Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki NV75HMC


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki NV75HMC

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Seal Lock Hex. Socket Flat Hd. Bolt M5x10
1 887128 1.80 2.18

Ring
2 885264 5.10 6.17

Niet meer leverbaar
3 887721

Nylock Bout M5x55
4 883403 9.00 10.89

Upper Cover
5 886901 51.84 62.72

Head Bumper
6 886898 8.10 9.80

Head Guide
7 886904 39.74 48.08

Pakking (b)
8 886902 5.10 6.17

Plate
9 886903 9.00 10.89

Niet meer leverbaar
10 885830

Niet meer leverbaar
11 887703

O-ring (i.d. 48.5)
12 886900 6.75 8.17

Niet meer leverbaar
13 887718

Niet meer leverbaar
14 887717

Niet meer leverbaar
15 887714

O-ring
16 887129 3.45 4.17

Niet meer leverbaar
17 887715

Sleeve Valve Rubber
18 885839 15.68 18.97

Sleeve Valve
19 886896 48.81 59.06

O-ring
20 887126 6.75 8.17

O-ring
21 885841 18.01 21.80

Uitlaat Rubber
22 885844 8.40 10.16

Sleeve Valve Spring
23 885846 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
24 887723

O-ring (s-32)
25 872767 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
26 881711

Veer
27A 887177 1.20 1.45

O-RING
28 878607 1.05 1.27

Plunger
29 886044 18.29 22.13

O-ring (1ap-3)
30 873093 1.05 1.27

O-ring (s-10)
31 987105 1.05 1.27

O-ring (s-3)
32 881715 1.05 1.27

Valve Bushing
33 885027 20.21 24.46

Retainingring D4
34 968643 1.95 2.36

Knop (groen)
35 884334 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
36 887716

O-ring (s-36)
37 984483 1.65 2.00

Cylinder Plate
38 886895 11.10 13.43

O-ring (b)
39 985765 1.95 2.36

Cylinder Ring
40 881244 10.05 12.16

Ring Voor Schacht
41 886669 1.80 2.18

Behuizing
42 886893 100.65 121.79

Warning Label (a)
43 883513 1.65 2.00

Hitachi Naamplaat
44 886342 1.80 2.18

Piston Bumper
45 886882 14.99 18.13

O-ring (s-34)
46 980879 1.05 1.27

Wisselknop
47 887124 3.45 4.17

Lock Spring
48 882923 1.80 2.18

Stalen Kogel D3.175 (10 Stuks)
49 959148 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
50 949498

