Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki NV65HMC


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki NV65HMC

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Niet meer leverbaar
1 980046

Plate
2 887026 5.10 6.17

Top Cover
3 887025 5.10 6.17

Muffler
4 886658 5.10 6.17

Protector
5 886423 6.75 8.17

Nylock Bout M5x25
6 881262 2.70 3.27

Exhaust Cover
7 886421 82.36 99.66

Head Valve Spring
8 886418 1.80 2.18

O-ring
9 883770 1.80 2.18

Head Valve
10 886416 30.25 36.60

O-ring
11 886417 3.45 4.17

O-ring
12 883774 3.45 4.17

Exhaust Rubber
13 886419 14.70 17.79

Pakking
14 883789 6.75 8.17

O-ring
15 883751 10.35 12.52

Slagpen (h)
16 886402 100.65 121.79

Cylinder O-ring (d)
17 877126 1.65 2.00

Seperater
18 886420 39.74 48.08

O-ring (1as-50)
19 990067 1.65 2.00

Valve Rubber
20 883768 9.45 11.43

Cylinder Bumper
21 883956 7.35 8.89

Cylinder Washer
22 883955 6.75 8.17

Cylinder
23 886415 140.25 169.70

Knop (groen)
24 884334 1.65 2.00

Retainingring D4
25 968643 1.95 2.36

Valve Bushing
26 885027 20.21 24.46

O-ring (s-10)
27 987105 1.05 1.27

O-ring (s-3)
28 881715 1.05 1.27

O-ring (1ap-3)
29 873093 1.05 1.27

Plunger
30 885028 18.29 22.13

O-RING
31 878607 1.05 1.27

Veer
32A 887177 1.20 1.45

Pakking
33 884338 1.05 1.27

O-ring (p-36)
34 931835 1.65 2.00

O-ring (p-32)
35 986374 1.65 2.00

Ring Voor Schacht
36 886669 1.80 2.18

Warning Label (a)
38 883513 1.65 2.00

Body Ass'y
39 887173 134.20 162.38

Hitachi Naamplaat
40 886342 1.80 2.18

Piston Bumper
41 885195 6.75 8.17

O-ring (s-38)
42 980717 1.35 1.63

Nose
43 886403 256.03 309.79

Change Knob
44 886409 3.45 4.17

Lock Spring
45 882923 1.80 2.18

Stalen Kogel D3.175 (10 Stuks)
46 959148 1.05 1.27

Needle Roller
47 880659 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
48 949498

