Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki PDA-100D


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki PDA-100D

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Niet meer leverbaar
1 949240

Veerring M5 (10 Stuks)
2 949454 1.04 1.26

Spindelblokkeeringsknop
3 301944 1.04 1.26

Gear Cover Ass'y (old 301942)
4A 303078 9.00 10.89

Speciale Moer M7
5 301941 1.04 1.26

Tandwiel
6 301939 14.71 17.80

Niet meer leverbaar
7 301936

Lagerafdekplaatje
8 301937 1.05 1.27

Kogellager 608vvmc2eps2l
9 608VVM 5.70 6.90

Tandwielhuis Deksel
10 301935 3.00 3.63

Anker 230v
11 360133E 35.06 42.43

Niet meer leverbaar
12 301934

Niet meer leverbaar
13 340165C

Niet meer leverbaar
13 340165E

Niet meer leverbaar
13 340165F

Niet meer leverbaar
13 340195

Stofring (a)
14A 311435 1.04 1.26

RUBBEREN PEN
15 931701 1.05 1.27

Pin Voor Spindelblokkeering
17 301943 1.65 2.00

Tandwiel
18 301940 20.49 24.79

Schroef M4x8
19A 323556 1.05 1.27

Seal Lock Schroef M4x10
19 997263 1.05 1.27

Lagerdeksel
20 938058 1.04 1.26

Kogellager 6001vvcmps2l
21 6001VV 6.60 7.99

Vilt Pakking
22 301946 1.04 1.26

Tandwielhuisdeksel
23A 328198 3.15 3.81

Veerring M4 (10 Stuks)
24 949453 1.05 1.27

Machineschroef M4x12 (10 Stuks)
25 949217 1.05 1.27

Inlegspie
26 302047 1.05 1.27

Spindle
27A 302046 6.00 7.26

Fringer
28 301945 1.05 1.27

Schroef M5 X 16
29 987512 1.04 1.26

Klemring Voor Beschermkap
30 301949 1.04 1.26

Beschermkap
31 301948 5.71 6.91

Binnenflens
32C 372737 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
33A 316820

Niet meer leverbaar
33 939640

Niet meer leverbaar
34A 333919

Niet meer leverbaar
34C 339578

Tandwielset
35 301938 35.06 42.43

Niet meer leverbaar
36 302045

Koolborsteldop
38 936551 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
39 999021

Niet meer leverbaar
40 984630

Niet meer leverbaar
41A 301951

Niet meer leverbaar
41 301952

Niet meer leverbaar
41B 313244

Schakelaar
42 984862 7.50 9.08

MACHINESCHROEF M4X10 (10 STUKS) (OUD 949216Z)
43 949216 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
44 984624

Niet meer leverbaar
45 949292

Niet meer leverbaar
46 938050

Niet meer leverbaar
47 302028

Niet meer leverbaar
47 302030

Niet meer leverbaar
47 302031

Niet meer leverbaar
47 302032

Niet meer leverbaar
47 302033

Niet meer leverbaar
47 302034

Niet meer leverbaar
47 302035

Niet meer leverbaar
47A 313243

Niet meer leverbaar
47A 313245

Niet meer leverbaar
48 301950

Machineschroef M4x25 (10 Stuks)
49 949223 1.05 1.27

Lasdop 50091 (10 Stuks)
50 959140 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
501A 313933

Niet meer leverbaar
601 314051

Niet meer leverbaar
602 314052

Niet meer leverbaar
603 314053

Niet meer leverbaar
604 314054

Niet meer leverbaar
605 314055

Niet meer leverbaar
606 314056

Niet meer leverbaar
607 314057

Niet meer leverbaar
608 314058

Niet meer leverbaar
609 314059

Niet meer leverbaar
610 314060

Niet meer leverbaar
611 314061

Sluitmoer
612 935513 4.20 5.08

Niet meer leverbaar
613 936548

Niet meer leverbaar
614 936558Z

Niet meer leverbaar
615A 302098

Plug Set
616A 315970 9.45 11.43

Niet meer leverbaar
617 954021

Niet meer leverbaar
618 306162

Niet meer leverbaar
619 307663

Niet meer leverbaar
620 316387

Niet meer leverbaar
621 323918

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.