Feeder Arm (b)
51 883144 46.75 56.57

Veer Voor Toevoermechanisme
52 883143 1.65 2.00

Toevoermechanisme
53 887706 28.46 34.44

Neusstuk
54 887704 262.21 317.28

As (b)
55 883093 3.30 3.99

Pakkingbout M7x25 (oud 991696)
56 993040 2.40 2.90

Nail Guide Shaft
57 883091 7.80 9.44

Pushing Lever Cover (b)
58 883113 5.10 6.17

Pushing Lever (a)
59 887711 106.84 129.27

Neus Kap (a)
60 887712 9.00 10.89

O-ring (i.d. 37.2)
61 880183 1.05 1.27

Cap (gold)
62 886426 20.21 24.46

Stofkapje
63 877914 1.95 2.36

Air Plug L-pt 1/4
64 883135 14.99 18.13

Trigger Piece (c)
65 886626 1.80 2.18

Trigger Spring
66 886627 1.80 2.18

Schakelaar
68 886623 3.45 4.17

Triggger Spring
69 883759 3.30 3.99

Pushing Lever Guide
70 886047 18.29 22.13

Roll Pin D1.6x10
72 886228 1.80 2.18

Rol Pin D2.5x16
73 881951 1.80 2.18

Pushing Lever Spring (b)
74 883302 1.65 2.00

Pushing Lever Spring (a)
75 883305 1.50 1.82

Pushing Lever (c)
76 882891 18.15 21.96

Regelaar
77 882889 3.45 4.17

Rol Pin D2x16
78 880093 1.04 1.26

Adjuster Spring
79 882890 1.65 2.00

Adjuster Plate
80 884973 1.65 2.00

Adjuster Plate
81 882886 3.30 3.99

O-RING (S-4)
82 981317 1.05 1.27

Pushing Lever (b)
83 886043 18.01 21.80

O-ring (s-5)
84 872822 3.00 3.63

Stopring
85 872971 1.05 1.27

Pin D2x8 (10 Pcs)
86 949778 1.80 2.18

O-ring (s-14)
87 876319 1.65 2.00

O-ring (s-16)
88 876031 1.65 2.00

Valve Bushing (b)
89 886910 20.76 25.12

O-ring (p7-u)
90 883105 3.45 4.17

O-ring (p9-u)
91 883104 3.45 4.17

Valve Piston
92 883101 30.25 36.60

O-ring (1ap-11)
93 878764 1.04 1.26

Plunger Spring
94 883103 1.80 2.18

O-ring (i.d. 1.8)
95 883405 5.10 6.17

O-ring (1ap-5)
97 873407 1.04 1.26

O-ring (s-6)
98 997218 1.05 1.27

Valve Bushing (a)
99 883099 8.10 9.80

Machineschroef M5x25 Zwart
102 880734 1.04 1.26

Rol Pin D3x28 (10 Stuks)
103 949865 2.55 3.09

Stalen Kogel D3.175 (10 Stuks)
104 959148 1.05 1.27

Lock Spring
105 882923 1.80 2.18

Lock Knob
106 886727 3.45 4.17

O-ring (1ap-3)
107 873093 1.05 1.27

O-ring (p-9)
108 872645 1.65 2.00

FEED PISTON O-RING (I.D.14)
109 877763 1.05 1.27

Feed Piston
110 883094 22.00 26.62

Veer (a)
111 883095 1.80 2.18

Veer (b)
112 883096 1.80 2.18

Bumper
113 885681 7.35 8.89

Feed Piston Cover
114 883098 3.45 4.17

Borgring Voor D24
115 983748 1.05 1.27

Bout Hd M5x20 (10 Stuks)
116 949757 3.00 3.63

Nose Bumper
117 887131 5.10 6.17

Ring Voor Schacht
118 880319 1.65 2.00

Nose Sleeve
119 887122 1.80 2.18

Nose Shaft
120 887125 3.45 4.17

Niet meer leverbaar
121 887710

Niet meer leverbaar
122 887709

Niet meer leverbaar
123 887918

Urethane Shaft
124 887130 5.70 6.90

Veer (oud 878308)
125 880446 1.35 1.63

Niet meer leverbaar
126 887705

Nail Stopper (a)
127 883085 31.90 38.60

Veer
128 883088 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
129 885677

Veer
130 883087 1.65 2.00

Nail Guide Cover
131 883089 4.35 5.26

Niet meer leverbaar
132 887708

Sleeve (b)
133 882881 3.30 3.99

Inbusbout Hd M4x12
134 880630 1.05 1.27

Nylon Moer M5
135 877371 1.05 1.27

Sleeve
136 882907 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
137 887713

Niet meer leverbaar
138 887720

Nagelhouder
139 880503 9.30 11.25

Ratchet Spring
140 880398 7.65 9.26

Holder Cap (a)
141 881003 2.40 2.90

Waarschuwings Label
143 887175 5.10 6.17

Pin
144 883111 9.75 11.80

Ring Voor Schacht
145 877826 2.55 3.09

Niet meer leverbaar
147 883396

Waarschuwings Label
148 887174 5.10 6.17

Tapping Screw D3x10 (w/washer)
150A 995481 1.04 1.26

Ring M4 (10 Stuks)
151 949423 1.05 1.27

Holder Shaft
152 883324 9.00 10.89

Spring
153 881826 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
154 887719

Trigger Parts Set (old 886621+886624+886625)
155 888727 17.33 20.96

Niet meer leverbaar
501 883136

Niet meer leverbaar
502 875769

Niet meer leverbaar
503 886432

Grip Tape (old 880349)
601 881768 5.25 6.35

Niet meer leverbaar
602A 888213

Niet meer leverbaar
603 876212

Niet meer leverbaar
604 887133

Niet meer leverbaar
605 887978

Single Sequential Actuation Mechanism Kit
606 887951 362.73 438.90

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.