Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki P20ST


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki P20ST

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Kogellager 6200vvcmps2s
1 6200VV 6.15 7.44

Beitelwals
2 334480 20.90 25.29

Kogellager 608vvmc2eps2l
3 608VVM 5.70 6.90

Niet meer leverbaar
4A 336571

Meshouders (1 Paar)
5 334478 6.90 8.35

KLEMPLAAT
6 314754 3.30 3.99

Ring M4 (10 Stuks)
7 949423 1.05 1.27

Machineschroef M4x5 (10 Stuks)
8 949213 1.05 1.27

Beitelhouder
9 316398 12.75 15.43

Bolt M6
11A 336574 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
12 314746

Schroefplaatje
13 958945 1.65 2.00

TAPSCHROEF D4X16
14 954004 1.04 1.26

Veer
15 958709 1.95 2.36

Rubberen Pakking
16 958708 1.65 2.00

Voorzool
17 334738 7.95 9.62

Knop
19 942328 5.25 6.35

Deksel
20 334492 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
21 309470

Tip Cover
22 334501 2.10 2.54

Machineschroef M4x16 Zwart
23 333163 1.80 2.18

Inbusstelschroef M5x8
24 938477 1.05 1.27

Koolborstelhouder
26 957571 2.40 2.90

Niet meer leverbaar
27 999021

Koolborsteldop
28 931266 1.04 1.26

V-snaardeksel
29 334487 2.10 2.54

V-snaar
30 958718 9.30 11.25

Poelie (b)
31 334491 4.20 5.08

Lagerschild
32 334716 4.65 5.63

Onderlegring
33 334713 1.20 1.45

Anker 230v
34 360942E 22.83 27.62

Veld 110 Volt
35 340834C 20.90 25.29

Veld 220-230 Volt
35 340834E 20.90 25.29

Contactpunt Koolborstelhouder
36 931867 1.05 1.27

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
37 301653 1.04 1.26

Poelie (a)
38 334490 3.15 3.81

Niet meer leverbaar
39 334717

Handgreepdeksel
40 334484 4.20 5.08

Tapschroef Hex.hd.d4x60
41 960108 1.04 1.26

Schakelaar
42 322101 6.75 8.17

Schakelaar
42 334474 10.05 12.16

Niet meer leverbaar
43 984750

Klemstrip (old 994566)
44 937631 1.04 1.26

Kabelschoentje
45 331707 1.88 2.27

Huis
46 334482 32.31 39.10

Snoertule D10.1
47 938051 1.04 1.26

Snoertule D8.8
47 953327 1.04 1.26

Snoer 2,5m 2 X 1.0 H05vv-f (oud 500395z)
48 500447Z 6.60 7.99

Lasdop 50091 (10 Stuks)
53 959140 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
56 307811

MACHINESCHROEF M4X10 (10 STUKS) (OUD 949216Z)
57 949216 1.05 1.27

Houderveer
58 958731Z 1.05 1.27

Klemplaat
59 958732Z 1.20 1.45

Houder ( 2 Stuks)
60 958734Z 9.90 11.98

Machineschroef M4x8
61 976815 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
62 958728

Beitelhouder
63 958733Z 1.35 1.63

Beitelwals
64 334481 20.90 25.29

Niet meer leverbaar
501 940543

Niet meer leverbaar
502 958842Z

SCHROEF
503 940650 1.05 1.27

Beitelhouder Voor Slijpen
504 314767 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
506 316419

Niet meer leverbaar
509 334693

Niet meer leverbaar
601 334503

Niet meer leverbaar
602 334502

Niet meer leverbaar
603 322955

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.