Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki NV90AG


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki NV90AG

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Hex. Socket Hd. Bolt M6x12
1A 888792 1.04 1.26

Inbus Hd.bout M5x14 (10 Stuks)
1 949665 2.10 2.54

Head Guard
2 884952 13.50 16.34

Head Guard
2A 888790 9.90 11.98

SHEET (OUD 884986)
3 886454 2.10 2.54

Sheet
3A 888794 1.20 1.45

Hex. Socket Hd. Bolt M6x30
4A 888793 1.04 1.26

Uitlaatkap
5 886261 41.80 50.58

Exhaust Cover
5A 888789 14.44 17.47

Pakking (a)
6 886455 2.10 2.54

Head Valve Spring
7 886456 3.15 3.81

O-ring (i.d. 49.4)
8 884947 1.65 2.00

Head Valve
9 884946 18.15 21.96

O-ring (i.d. 59.4)
10 884948 1.65 2.00

Exhaust Valve Rubber
11A 889217 4.05 4.90

Rubberen Klep
12 884945 10.95 13.25

Cilinder
13 888032 21.04 25.46

Cylinder Plate
14 884944 3.30 3.99

O-ring (i.d. 94.6)
15 886481 3.30 3.99

O-ring (i.d. 59.6)
16 886480 1.65 2.00

Cylinder Ring
17 886483 1.65 2.00

Piston
18 888033 39.74 48.08

Piston O-ring
19 884958 1.65 2.00

Change Rod
20A 888798 1.95 2.36

Behuizing
21 888116 49.36 59.73

Warning Label (a)
22 883513 1.65 2.00

Hitachi Label
24A 888713 1.04 1.26

Piston Bumper
25 888100 19.11 23.13

O-ring (i.d.60)
26 886482 1.65 2.00

O-ring (p-4)
27 874436 1.05 1.27

Ring
28 888101 1.04 1.26

Neus
29 888034 110.14 133.27

Rol Pin D4x16 (10 Stuks)
30 949497 2.55 3.09

Needle Roller
31 888043 1.04 1.26

Inbusbout M8x30 (nylon)
32 306437 1.35 1.63

Arm Voor Toevoermechanisme
33 878132 40.84 49.41

Veer Voor Toevoermechanisme
34 888108 1.04 1.26

Toevoermechanisme
35 888042 12.30 14.88

Nail Guide Shaft
36 887847 4.20 5.08

Pushing Lever (a)
37 888046 10.80 13.07

Grip Rubber (b)
38 886260 2.10 2.54

Nylon Moer M6
39 963837 1.05 1.27

Pakking (b)
41 884342 1.05 1.27

Cap
42 881949 4.80 5.81

Inbus Hd.bout M5x16 (10 Stuks)
43 949821 2.55 3.09

Air Plug Npt 3/8
44 887863 2.10 2.54

FEED PISTON O-RING (I.D.14)
45 877763 1.05 1.27

VALVE BUSHING B)
46 884963 1.65 2.00

O-RING (P-18
47 873570 1.35 1.63

VALVE PISTON
48 884964 1.65 2.00

O-RING (1AP-10) (OUD 872654)
49A 889495 1.04 1.26

Plunger Spring
50 887178 1.20 1.45

As
51 884965 4.80 5.81

VALVE BUSHING (A)
52 884962 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
53A 889335

