Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki NV75AG


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki NV75AG

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Imbusbout M6x12 (oud 949657z,10s)
1 949657 3.00 3.63

Plate
2 880515 5.85 7.08

Top Cover
3 884332 4.20 5.08

Niet meer leverbaar
4 949822

Niet meer leverbaar
5 883451

Pakking B)
6 883452 1.80 2.18

Head Bumper
7 882914 6.60 7.99

Head Valve Spring
8 882913 6.75 8.17

O-ring (i.d.20.8)
9A 883992 1.65 2.00

Hoofdklep (oud 882912)
10A 882927 14.10 17.06

O-ring (s-70)
11 878863 2.40 2.90

Cylinder Plate
12 882910 6.45 7.80

0-ring (s-46)
13 882874 1.65 2.00

O-ring (1ap-48)
14 877368 1.95 2.36

Cylinder (oud 883450)
15 883989 50.46 61.06

O-ring I.d. 37
16 883431 1.65 2.00

Slagpen (h)
17 883980 87.59 105.98

Behuizing
18 883988 68.89 83.35

Piston Bumper
20 883432 14.03 16.97

O-ring (p-4)
21 874436 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
22 883981

Nylock High Tension Bout M6x20
23 880675 4.05 4.90

As (b)
24 883093 3.30 3.99

Rol Pin D4x16 (10 Stuks)
25 949497 2.55 3.09

Feeder Arm (b)
26 883144 46.75 56.57

Veer Voor Toevoermechanisme
27 883143 1.65 2.00

Toevoermechanisme
28 883092 45.10 54.57

Nail Guide Shaft
29 883091 7.80 9.44

Pushing Lever Cover (b)
30 882900 3.45 4.17

Pushing Lever (a)
31 883852 81.68 98.83

Pakking B)
32 883678 3.30 3.99

Stoffilter
33 883679 7.05 8.53

Cap
34 881949 4.80 5.81

Inbus Hd.bout M5x16 (10 Stuks)
35 949821 2.55 3.09

Dust Cap
36 872035 1.04 1.26

Machine Schroef M5x30 Zwart
37 880881 1.05 1.27

Rol Pin D3x28 (10 Stuks)
38 949865 2.55 3.09

Trigger
39 883990 8.10 9.80

Pushing Lever Guide
40 882885 6.45 7.80

Pushing Lever Spring
41 882892 5.10 6.17

Pushing Lever Spring (a)
41 883305 1.50 1.82

Pushing Lever (c)
42 882891 18.15 21.96

Rol Pin D2x16
43 880093 1.04 1.26

Regelaar
44 883982 1.50 1.82

Adjuster Spring
45 882890 1.65 2.00

Adjuster Plate
46 882887 3.30 3.99

Adjuster Plate
47 882886 3.30 3.99

O-RING (S-4)
48 981317 1.05 1.27

Pushing Lever (b)
49 882888 17.33 20.96

O-ring (s-5)
50 872822 3.00 3.63

Stopring
51 872971 1.05 1.27

HEAD VALVE O-RING (I.D.16.8)
52 877699 1.05 1.27

Valve Bushing (b)
53 878881 39.74 48.08

O-ring (s-18)
54 878885 1.05 1.27

O-RING (I.D. 8.8)
55 878925 1.05 1.27

O-RING (I.D.11)
56 878887 1.65 2.00

Valve Piston (b)
57 880672 32.18 38.93

Plunger Veer
58 878884 1.65 2.00

Plunger (a)
59 880673 14.71 17.80

O-RING (I.D.1.8)
60 878888 1.05 1.27

Valve Bushing (a)
61 880671 23.65 28.62

Valve Bushing (a)
61 882920 29.56 35.77

O-ring (p-9)
62 872645 1.65 2.00

O-ring (p-21)
63 880330 1.05 1.27

Feed Piston
64 883300 21.73 26.29

Veer
65 882883 1.80 2.18

Demperring
66 877711 1.95 2.36

Feed Piston Cover
67 880331 3.15 3.81

Veerring D28 (10 Stuks)
68 939555 4.35 5.26

Nylon Moer M5
69 877371 1.05 1.27

Sleeve
70 882907 3.30 3.99

Pushing Lever Cover (a)
71 883853 7.05 8.53

Niet meer leverbaar
72 882901

Neus Kap (a)
73 883106 6.45 7.80

Waarschuwings Label
74A 884070 1.65 2.00

Magazijn
75 883984 14.30 17.30

Pin
76 883111 9.75 11.80

Ring Voor Schacht
77A 877826 2.55 3.09

Magazijn Deksel
78 883985 13.95 16.88

Holder Cap (a)
79 883987 1.50 1.82

Ratchet Spring
80 880398 7.65 9.26

Nagelhouder
81 880503 9.30 11.25

Rol Pin D2.5x12
82 878791 1.04 1.26

Holder Shaft (a)
83 883986 4.35 5.26

Spring
84 881826 1.05 1.27

Ring Voor Schacht
85 880319 1.65 2.00

Bout Hd M5x20 (10 Stuks)
86 949757 3.00 3.63

Guide Lock Nv50ae
87 886107 5.10 6.17

Veer (oud 878308)
88 880446 1.35 1.63

Niet meer leverbaar
89 883392

Nail Stopper (a)
90 883085 31.90 38.60

Veer
91 883088 1.65 2.00

Nail Stopper (b)
92 883086 3.30 3.99

Veer
93 883087 1.65 2.00

Nail Guide Cover
94 883089 4.35 5.26

Cover
95 883393 7.80 9.44

Sleeve (b)
96 882881 3.30 3.99

Inbusbout Hd M4x12
97 880630 1.05 1.27

Magazijn Kompleet
98 883983 47.71 57.73

Pushing Lever Spring (b)
100 883302 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
101 878183

Warning Label (a)
102 883513 1.65 2.00

Rol Pin D3x22 (10 Stuks)
103 949864 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
501 875769

Niet meer leverbaar
505 877153

Caution Tag
506 887288 1.73 2.09

Niet meer leverbaar
507 882414

Sequential Trip Mechanism Set
601 883991 84.56 102.32

Hanger Parts Set
602 888097 492.94 596.45

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.