Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki NV83A5


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki NV83A5

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Hex.socket Hd.bolt M6x45 (w/flange)
1 883509 3.30 3.99

Afdekplaat
2 877330 3.90 4.72

Niet meer leverbaar
3 883507

Uitlaatkap (oud 877384)
4 877324 75.76 91.67

Pakking (b)
5 877325 4.50 5.44

Pakking (f)
6 877329 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
7 877328

Gasket (c)
8 877854 2.40 2.90

EXHAUST VALVE
9 887774 3.15 3.81

Kap Voor Slagpen
10 877852 35.06 42.43

O-ring (1ap-48)
11 877368 1.95 2.36

Niet meer leverbaar
12 888160

Niet meer leverbaar
13 889112

Cylinder O-ring 1.d.63.1
14 877312 1.95 2.36

Cylinder Plate
15 877318 20.49 24.79

Cylinder O-ring 1.d.79.3mm
16 877313 1.95 2.36

Cilinder
17 889086 35.34 42.76

Cylinder O-ring 1.d.69.3mm
18 877314 1.95 2.36

Cylinder Ring
19 886483 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
20 877321

Ring
21 877322 2.40 2.90

Niet meer leverbaar
22 889087

Niet meer leverbaar
23 889107

O-ring (i.d. 1.8)
24 883405 5.10 6.17

Niet meer leverbaar
25 889106

Niet meer leverbaar
26 889116

Cylinder O-ring 1.d.63.9mm
27 877315 1.95 2.36

Piston Bumper (b)
28 883511 14.03 16.97

Pakking (a)
29 877334 2.40 2.90

Nose (old 888153)
30 889224 136.13 164.71

Ring Voor Schacht
31 877826 2.55 3.09

Veer Voor Toevoermechanisme
32 877851 3.00 3.63

Niet meer leverbaar
33 888154

Schacht Van Toevoermechanisme
34 877825 9.60 11.62

Niet meer leverbaar
35 888162

Niet meer leverbaar
36 883492

Nail Guide Shaft
37 887847 4.20 5.08

Pakking (g)
38 877327 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
40 889080

Niet meer leverbaar
41 889079

Hex.socket Hd.bolt M5x18 (10 Pcs)
42 949658 1.80 2.18

Air Plug Npt 3/8
43 887863 2.10 2.54

Machineschroef M5x25 (10 Stuks)
44 949243 1.35 1.63

Valve Guard
46A 889348 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
47 887852

Niet meer leverbaar
48 889096

Niet meer leverbaar
49 889103

Niet meer leverbaar
50 889102

Niet meer leverbaar
51 889099

Niet meer leverbaar
52 884067

Niet meer leverbaar
53 889127

Regelaar
54 326799 8.40 10.16

Niet meer leverbaar
55 880175

Stalen Kogel D3.175 (10 Stuks)
56 959148 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
57 888155

Ring
58 880081 1.04 1.26

Hex. Socket Hd. Bolt M6x12
59 888792 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
60 889094

Niet meer leverbaar
61 889093

Niet meer leverbaar
62 889091

Roll Pin D2.5
63 887856 1.20 1.45

Plunger Spring
64 886725 1.05 1.27

O-ring (p-4)
65 874436 1.05 1.27

Plunger (a)
66 884113 3.30 3.99

O-ring (i.d.10.7)
67 884112 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
68 889088

Niet meer leverbaar
69 889089

Niet meer leverbaar
70 889092

Niet meer leverbaar
71 889095

Niet meer leverbaar
72 889081

Afsluitpakking
73 888151 1.04 1.26

Urethane Kogel (b) D7.14
74 875645 3.90 4.72

O-ring (s-12)
75 875638 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
76 889110

Trigger Valve Bushing (old 889097)
77A 889225 5.85 7.08

Niet meer leverbaar
78 889098

Niet meer leverbaar
79 887840

O-ring (p-9)
80 872645 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
81 887849

O-ring (p-22)
82 876796 1.05 1.27

Veer
83 877144 1.65 2.00

Demperring
84 877711 1.95 2.36

Feed Piston Cover (a)
85 877827 1.65 2.00

Feed Piston Cover
86 877713 2.55 3.09

Niet meer leverbaar
87 888169

Magazine Bushing
88 878305 1.04 1.26

Nylon Moer M5
89 877371 1.05 1.27

Sleeve
90 882907 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
91 888157

Niet meer leverbaar
92 887844

Roll Pin D3x10 (10 Pcs)
93 887458 1.20 1.45

Guide Lock
94 326774 7.05 8.53

Spring
95 877372 2.40 2.90

Spring
96 878425 2.40 2.90

Ring Voor Schacht
97 880319 1.65 2.00

Lock Shaft
98 877820 3.30 3.99

Bout Hd M5x20 (10 Stuks)
99 949757 3.00 3.63

Sub Nail Stopper
100 878401 22.83 27.62

Sub Stopper Veer
101 877468 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
102 887846

Niet meer leverbaar
103 887845

Main Stopper Spring
104 876681 1.65 2.00

Nail Guide Cover
105 877469 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
106 888161

Plate
107 884022 1.65 2.00

NYLOCK HEX.SOCKET HD.BOLT M4X8
108 878614 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
109 887855

Pin
110 883111 9.75 11.80

Ring Voor Schacht
111 877826 2.55 3.09

Magazine Cover
112 884034 12.90 15.61

Holder Cap
113 884038 1.65 2.00

Ratchet Spring
114 884037 3.30 3.99

Nail Holder (a)
115 888107 3.00 3.63

Roll Pin D2.5
116 887856 1.20 1.45

Schacht (oud 884035)
117 884079 4.35 5.26

Spring
118 881826 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
119 887853

Niet meer leverbaar
501 875769

Niet meer leverbaar
502 889111

Niet meer leverbaar
503 889078

Niet meer leverbaar
504 306017

Grip Tape (old 880349)
601 881768 5.25 6.35

Niet meer leverbaar
602 888213

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.