O-RING (I.D.1.8)
54 878888 1.05 1.27

Schroef M6 Zwart
55 888049 1.04 1.26

Roll Pin D3x25
56 887621 1.20 1.45

Roll Pin D3x35
57 887675 1.20 1.45

Rol Pin D3x32
58 884975 1.65 2.00

Stalen Kogel D3.97 ( 10 Stuks )
59 959155 1.04 1.26

Veer
60 887673 1.20 1.45

Roll Pin D3x10 (10 Pcs)
61 887458 1.20 1.45

Wisselknop (d)
62 887674 1.20 1.45

Trigger Arm Spring
63 887682 2.10 2.54

Trekker (d)
64 887755 2.10 2.54

Rol Pin D2.5x16
65 881951 1.80 2.18

Trekker (d)
66 887756 4.20 5.08

Pushing Lever Guide (d)
67 887672 2.10 2.54

Pushing Lever Spring (c)
68 886878 5.10 6.17

Pushing Lever Spring (d)
69 886879 5.55 6.72

Pushing Lever (d)
70 887664 4.20 5.08

Regelaar
71 886872 1.20 1.45

Roll Pin D2x16
72 886873 1.20 1.45

Adjuster Plate (a)
73 886868 2.10 2.54

Pushing Lever (b)
74 888047 1.80 2.18

Stopring
75 872971 1.05 1.27

Adjuster Spring
76 886870 1.20 1.45

Adjuster Plate (c)
77 886869 1.20 1.45

O-RING (S-4)
78 981317 1.05 1.27

O-ring (s-5)
79 872822 3.00 3.63

O-ring (p-9)
80 872645 1.65 2.00

O-ring (1ap-20)
81 944486 1.05 1.27

Feed Piston
82 888044 5.55 6.72

Feed Spring
83 888045 1.05 1.27

Demperring
84 877711 1.95 2.36

Feed Piston Cover
85 880331 3.15 3.81

Veerring D28 (10 Stuks)
86 939555 4.35 5.26

Boutje M5x22
87 888102 1.05 1.27

Ring Voor Schacht
88 880319 1.65 2.00

Nail Guide
89 888035 26.54 32.11

Rubber Ring
90 888104 1.05 1.27

Stopper Spring
91 888038 1.05 1.27

Roll Pin D4x10
92 888103 1.04 1.26

Guide Lock (a)
93 888105 2.85 3.45

Lock Shaft
94 888041 1.95 2.36

Spring
95 877372 2.40 2.90

Spring
96 878425 2.40 2.90

Shaft
97 888039 1.20 1.45

Nail Stopper (a)
98 888036 1.35 1.63

Nail Stopper (b)
99 888037 1.20 1.45

Nail Guide Cover
100 888040 1.20 1.45

Inbusbout Hd M4x12
101 880630 1.05 1.27

Nylon Moer M5
102 877371 1.05 1.27

Sleeve
103 882907 3.30 3.99

Pushing Lever Cover (a)
104 888048 1.95 2.36

Label (c)
105 888106 1.05 1.27

Magazijn
106 888051 7.95 9.62

Pin
107 883111 9.75 11.80

Ring Voor Schacht
108 877826 2.55 3.09

Magazine Cover
109 888052 6.90 8.35

Niet meer leverbaar
110 878183

Holder Cap
111 884038 1.65 2.00

Ratchet Spring
112 884037 3.30 3.99

Nail Holder (a)
113 888107 3.00 3.63

Roll Pin D2.5
114 887856 1.20 1.45

Schacht (oud 884035)
115 884079 4.35 5.26

Spring
116 881826 1.05 1.27

Magazijn Kompleet
117 888050 27.23 32.94

Niet meer leverbaar
501 875769

Grip Tape (old 880349)
601 881768 5.25 6.35

Niet meer leverbaar
602A 888213

Neus Kap (a)
603 883106 6.45 7.80

Niet meer leverbaar
604 877153

Niet meer leverbaar
605 874042

Niet meer leverbaar
606 876212

O-ring Kit
607 884991 16.36 19.80

Pakking (a)
608 884953 4.80 5.81

O-ring (i.d. 49.4)
609 884947 1.65 2.00

O-ring (i.d. 59.4)
610 884948 1.65 2.00

Piston O-ring
611 884958 1.65 2.00

O-ring (i.d. 59.6)
612 884942 1.65 2.00

Cylinder Ring
613A 886483 1.65 2.00

O-ring (i.d. 94.6)
614 884943 3.30 3.99

Hanger Plate Parts Set
616 887892 341.41 413.11

Sleeve
617 887894 39.74 48.08

Hanger Plate
618 887893 167.75 202.98

Bout Hd M5x20 (10 Stuks)
619 949757 3.00 3.63

Full Sequential Actuation Mechanism Kit
620 888781 13.75 16.64

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.