Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki NV90HMC


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki NV90HMC

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Seal Lock Hex. Socket Flat Hd. Bolt M5x10
1 887128 1.80 2.18

Ring
2 885264 5.10 6.17

Protector
3 886890 9.75 11.80

Nylock Bout M5x65
4 885854 3.45 4.17

Upper Cover
5 886901 51.84 62.72

Head Bumper
6 886898 8.10 9.80

Head Guide
7 886904 39.74 48.08

Pakking (b)
8 886902 5.10 6.17

Plate
9 886903 9.00 10.89

O-ring
10 886881 5.10 6.17

Slagpen
11 886880 128.01 154.90

O-ring (i.d. 48.5)
12 886900 6.75 8.17

Muffler (a)
13 885851 5.10 6.17

Niet meer leverbaar
14 885850

Exhaust Cover
15 887127 158.54 191.83

O-ring
16 887129 3.45 4.17

Pakking (c)
17 885852 10.05 12.16

Sleeve Valve Rubber
18 885839 15.68 18.97

Sleeve Valve
19 886896 48.81 59.06

O-ring
20 887126 6.75 8.17

O-ring
21 885841 18.01 21.80

Uitlaat Rubber
22 885844 8.40 10.16

Sleeve Valve Spring
23 885846 1.80 2.18

Valve Plate
24 886899 42.76 51.74

O-ring (s-32)
25 872767 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
26 881711

Veer
27A 887177 1.20 1.45

O-RING
28 878607 1.05 1.27

Plunger
29 886044 18.29 22.13

O-ring (1ap-3)
30 873093 1.05 1.27

O-ring (s-10)
31 987105 1.05 1.27

O-ring (s-3)
32 881715 1.05 1.27

Valve Bushing
33 885027 20.21 24.46

Retainingring D4
34 968643 1.95 2.36

Knop (groen)
35 884334 1.65 2.00

Cylinder
36 886894 134.20 162.38

O-ring (s-36)
37 984483 1.65 2.00

Cylinder Plate
38 886895 11.10 13.43

O-ring (b)
39 985765 1.95 2.36

Cylinder Ring
40 881244 10.05 12.16

Ring Voor Schacht
41 886669 1.80 2.18

Behuizing
42 886893 100.65 121.79

Warning Label (a)
43 883513 1.65 2.00

Hitachi Naamplaat
44 886342 1.80 2.18

Piston Bumper
45 886882 14.99 18.13

O-ring (s-34)
46 980879 1.05 1.27

Neusstuk
47 886883 268.26 324.60

Wisselknop
48 887124 3.45 4.17

Lock Spring
49 882923 1.80 2.18

Stalen Kogel D3.175 (10 Stuks)
50 959148 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
51 949498

