Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki NV83A4


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki NV83A4

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Hex.socket Hd.bolt M6x45 (w/flange)
1 883509 3.30 3.99

Afdekplaat
2 877330 3.90 4.72

Niet meer leverbaar
3 883507

Uitlaatkap (oud 877384)
4 877324 75.76 91.67

Pakking (b)
5 877325 4.50 5.44

Pakking (f)
6 877329 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
7 877328

Gasket (c)
8 877854 2.40 2.90

EXHAUST VALVE
9 887774 3.15 3.81

Niet meer leverbaar
10 888159

O-ring (1ap-48)
11 877368 1.95 2.36

Niet meer leverbaar
12 888160

O-ring (s-90)
13 877316 2.55 3.09

Cylinder O-ring 1.d.63.1
14 877312 1.95 2.36

Cylinder Plate
15 877318 20.49 24.79

Cylinder O-ring 1.d.69.3mm
16 877314 1.95 2.36

CYLINDER
17 888133 42.90 51.91

Niet meer leverbaar
18 878376

Cylinder Ring
19A 886483 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
20 877321

CYLINDER GUIDE (C)
21 888132 8.00 9.68

Niet meer leverbaar
22A 888957

Niet meer leverbaar
23 888158

Label
24 887864 1.20 1.45

Cylinder O-ring 1.d.63.9mm
25 877315 1.95 2.36

Piston Bumper (b)
26 883511 14.03 16.97

Pakking (a)
27 877334 2.40 2.90

Niet meer leverbaar
28 888153

Ring Voor Schacht
29 877826 2.55 3.09

Veer Voor Toevoermechanisme
30 877851 3.00 3.63

Niet meer leverbaar
31 888154

Schacht Van Toevoermechanisme
32 877825 9.60 11.62

Niet meer leverbaar
33 888162

Niet meer leverbaar
34 883492

Nail Guide Shaft
35 887847 4.20 5.08

Ring
36 877322 2.40 2.90

Pakking (g)
37 877327 1.05 1.27

Pakking (d)
39 877331 1.05 1.27

Cap (oud 877367z)
40 878311 10.65 12.89

Hex.socket Hd.bolt M5x18 (10 Pcs)
41 949658 1.80 2.18

Air Plug Npt 3/8
42 887863 2.10 2.54

Machineschroef M5x25 (10 Stuks)
43 949243 1.35 1.63

Niet meer leverbaar
44 888163

Niet meer leverbaar
45 887862

Niet meer leverbaar
46 887852

Niet meer leverbaar
47 887732

O-ring (s-3)
48 881715 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
49 884067

Niet meer leverbaar
50 888156

Regelaar
51 326799 8.40 10.16

Niet meer leverbaar
52 880175

Stalen Kogel D3.175 (10 Stuks)
53 959148 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
54 888155

Ring
55 880081 1.04 1.26

Imbusbout M6x12 (oud 949657z,10s)
56 949657 3.00 3.63

O-ring (p-9)
57 872645 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
58 887849

O-ring (p-22)
59 876796 1.05 1.27

Veer
60 877144 1.65 2.00

Demperring
61 877711 1.95 2.36

Feed Piston Cover (a)
62 877827 1.65 2.00

Feed Piston Cover
63 877713 2.55 3.09

Niet meer leverbaar
64 888169

Magazine Bushing
65 878305 1.04 1.26

Nylon Moer M5
66 877371 1.05 1.27

Sleeve
67 882907 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
68 888157

Niet meer leverbaar
69 887844

Roll Pin D3x10 (10 Pcs)
70 887458 1.20 1.45

Guide Lock
71 326774 7.05 8.53

Spring
72 877372 2.40 2.90

Spring
73 878425 2.40 2.90

Ring Voor Schacht
74 880319 1.65 2.00

Lock Shaft
75 877820 3.30 3.99

Bout Hd M5x20 (10 Stuks)
76 949757 3.00 3.63

Sub Nail Stopper
77 878401 22.83 27.62

Sub Stopper Veer
78 877468 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
79 887846

Niet meer leverbaar
80 887845

Main Stopper Spring
81 876681 1.65 2.00

Nail Guide Cover
82 877469 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
83 888161

Plate
84 884022 1.65 2.00

NYLOCK HEX.SOCKET HD.BOLT M4X8
85 878614 1.04 1.26

PLUNGER SPRING
86 887724 1.20 1.45

O-ring (p-4)
87 874436 1.05 1.27

PLUNGER
88 887725 1.20 1.45

O-ring (i.d.10.7)
89 884112 1.65 2.00

VALVE BUSHING
90 888135 24.75 29.95

TRIGGER SPRING
91 887727 3.15 3.81

Schakelhandel
92 876203 2.55 3.09

ROD SPRING
93 887728 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
94 887904

CHANGE KNOB
95 888136 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
96 887768

Niet meer leverbaar
97 887865

ROD (B)
98 887729 1.20 1.45

Ratchet Spring
99 886331 1.05 1.27

Afsluitpakking
100A 888151 1.04 1.26

Urethane Kogel (b) D7.14
101 875645 3.90 4.72

O-ring (s-12)
102 875638 1.65 2.00

VALVE PLATE
103 887771 4.20 5.08

TRIGGER VALVE BUSHING
104 888134 5.55 6.72

Niet meer leverbaar
105 887840

Niet meer leverbaar
106 887905

Niet meer leverbaar
107 887855

Pin
108 883111 9.75 11.80

Ring Voor Schacht
109 877826 2.55 3.09

Magazine Cover
110 884034 12.90 15.61

Holder Cap
111 884038 1.65 2.00

Ratchet Spring
112 884037 3.30 3.99

Nail Holder (a)
113 888107 3.00 3.63

Roll Pin D2.5
114 887856 1.20 1.45

Schacht (oud 884035)
115 884079 4.35 5.26

Spring
116 881826 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
117 887853

Niet meer leverbaar
501 875769

Grip Tape (old 880349)
601 881768 5.25 6.35

Niet meer leverbaar
602A 888213

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.