Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Hikoki P14DSL'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki P14DSL


Onderdelen tekening 1
Klik voor vergroting

Onderdelen lijst van de Hikoki P14DSL

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Beitelwals
1 334480@1417 20.90 25.29

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
2 879418@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
2A 336571@1417

Meshouders (1 Paar)
3 334478@1417 6.90 8.35

KLEMPLAAT
4 314754@1417 3.30 3.99

Ring M4 (10 Stuks)
5 949423@1417 1.05 1.27

Machineschroef M4x5 (10 Stuks)
6 949213@1417 1.05 1.27

Beitelhouder
7 316398@1417 12.75 15.43

Bout M6
8 336574@1417 1.04 1.26

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
9 314746@1417

MACHINESCHROEF M4X10 (10 STUKS) (OUD 949216Z)
10 949216@1417 1.05 1.27

Houderveer
11 958731Z@1417 1.05 1.27

Klemplaat
12 958732Z@1417 1.20 1.45

Houder ( 2 Stuks)
13 958734Z@1417 9.90 11.98

Machineschroef M4x8
14 976815@1417 1.05 1.27

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
15 958728@1417

Beitelhouder
16 958733Z@1417 1.35 1.63

Kogellager 608vvmc2eps2l
17 608VVM@1417 5.70 6.90

Beitelwals
18 334481@1417 20.90 25.29

Kogellager 6200vvcmps2s
19 6200VV@1417 6.15 7.44

Schroefplaatje
20 958945@1417 1.65 2.00

TAPSCHROEF D4X16
21 954004@1417 1.04 1.26

Veer
22 958709@1417 1.95 2.36

Rubberen Pakking
23 958708@1417 1.65 2.00

Voorzool
24 334739@1417 9.15 11.07

Veertje (f)
25 301631@1417 1.04 1.26

Knob
26 336481@1417 1.04 1.26

KNOP
27 334494@1417 2.10 2.54

BORGMOER M10
28 334497@1417 2.10 2.54

Knob (b)
29 336486@1417 1.04 1.26

RING
30 301659@1417 1.04 1.26

Tip Cover
32 334501@1417 2.10 2.54

Machineschroef M4x16 Zwart
33 333163@1417 1.80 2.18

Borstel Kap
34 336490@1417 1.04 1.26

Koolborstel (2 Stuks)
35 999017@1417 4.05 4.90

Deksel
36 334492@1417 1.20 1.45

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
37 309470@1417

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
38 301653@1417 1.04 1.26

Tail Cover
39 336485@1417 1.35 1.63

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
40 336576@1417

Brush Holder
41 336577@1417 8.70 10.53

Belt Cover
42 336575@1417 1.65 2.00

V-snaar
43 958718@1417 9.30 11.25

Pulley (b)
44 336489@1417 3.15 3.81

Lagerschild
45 334486@1417 9.60 11.62

Anker 14.4 Volt
46 360968@1417 28.46 34.44

Luchtgeleider
47 334493@1417 1.20 1.45

Magneet
48 319846@1417 32.59 39.43

Poulie (a)
49 336488@1417 1.80 2.18

Handvatbekleding
50 336483@1417 8.10 9.80

Schakelaar C6dd
51 319825@1417 18.56 22.46

Tapschroef Hex.hd.d4x60
52 960108@1417 1.04 1.26

Ring
53 319290@1417 1.05 1.27

Housing
54 336482@1417 23.65 28.62

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
55 336478@1417

Achterzool
56 334838@1417 6.15 7.44

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
57 307811@1417

Stand
58 334499@1417 1.20 1.45

Veer
59 334500@1417 1.20 1.45

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
60 335786@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
501 334693@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
502 940543@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
503 958842Z@1417

SCHROEF
504 940650@1417 1.05 1.27

Beitelhouder Voor Slijpen
505 314767@1417 3.30 3.99

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
506 336491@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
507 316419@1417

Beschermkapje Voor Batterij
508 329897@1417 1.80 2.18

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
601 334502@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
602 334503@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
603 322955@1417

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.