Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki PDA-100K


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki PDA-100K

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Machineschroef M5x22 (10 Stuks)
1 949242 1.35 1.63

Veerring M5 (10 Stuks)
2 949454 1.04 1.26

Spindelblokkeeringsknop
3 301944 1.04 1.26

Tandwielhuis
4 316484 18.98 22.96

Speciale Moer M7
5 301941 1.04 1.26

Kogellager 628vvc2ps2-l
6 628VVC 11.85 14.34

Lagerhouder
7 316480 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
8 360567C

Niet meer leverbaar
8 360567E

Niet meer leverbaar
8A 360944C

Luchtgeleider
9 319898 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
10 320677

Niet meer leverbaar
11 340514C

Niet meer leverbaar
11 340514E

Niet meer leverbaar
11 340514F

Niet meer leverbaar
11A 340842C

Stofpakking
12 313775 1.05 1.27

Kogellager 626vvmc2erps2s
13 626VVM 5.70 6.90

Rubber Ring
14 309929 1.04 1.26

Ring D11
15 316487 1.65 2.00

Ring
16 316486 1.65 2.00

Pin Voor Spindelblokkeering
17 301943 1.65 2.00

Schroef M4x8
18A 323556 1.05 1.27

Seal Lock Schroef M4x10
18 997263 1.05 1.27

Lagerdeksel
19 316490 1.65 2.00

Kogellager 6201vvcmps2s
20 6201VV 6.45 7.80

Vilt Pakking
21 301946 1.04 1.26

Tandwielhuisdeksel (oud 316489)
22A 333838 3.00 3.63

Seal Lock Schroef M4x12
23 307127 1.05 1.27

Inlegspie
24 302047 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
25 316485

Niet meer leverbaar
25A 317822

Fringer
26 301945 1.05 1.27

Machineschroef M5x16
27 308386 1.05 1.27

Klemring Voor Beschermkap
28 301949 1.04 1.26

Beschermkap
29B 301948 5.71 6.91

Binnenflens
30 372737 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
31 316820

Niet meer leverbaar
31 939640

Niet meer leverbaar
32A 333919

Niet meer leverbaar
32A 339578

Niet meer leverbaar
33A 331840

Niet meer leverbaar
35 320675

Niet meer leverbaar
37 322533

Tapschroef D4x20 Met Ring (zwart)
38 302086 1.05 1.27

Schroef D4x40
39 306664 1.05 1.27

Koolborsteldop
40 936551 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
41 999021

Koolborstelhouder
42 313777 1.50 1.82

Bedrading (aarde)
43 314854 1.50 1.82

Aansluitklem
44 980063 1.04 1.26

Condensator (oud 930030/991313)
47 994273 4.29 5.19

Niet meer leverbaar
48 322532

Schroef D4x25 Zwart
49 304035 1.04 1.26

Machineschroef M3,5x6
50 305499 1.05 1.27

Schakelaar
51 955509 10.80 13.07

Aansluitklem
52 980063 1.04 1.26

Snoertule D10.1
53 938051 1.04 1.26

Snoertule D8.8
53 953327 1.04 1.26

Klemstrip (old 994566)
54 937631 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
55 984750

Snoer 2,5m 2 X 1.0 H05vv-f (oud 500395z)
56 500447Z 6.60 7.99

Niet meer leverbaar
501 313933

Niet meer leverbaar
502A 994322

Niet meer leverbaar
601 302098

Niet meer leverbaar
602 302099

Niet meer leverbaar
603 984646

Niet meer leverbaar
604A 323918

Niet meer leverbaar
605 314053

Niet meer leverbaar
606 314054

Niet meer leverbaar
607 314057

Niet meer leverbaar
608 314059

Niet meer leverbaar
609 314061

Niet meer leverbaar
610 314051

Niet meer leverbaar
611 314052

Niet meer leverbaar
612 314055

Niet meer leverbaar
613 314056

Niet meer leverbaar
614 314058

Niet meer leverbaar
615 314060

Niet meer leverbaar
616 954021

Sluitmoer
617 935513 4.20 5.08

Niet meer leverbaar
618 936548

Niet meer leverbaar
619 936558Z

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.