Feeder Arm (b)
52 883144 46.75 56.57

Veer Voor Toevoermechanisme
53 883143 1.65 2.00

Toevoermechanisme
54 886886 25.03 30.28

As (b)
55 883093 3.30 3.99

Pakkingbout M7x25 (oud 991696)
56 993040 2.40 2.90

Nail Guide Shaft
57 883091 7.80 9.44

Pushing Lever Cover (b)
58 883113 5.10 6.17

Pushing Lever (a)
59 886892 106.84 129.27

Neus Kap (a)
60 886889 3.45 4.17

O-ring (i.d. 37.2)
61 880183 1.05 1.27

Cap (gold)
62 886426 20.21 24.46

Stofkapje
63 877914 1.95 2.36

Air Plug L-pt 1/4
64 883135 14.99 18.13

Trigger Piece (c)
65 886626 1.80 2.18

Trigger Spring
66 886627 1.80 2.18

Schakelaar
68 886623 3.45 4.17

Triggger Spring
69 883759 3.30 3.99

Pushing Lever Guide
70 886047 18.29 22.13

Roll Pin D1.6x10
71 886228 1.80 2.18

Rol Pin D2.5x16
72 881951 1.80 2.18

Pushing Lever Spring (b)
73 883302 1.65 2.00

Pushing Lever Spring (a)
74 883305 1.50 1.82

Pushing Lever (c)
75 882891 18.15 21.96

Regelaar
76 882889 3.45 4.17

Rol Pin D2x16
77 880093 1.04 1.26

Adjuster Spring
78 882890 1.65 2.00

Adjuster Plate
79 884973 1.65 2.00

Adjuster Plate
80 882886 3.30 3.99

O-RING (S-4)
81 981317 1.05 1.27

Pushing Lever (b)
82 886043 18.01 21.80

O-ring (s-5)
83 872822 3.00 3.63

Stopring
84 872971 1.05 1.27

Pin D2x8 (10 Pcs)
85 949778 1.80 2.18

O-ring (s-14)
86 876319 1.65 2.00

O-ring (s-16)
87 876031 1.65 2.00

Valve Bushing (b)
88 886910 20.76 25.12

O-ring (p7-u)
89 883105 3.45 4.17

O-ring (p9-u)
90 883104 3.45 4.17

Valve Piston
91 883101 30.25 36.60

O-ring (1ap-11)
92 878764 1.04 1.26

Plunger Spring
93 883103 1.80 2.18

O-ring (i.d. 1.8)
94 883405 5.10 6.17

O-ring (1ap-5)
96 873407 1.04 1.26

O-ring (s-6)
97 997218 1.05 1.27

Valve Bushing (a)
98 883099 8.10 9.80

Rol Pin D3x28 (10 Stuks)
100 949865 2.55 3.09

Stalen Kogel D3.175 (10 Stuks)
101 959148 1.05 1.27

Lock Spring
102 882923 1.80 2.18

Lock Knob
103 886727 3.45 4.17

Machineschroef M5x25 Zwart
105 880734 1.04 1.26

O-ring (1ap-3)
106 873093 1.05 1.27

O-ring (p-9)
107 872645 1.65 2.00

FEED PISTON O-RING (I.D.14)
108 877763 1.05 1.27

Feed Piston
109 883094 22.00 26.62

Veer (a)
110 883095 1.80 2.18

Veer (b)
111 883096 1.80 2.18

Bumper
112 885681 7.35 8.89

Feed Piston Cover
113 883098 3.45 4.17

Borgring Voor D24
114 983748 1.05 1.27

Hex. Socket Hd. Bolt M5x22
115 883368 1.80 2.18

Nose Bumper
116 887131 5.10 6.17

Ring Voor Schacht
117 880319 1.65 2.00

Nose Sleeve
118 887122 1.80 2.18

Nose Shaft
119 887125 3.45 4.17

Urethane Shaft
120 887132 5.10 6.17

Veer
121 886888 5.10 6.17

Nose Piece (a)
122 886887 27.50 33.28

Urethane Shaft
123 887130 5.70 6.90

Veer (oud 878308)
124 880446 1.35 1.63

Geleider
125 886884 51.84 62.72

Nail Stopper (a)
126 883085 31.90 38.60

Veer
127 883088 1.65 2.00

Nail Stopper (b)
128 883086 3.30 3.99

Veer
129 883087 1.65 2.00

Nail Guide Cover
130 883089 4.35 5.26

Cover
131 886885 6.75 8.17

Sleeve (b)
132 882881 3.30 3.99

Inbusbout Hd M4x12
133 880630 1.05 1.27

Nylon Moer M5
134 877371 1.05 1.27

Sleeve
135 882907 3.30 3.99

Pushing Lever Cover (a)
136 886891 5.10 6.17

Magazine
137 886906 14.70 17.79

Waarschuwings Label
139 887175 5.10 6.17

Pin
140 883111 9.75 11.80

Ring Voor Schacht
141 877826 2.55 3.09

Magazijn Deksel
142 886907 11.10 13.43

Holder Cap (a)
144 881003 2.40 2.90

Nagelhouder
145 880503 9.30 11.25

Ratchet Spring
146 880398 7.65 9.26

Ring M4 (10 Stuks)
147 949423 1.05 1.27

Tapping Screw D3x10 (w/washer)
148A 995481 1.04 1.26

Holder Shaft
149 887123 10.35 12.52

Spring
150 881826 1.05 1.27

Waarschuwings Label
152 887174 5.10 6.17

Magazine Ass'y
154 887317 73.29 88.68

Trigger Parts Set (old 886621+886624+886625)
155 888727 17.33 20.96

Niet meer leverbaar
501 883136

Niet meer leverbaar
502 875769

Niet meer leverbaar
503 886432

Grip Tape (old 880349)
601 881768 5.25 6.35

Niet meer leverbaar
602A 888213

Niet meer leverbaar
603 876212

Single Sequential Actuation Mechanism Kit
604 887951 362.73 438.90

Hanger Parts Set
605 888097 492.94 596.45

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.