882901

Pin
87 881825 3.00 3.63

Magazine
88 882903 22.00 26.62

Ring Voor Schacht
89 877826 2.55 3.09

Magazine Cover
90 883926 16.36 19.80

Holder Cap (a)
91 881003 2.40 2.90

Ratchet Spring
92 880398 7.65 9.26

Nail Rail (old 882906)
93A 885683 24.75 29.95

O-ring (p-9)
94 872645 1.65 2.00

Rol Pin D2.5x12
95 878791 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
96 882905

Spring
97 881826 1.05 1.27

Bout Hd M5x20 (10 Stuks)
98 949757 3.00 3.63

Nail Guide Shaft
99 880658 8.40 10.16

Nail Stopper (a)
100 883783 67.79 82.02

Niet meer leverbaar
101 882878

Niet meer leverbaar
102 883922

Guide Lock Nv50ae
103 886107 5.10 6.17

Veer (oud 878308)
104 880446 1.35 1.63

Nail Stopper
105 882680 3.30 3.99

Veer
106 880494 2.40 2.90

Nylock Hex. Socket Hd.bolt M4x10
107 880413 1.05 1.27

Cover
108 882880 4.80 5.81

Nail Guide Cover
109 883784 4.80 5.81

Sleeve (b)
110 882881 3.30 3.99

Inbusbout Hd M4x12
111 880630 1.05 1.27

Magazijn Kompleet
112 884303 69.99 84.68

Niet meer leverbaar
501 943277

Niet meer leverbaar
502 944458

Niet meer leverbaar
503 944459

Niet meer leverbaar
504 877153

Niet meer leverbaar
505 875769

Niet meer leverbaar
506 880790

Grip Tape (old 880349)
601 881768 5.25 6.35

Niet meer leverbaar
602A 888213

Niet meer leverbaar
603 876212

Sequential Trip Mechanism Set
604 883991 84.56 102.32

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.