Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki NV90AB


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki NV90AB

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Zeskant Hd Bout M6x16 (10 Stuks)
1 949755 3.00 3.63

Plate
2 880515 5.85 7.08

Top Cover
3 884332 4.20 5.08

Hex.socket Hd.bolt M6x35 (w/flange)
4 301597 1.05 1.27

Uitlaatkap
5 882820 148.78 180.02

Uitlaatkap
5 882821 148.78 180.02

Pakking (b)
6 878919 3.00 3.63

Veer
7 878912 22.55 27.29

O-ring (i.d.38.5)
8 878913 1.95 2.36

Head Valve
9 878911 25.03 30.28

O-ring (i.d.52.6)
10 878372 3.60 4.36

Head Valve Rubber
11 878918 9.00 10.89

Uitlaatklep Rubber
12 878915 15.13 18.30

Veerring
13 880513 3.00 3.63

Cylinder Plate
14 880707 154.55 187.01

Cylinder O-ring 1.d.68.3mm
15 874104 3.90 4.72

O-ring
16 878961 3.90 4.72

Cylinder
17 881007 117.84 142.58

Zuigerring
18 878931 36.99 44.75

O-ring
19 880127 3.00 3.63

Piston (h)
20 880990 257.68 311.79

Retaining Ring D6
21 955479 1.05 1.27

Waarschuwings Label
22A 884070 1.65 2.00

Frame
23A 880510 215.46 260.71

Body Ass'y
23A 882161 344.03 416.27

Piston Bumper
25 880991 27.64 33.44

O-ring (p-4)
26 874436 1.05 1.27

Ring
27 878964 1.65 2.00

Nose
28 880992 520.30 629.56

Nylock Hd Bout M7x20
29 993068 2.40 2.90

Rol Pin D4x32 (10 Stuks)
30 949685 2.55 3.09

Needle Roller
31 880998 2.40 2.90

Rol Pin D4x14 (10 Stuks)
32 949770 2.55 3.09

Arm Voor Toevoermechanisme
33 878132 40.84 49.41

Veer Voor Toevoermechanisme
34 878340 1.05 1.27

Toevoermechanisme
35 881372 35.06 42.43

Spring
36 878425 2.40 2.90

Pushing Lever (b)
37 880499 89.51 108.31

Regelaar
38 880082 39.05 47.25

Veer
39 982454 1.04 1.26

Stalen Kogel D3.97 ( 10 Stuks )
40 959155 1.04 1.26

Pushing Lever (a)
41 881000 64.21 77.70

Ring
42 880081 1.04 1.26

Imbusbout M6x12 (oud 949657z,10s)
43 949657 3.00 3.63

Neus Kap
44 880132 8.40 10.16

O-ring (i.d. 37.2)
47 880183 1.05 1.27

Kap
48 880379 28.05 33.94

Cap
48 882162 32.18 38.93

Dust Cap
49 872035 1.04 1.26

Machineschroef M5x25 Zwart
50 302316 1.04 1.26

Rol Pin D3x22 (10 Stuks)
51 949864 1.65 2.00

Rol Pin D3x28 (10 Stuks)
52 949865 2.55 3.09

Trigger (a)
53 880674 11.85 14.34

Wisselknop (b)
54 880086 23.10 27.95

Pushing Lever Guide (oud 880361)
55A 884336 3.30 3.99

HEAD VALVE O-RING (I.D.16.8)
56 877699 1.05 1.27

Valve Bushing (b)
57 878881 39.74 48.08

O-ring (s-18)
58 878885 1.05 1.27

O-RING (S-4)
59 981317 1.05 1.27

Valve Piston (b)
60 880672 32.18 38.93

O-RING (I.D. 8.8)
61 878925 1.05 1.27

O-RING (I.D.11)
62 878887 1.65 2.00

Plunger Veer
63 878884 1.65 2.00

Plunger (a)
64 880673 14.71 17.80

O-RING (I.D.1.8)
65 878888 1.05 1.27

Valve Bushing (a)
66 880671 23.65 28.62

Ring Voor Schacht
67 880319 1.65 2.00

O-ring (p-9)
68 872645 1.65 2.00

Feed Piston
69 880999 25.99 31.44

O-ring (p-21)
70 880330 1.05 1.27

Veer
71 877144 1.65 2.00

Demperring
72 877711 1.95 2.36

Feed Piston Cover
73 880331 3.15 3.81

Veerring D28 (10 Stuks)
74 939555 4.35 5.26

Magazine Bushing
75 878305 1.04 1.26

Magazine Cover
76 881004 25.16 30.45

Niet meer leverbaar
77 880476

Holder Cap (a)
78 881003 2.40 2.90

Holder Shaft
79 880505 5.85 7.08

Nylon Moer M4
80 876465 1.05 1.27

Ratchet Spring
81 880398 7.65 9.26

Nagelhouder
82 880503 9.30 11.25

Nylon Moer M5
83 877371 1.05 1.27

Ring Voor Schacht
84A 877826 2.55 3.09

Pin
85 880508 14.25 17.24

Magazijn
86 881002 43.86 53.07

Ring M4 (10 Stuks)
87 949423 1.05 1.27

Veerring M4 (10 Stuks)
88 949453 1.05 1.27

Machineschroef M4x35 (10 Stuks)
89 949226 1.35 1.63

Magazijn Kompleet
90 881001 125.40 151.73

Guide Lock
91 880495 25.44 30.78

Veer (oud 878308)
92 880446 1.35 1.63

Geleider
93 881371 102.16 123.62

Rol Pin D3x8 (10 Stuks)
94 949749 1.95 2.36

Nail Stopper (a)
95 880493 11.25 13.61

Veer
96 880494 2.40 2.90

Nail Stopper (b)
97 880994 9.60 11.62

Nail Guide Cover
98 880995 3.75 4.54

Nylock Hex. Socket Hd.bolt M4x10
99 880413 1.05 1.27

Cover
100 880996 8.70 10.53

Sleeve (b)
101 878337 3.00 3.63

Nail Guide Shaft Nv90af
103 880997 8.70 10.53

Huls
104 881005 6.45 7.80

Inbus Hd.bout M5x16 (10 Stuks)
105 949821 2.55 3.09

Warning Label (a)
106 883513 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
501A 875769

Niet meer leverbaar
502 880711

Niet meer leverbaar
502 882822

Niet meer leverbaar
503 877153

Niet meer leverbaar
504 943277

Niet meer leverbaar
601 881012

Vet (attolub No.2) 500g
602 317918 32.18 38.93

Grip Tape (old 880349)
603 881768 5.25 6.35

Niet meer leverbaar
604A 888213

Hanger Parts Set
605 888098 522.78 632.56

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.