Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki NV90AB2


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki NV90AB2

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Nylock Bout M6x20
1 881969 1.65 2.00

Plate
2 883321 6.75 8.17

Top Cover
3 883319 12.45 15.06

Muffler
4 883320 35.06 42.43

Nylock Bout M6x35
5 318451 1.65 2.00

Warning Label (a)
6 883513 1.65 2.00

Uitlaatkap
7 884397 142.86 172.86

Pakking
8 883317 15.54 18.80

Exhaust Valve Rubber
9 881945 13.65 16.52

Ring
10 883328 1.65 2.00

Veer
11 881944 6.45 7.80

Cylinder O-ring (b)
12 877124 1.95 2.36

Head Valve
13 881942 35.06 42.43

Cylinder O-ring 1.d.63.1
14 877312 1.95 2.36

Head Valve Rubber
15 881943 4.80 5.81

Cylinder
16 883310 163.35 197.65

O-ring (b)
17 883312 1.65 2.00

Cylinder O-ring
18 883311 4.80 5.81

O-ring (a)
19 883314 3.30 3.99

Cylinder Plate
20 883327 93.36 112.97

Zuigerring
21 881930 32.59 39.43

Slagpen (h)
22 883290 204.19 247.07

Retainingring D4
23 968643 1.95 2.36

Hitachi Label (r)
24A 333149 5.03 6.08

Protector
25 884394 6.45 7.80

Niet meer leverbaar
25A 887988

Behuizing
26A 888246 216.43 261.87

Trigger Piece
27 882896 1.65 2.00

Spring
28 882897 1.65 2.00

Trigger Arm
29 882895 28.05 33.94

Trigger
30 882894 3.30 3.99

Triggger Spring
31 883759 3.30 3.99

Pushing Lever Guide
32 882885 6.45 7.80

Pushing Lever Spring (c)
33 884398 7.65 9.26

Piston Bumper (a)
34 883291 29.29 35.44

Piston Bumper (b)
35 881967 9.75 11.80

O-ring (1as-60)
36 956996 3.00 3.63

O-ring (p-4)
37 874436 1.05 1.27

Ring
38 878964 1.65 2.00

Neus Nv90ab2
39 883293 501.46 606.77

Inbusbout M8x30 (nylon)
40 306437 1.35 1.63

As (b)
41 883093 3.30 3.99

Rol Pin D4x16 (10 Stuks)
42 949497 2.55 3.09

Feeder Arm (b)
43 883144 46.75 56.57

Veer Voor Toevoermechanisme
44 883143 1.65 2.00

Toevoermechanisme
45 883299 52.53 63.56

Pushing Lever Cover (b)
46 883307 7.95 9.62

Pushing Lever (a)
47 883303 90.48 109.47

Neus Kap (a)
48 883106 6.45 7.80

Nylon Moer M5
49 877371 1.05 1.27

Grip Tape (old 880349)
50 881768 5.25 6.35

Niet meer leverbaar
51A 888213

Pakking B)
52 883309 4.80 5.81

Cap
53 881949 4.80 5.81

Inbus Hd.bout M5x16 (10 Stuks)
54 949821 2.55 3.09

Dust Cap
55 872035 1.04 1.26

Machine Schroef M5x30 Zwart
56 880881 1.05 1.27

Haak
57 881827 4.50 5.44

Machineschroef M5x25 Zwart
58 880734 1.04 1.26

Rol Pin D3x28 (10 Stuks)
59 949865 2.55 3.09

Rol Pin D3x30 (10 Stuks)
60 949866 3.60 4.36

Niet meer leverbaar
61 884400

Stalen Kogel D3.175 (10 Stuks)
62 959148 1.05 1.27

Lock Spring
63 882923 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
64A 333148

Rol Pin D2.5x16
65 881951 1.80 2.18

Pushing Lever Spring (d)
66 884399 8.40 10.16

Pushing Lever (c)
67 882891 18.15 21.96

Regelaar
68 882889 3.45 4.17

Adjuster Spring
69 882890 1.65 2.00

Adjuster Plate
70 882887 3.30 3.99

Rol Pin D2x16
71 880093 1.04 1.26

Adjuster Plate
72 882886 3.30 3.99

O-RING (S-4)
73 981317 1.05 1.27

Pushing Lever (b)
74 882888 17.33 20.96

O-ring
75 883304 1.65 2.00

Stopring
76 872971 1.05 1.27

O-ring (p-9)
77 872645 1.65 2.00

O-ring (1ap-20)
78 944486 1.05 1.27

Feed Piston
79 883300 21.73 26.29

Veer
80 883301 1.65 2.00

Demperring
81 877711 1.95 2.36

Feed Piston Cover
82 880331 3.15 3.81

Veerring D28 (10 Stuks)
83 939555 4.35 5.26

Ring Voor Schacht
84 880319 1.65 2.00

Bout Hd M5x20 (10 Stuks)
85 949757 3.00 3.63

Geleider
86 883294 113.71 137.59

Nail Guide Cover
87 883295 7.95 9.62

Nail Guide Shaft
88 883298 11.25 13.61

Cover
89 883296 9.00 10.89

Schachtpin
90 883297 7.95 9.62

Guide Lock Nv50ae
91 886107 5.10 6.17

Veer (oud 878308)
92 880446 1.35 1.63

Nail Stopper (a)
93 883329 35.06 42.43

Veer
94 883088 1.65 2.00

Nail Stopper (b)
95 883086 3.30 3.99

Veer
96 883087 1.65 2.00

Ring Voor Schacht
97A 877826 2.55 3.09

Sleeve (b)
98 878337 3.00 3.63

Nylock Hex. Socket Hd.bolt M4x10
99 880413 1.05 1.27

HEAD VALVE O-RING (I.D.16.8)
100 877699 1.05 1.27

Valve Bushing (b)
101 878881 39.74 48.08

O-ring (s-18)
102 878885 1.05 1.27

O-RING (I.D. 8.8)
103 878925 1.05 1.27

O-RING (S-4)
104 981317 1.05 1.27

Valve Piston (b)
105 880672 32.18 38.93

O-RING (I.D.11)
106 878887 1.65 2.00

Plunger Veer
107 878884 1.65 2.00

Plunger (a)
108 882921 15.54 18.80

O-RING (I.D.1.8)
109 878888 1.05 1.27

Valve Bushing (a)
110 882920 29.56 35.77

Sleeve
111 882907 3.30 3.99

Pushing Lever Cover (a)
112 883306 6.75 8.17

Niet meer leverbaar
113 878183

Waarschuwings Label
114 884070 1.65 2.00

Pin
115 883111 9.75 11.80

Magazijn
116 883108 18.43 22.29

Magazijn Deksel
117 883109 15.81 19.13

Holder Cap (a)
120 881003 2.40 2.90

Ratchet Spring
121 880398 7.65 9.26

Nagelhouder
122 880503 9.30 11.25

Rol Pin D2.5x12
123 878791 1.04 1.26

Holder Shaft
124 883324 9.00 10.89

Spring
125 881826 1.05 1.27

Magazijn Kompleet
126 883325 81.68 98.83

Niet meer leverbaar
501 943277

Niet meer leverbaar
502 944458

Niet meer leverbaar
503 944459

Niet meer leverbaar
504 872422

Niet meer leverbaar
505 877153

Niet meer leverbaar
506 875769

Niet meer leverbaar
507 883323

Full Sequential Actuation Mechanism Kit
601 883330 122.51 148.24

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.