Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki P20SF


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki P20SF

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Beitelwals
1 334480 20.90 25.29

Niet meer leverbaar
2A 336571

Niet meer leverbaar
2 879418

Meshouders (1 Paar)
3 334478 6.90 8.35

KLEMPLAAT
4 314754 3.30 3.99

Ring M4 (10 Stuks)
5 949423 1.05 1.27

Machineschroef M4x5 (10 Stuks)
6 949213 1.05 1.27

Beitelhouder
7 316398 12.75 15.43

Bolt M6
9A 336574 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
10 314746

MACHINESCHROEF M4X10 (10 STUKS) (OUD 949216Z)
11 949216 1.05 1.27

Houderveer
12 958731Z 1.05 1.27

Klemplaat
13 958732Z 1.20 1.45

Houder ( 2 Stuks)
14 958734Z 9.90 11.98

Niet meer leverbaar
15 958728

Beitelhouder
16 958733Z 1.35 1.63

Kogellager 608vvmc2eps2l
17 608VVM 5.70 6.90

Beitelwals
18 334481 20.90 25.29

Kogellager 6200vvcmps2s
19 6200VV 6.15 7.44

Schroefplaatje
20 958945 1.65 2.00

TAPSCHROEF D4X16
21 954004 1.04 1.26

Veer
22 958709 1.95 2.36

Rubberen Pakking
23 958708 1.65 2.00

Voorzool
24 334739 9.15 11.07

KNOP
25 334494 2.10 2.54

BORGMOER M10
26 334497 2.10 2.54

KNOP
27 334488 2.10 2.54

RING
28 301659 1.04 1.26

Deksel
29 334492 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
30 309470

Tip Cover
31 334501 2.10 2.54

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
32 301653 1.04 1.26

Inbusstelschroef M5x8
33 938477 1.05 1.27

Koolborstelhouder
35 957571 2.40 2.90

Niet meer leverbaar
36 999021

Koolborsteldop
37 931266 1.04 1.26

Snoerklem
38 334498 1.20 1.45

Snoerklem
38 334736 1.20 1.45

V-snaardeksel
39 334487 2.10 2.54

V-snaar
40 958718 9.30 11.25

Poelie (b)
41 334491 4.20 5.08

Lagerschild
42 334486 9.60 11.62

Kogellager 6200vvcmps2s
43 6200VV 6.15 7.44

Onderlegring
44 334713 1.20 1.45

Anker 230v
45 360936E 30.53 36.94

ANKER 110 VOLT
45 360936H 30.53 36.94

Luchtgeleider
46 334493 1.20 1.45

Veld 110 Volt
47 340834C 20.90 25.29

Veld 220-230 Volt
47 340834E 20.90 25.29

Contactpunt Koolborstelhouder
48 931867 1.05 1.27

Machineschroef M4x16 Zwart
49 333163 1.80 2.18

Poelie (a)
50 334490 3.15 3.81

Grip Cover
51 334485 5.70 6.90

Handgreepdeksel
52 334484 4.20 5.08

Tapschroef Hex.hd.d4x60
53 960108 1.04 1.26

Schakelaar
54 322101 6.75 8.17

Schakelaar
54 334474 10.05 12.16

Niet meer leverbaar
55 984750

Klemstrip (old 994566)
56 937631 1.04 1.26

Kogellager 608vvmc2eps2l
57 608VVM 5.70 6.90

Kabelschoentje
58 331707 1.88 2.27

Huis
59 334482 32.31 39.10

Snoertule D8.8
60 953327 1.04 1.26

Snoer 2,5m 2 X 1.0 H05vv-f (oud 500395z)
61 500447Z 6.60 7.99

Kabel 3m 2 X 1,0 H05vv-f Met Stekker 16a Cee-form
61 500461Z 17.88 21.63

Veer
62 334500 1.20 1.45

Stand
63 334499 1.20 1.45

Terminal
64 961419Z 1.04 1.26

Condensator (oud 930030/991313)
65 994273 4.29 5.19

Lasdop 50091 (10 Stuks)
66 959140 3.30 3.99

Lasdop 50092 (10 Pcs)
66 959141 3.75 4.54

Niet meer leverbaar
67 331269

Achterzool
68 334838 6.15 7.44

Niet meer leverbaar
69 307811

Machineschroef M4x8
70 976815 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
501 334693

Niet meer leverbaar
502 940543

Niet meer leverbaar
503 958842Z

SCHROEF
504 940650 1.05 1.27

Beitelhouder Voor Slijpen
505 314767 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
506 334475

Niet meer leverbaar
506 334735

Niet meer leverbaar
507 316419

Niet meer leverbaar
509 322955

Niet meer leverbaar
510 337108

Niet meer leverbaar
511 336472

Niet meer leverbaar
512 336473

Niet meer leverbaar
513 336474

Niet meer leverbaar
514 337742

Niet meer leverbaar
601 334503

Niet meer leverbaar
602 334502

Niet meer leverbaar
603 322955

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.