Feeder Arm (b)
49 883144 46.75 56.57

Veer Voor Toevoermechanisme
50 883143 1.65 2.00

Feeder (a)
51 886406 26.26 31.78

Nylock High Tension Bout M6x20
52 880675 4.05 4.90

Nail Guide Shaft
53 883755 7.35 8.89

Pushing Lever Cover (a)
54 883761 5.10 6.17

Pushing Lever (a)
55 887024 67.10 81.19

Neus Kap
56 886650 3.45 4.17

Nylon Moer M5
57 877371 1.05 1.27

O-ring (i.d. 37.2)
59 880183 1.05 1.27

Cap (gold)
60 886426 20.21 24.46

Stofkapje
61 877914 1.95 2.36

Air Plug L-pt 1/4
62 883135 14.99 18.13

Machine Screw M5x25 Black (w/washer)
64 887315 1.80 2.18

Rol Pin D3x28 (10 Stuks)
65 949865 2.55 3.09

Trigger Piece (c)
66 886626 1.80 2.18

Trigger Spring
67 886627 1.80 2.18

Schakelaar
69 886623 3.45 4.17

Triggger Spring
70 883759 3.30 3.99

Pushing Lever Guide
71 886047 18.29 22.13

Pushing Lever Spring
72 882892 5.10 6.17

Pushing Lever (c)
73 882891 18.15 21.96

Regelaar
74 882889 3.45 4.17

Roll Pin D1.6x10
75 886228 1.80 2.18

Rol Pin D2.5x16
76 881951 1.80 2.18

Rol Pin D2x16
77 880093 1.04 1.26

Stalen Kogel D3.175 (10 Stuks)
78 959148 1.05 1.27

Lock Spring
79 882923 1.80 2.18

Lock Knob
80 886727 3.45 4.17

Adjuster Spring
81 882890 1.65 2.00

Adjuster Plate
82 884973 1.65 2.00

Adjuster Plate
83 882886 3.30 3.99

O-RING (S-4)
84 981317 1.05 1.27

Pushing Lever (b)
85 882888 17.33 20.96

O-ring (s-5)
86 872822 3.00 3.63

Stopring
87 872971 1.05 1.27

O-ring (p9-u)
88 883104 3.45 4.17

Valve Piston
89 883101 30.25 36.60

O-ring (1ap-11)
90 878764 1.04 1.26

Plunger Spring
91 883103 1.80 2.18

O-ring (i.d. 1.8)
92 883405 5.10 6.17

Pin D2x8 (10 Pcs)
94 949778 1.80 2.18

O-ring (s-14)
95 876319 1.65 2.00

O-ring (s-16)
96 876031 1.65 2.00

Valve Bushing (b)
97 886042 15.95 19.30

O-ring (p7-u)
98 883105 3.45 4.17

O-ring (1ap-5)
99 873407 1.04 1.26

O-ring (s-6)
100 997218 1.05 1.27

Valve Bushing (a)
101 883099 8.10 9.80

O-ring (1ap-3)
102 873093 1.05 1.27

O-ring (p-9)
103 872645 1.65 2.00

FEED PISTON O-RING (I.D.14)
104 877763 1.05 1.27

Feed Piston
105A 887455 22.00 26.62

Feed Spring (a)
106 883757 1.80 2.18

Feed Spring (b)
107 883758 1.80 2.18

Bumper
108 885681 7.35 8.89

Feed Piston Cover
109 883098 3.45 4.17

Borgring Voor D24
110 983748 1.05 1.27

Bout Hd M5x20 (10 Stuks)
111 949757 3.00 3.63

Ring Voor Schacht
112 880319 1.65 2.00

O-ring (p-4)
113 874436 1.05 1.27

Spring
114 886412 1.80 2.18

Nose Shaft
115 886410 5.10 6.17

Nose Piece
116 886652 27.50 33.28

Nail Guide Cover
117 883784 4.80 5.81

Cover
118A 888131 1.80 2.18

Guide Lock Nv50ae
119 886107 5.10 6.17

Veer (oud 878308)
120 880446 1.35 1.63

Nail Guide
121 886404 61.05 73.87

Nail Stopper (a)
122 883783 67.79 82.02

Nail Stopper Spring
123 886451 1.80 2.18

Nail Stopper
124 882680 3.30 3.99

Veer
125 880494 2.40 2.90

Nylock Hex. Socket Hd.bolt M4x10
126 880413 1.05 1.27

Sleeve (b)
127 882881 3.30 3.99

Inbusbout Hd M4x12
128 880630 1.05 1.27

Waarschuwings Label
129 887175 5.10 6.17

Waarschuwings Label
131 887174 5.10 6.17

Magazine
132 886428 13.35 16.15

Sleeve
133 882907 3.30 3.99

Pushing Lever Cover (b)
134 883762 6.75 8.17

Pin
135 881825 3.00 3.63

Ring Voor Schacht
136 877826 2.55 3.09

Magazine Cover
137 883926 16.36 19.80

Ratchet Spring
140 880398 7.65 9.26

Holder Cap (a)
141 881003 2.40 2.90

Nail Rail (old 882906)
142 885683 24.75 29.95

Rol Pin D2.5x12
143 878791 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
144 882905

Spring
145 881826 1.05 1.27

Magazine Ass'y
146 887314 82.36 99.66

Trigger Parts Set (old 886621+886624+886625)
147 888727 17.33 20.96

Niet meer leverbaar
501 883136

Niet meer leverbaar
502 875769

Niet meer leverbaar
503 886432

Grip Tape (old 880349)
601 881768 5.25 6.35

Niet meer leverbaar
602A 888213

Niet meer leverbaar
603 876212

Single Sequential Actuation Mechanism Kit
604 887952 329.18 398.30

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.