Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki NV83A3


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki NV83A3

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Hex.socket Hd.bolt M6x45 (w/flange)
1 883509 3.30 3.99

Afdekplaat
2 877330 3.90 4.72

Niet meer leverbaar
3 883507

Uitlaatkap (oud 877384)
4 877324 75.76 91.67

Pakking (b)
5 877325 4.50 5.44

Pakking (f)
6 877329 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
7 877328

Gasket (c)
8 877854 2.40 2.90

EXHAUST VALVE
9 887774 3.15 3.81

Niet meer leverbaar
10 887859

O-ring (1ap-48)
11 877368 1.95 2.36

Slagpen Set
12 878428 111.93 135.43

O-ring (s-90)
13 877316 2.55 3.09

Cylinder O-ring 1.d.63.1
14 877312 1.95 2.36

Cylinder Plate
15 877318 20.49 24.79

Cylinder O-ring 1.d.79.3mm
16 877313 1.95 2.36

Niet meer leverbaar
17 887762

Niet meer leverbaar
18 878376

Niet meer leverbaar
19 887767

O-ring (s-70)
20 878863 2.40 2.90

Cylinder Ring
21A 886483 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
22 877321

Cilinder Guide (b)
23A 887763 22.83 27.62

Niet meer leverbaar
24B 888957

Niet meer leverbaar
25 887858

Label
26 887864 1.20 1.45

Cylinder O-ring 1.d.63.9mm
27 877315 1.95 2.36

Piston Bumper (b)
28 883511 14.03 16.97

Pakking (a)
29 877334 2.40 2.90

Niet meer leverbaar
30 887843

Ring Voor Schacht
31 877826 2.55 3.09

Veer Voor Toevoermechanisme
32 877851 3.00 3.63

Niet meer leverbaar
33 887848

Schacht Van Toevoermechanisme
34 877825 9.60 11.62

ROLL PIN D3X20 (10 PCS.)
35 887461 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
36 883492

Nail Guide Shaft
37 887847 4.20 5.08

Ring
38 877322 2.40 2.90

Pakking (g)
39 877327 1.05 1.27

Pakking (d)
41 877331 1.05 1.27

Cap (oud 877367z)
42 878311 10.65 12.89

Hex.socket Hd.bolt M5x18 (10 Pcs)
43 949658 1.80 2.18

Machineschroef M5x25 (10 Stuks)
45 949243 1.35 1.63

Niet meer leverbaar
46 887866

Niet meer leverbaar
47 887862

Niet meer leverbaar
48 887852

O-ring (s-3)
49 881715 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
50 887851

Niet meer leverbaar
51 884067

Regelaar
52 326799 8.40 10.16

Niet meer leverbaar
53 880175

Stalen Kogel D3.175 (10 Stuks)
54 959148 1.05 1.27

Ring
55 880081 1.04 1.26

Imbusbout M6x12 (oud 949657z,10s)
56 949657 3.00 3.63

Niet meer leverbaar
57 887850

O-ring (p-9)
58 872645 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
59 887849

O-ring (p-22)
60 876796 1.05 1.27

Veer
61 877144 1.65 2.00

Demperring
62 877711 1.95 2.36

Feed Piston Cover (a)
63 877827 1.65 2.00

Feed Piston Cover
64 877713 2.55 3.09

Niet meer leverbaar
65 887474

Magazine Bushing
66 878305 1.04 1.26

Nylon Moer M5
67 877371 1.05 1.27

Sleeve
68 882907 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
69 887857

Niet meer leverbaar
70 887844

Roll Pin D3x10 (10 Pcs)
71 887458 1.20 1.45

Guide Lock
72 326774 7.05 8.53

Spring
73 877372 2.40 2.90

Spring
74 878425 2.40 2.90

Ring Voor Schacht
75 880319 1.65 2.00

Lock Shaft
76 877820 3.30 3.99

Bout Hd M5x20 (10 Stuks)
77 949757 3.00 3.63

Sub Nail Stopper
78 878401 22.83 27.62

Sub Stopper Veer
79 877468 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
80 887846

Niet meer leverbaar
81 887845

Main Stopper Spring
82 876681 1.65 2.00

Nail Guide Cover
83 877469 1.05 1.27

Cover
84 884023 1.50 1.82

Plate
85 884022 1.65 2.00

Seal Lock Hd. Inbusbout M4x8
86 886307 1.05 1.27

PLUNGER SPRING
87 887724 1.20 1.45

O-ring (p-4)
88 874436 1.05 1.27

PLUNGER
89 887725 1.20 1.45

O-ring (i.d.10.7)
90 884112 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
91 887903

TRIGGER SPRING
92 887727 3.15 3.81

Schakelhandel
93 876203 2.55 3.09

ROD SPRING
94 887728 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
95 887904

Niet meer leverbaar
96 887766

Niet meer leverbaar
97 887768

Niet meer leverbaar
98 887865

ROD (B)
99 887729 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
100 887732

Ratchet Spring
101 886331 1.05 1.27

Afsluitpakking
102A 888151 1.04 1.26

Urethane Kogel (b) D7.14
103 875645 3.90 4.72

O-ring (s-12)
104 875638 1.65 2.00

VALVE PLATE
105 887771 4.20 5.08

Niet meer leverbaar
106 887839

Niet meer leverbaar
107 887840

Niet meer leverbaar
108 887905

Niet meer leverbaar
109 887855

Pin
110 883111 9.75 11.80

Ring Voor Schacht
111 877826 2.55 3.09

Magazine Cover
112 884034 12.90 15.61

Holder Cap
113 884038 1.65 2.00

Ratchet Spring
114 884037 3.30 3.99

Nail Holder (a)
115A 888107 3.00 3.63

Roll Pin D2.5
116 887856 1.20 1.45

Schacht (oud 884035)
117 884079 4.35 5.26

Spring
118 881826 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
119 887853

Niet meer leverbaar
501 875769

Grip Tape (old 880349)
601 881768 5.25 6.35

Niet meer leverbaar
602A 888213

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.