Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki PF-3300


Onderdelen tekening 1

Onderdelen tekening 2

Onderdelen tekening 3

Onderdelen tekening 4

Onderdelen tekening 5

Onderdelen tekening 6

Onderdelen tekening 7

Onderdelen lijst van de Hikoki PF-3300

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Spark Plug Cap Ass'y (old 157-01570-90/6687470/668
1 6687468 2.31 2.80

Spark Plug Cj6y (old 6685772)
2A 6699323 2.48 2.99

Cylinder Set (old 001-07250-90)
3 6685491 60.35 73.02

Hex.hole Bolt M5x16/s (old 994-61050-164)
4 6684903 2.15 2.60

Cylinder Gasket (old 017-07250-20)
5 6685749 1.15 1.39

Zuiger Ring (xr1-1856)
6 6685331 4.05 4.90

Piston Set (old 030-07030-91/6685897)
7 6685898 24.20 29.28

Circlip (old 039-00000-20)
8 6685078 1.15 1.39

Piston Pin 9 X 31 (old 037-01400-20/791170)
9 6686008 2.31 2.80

Crank Shaft Comp. (old 046-07221-80/6686210)
10 6696499 67.00 81.07

Woodruff Key 3x13x4.5 (oud 068-10100-20)
11 6684899 2.15 2.60

Woodruff Key 3x13x4.5 (oud 068-10100-20)
12 6684899 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
13 6687876

Hex.hole Bolt M4x18/ws (oud 994-64040-184)
14A 6684599 2.15 2.60

Hex.hole Bolt 4x15/ps (old 994-63040-154)
14 6684682 2.15 2.60

Hex.hole Bolt M4x18/ws (oud 994-64040-184)
15 6684599 2.15 2.60

Ring (old 182-0186a-20)
15 6684600 2.15 2.60

Hex.hole Bolt 4x15/ps (old 994-63040-154)
15 6684682 2.15 2.60

Ignition Coil Ass'y (old 6687666)
16 6699773 18.00 21.78

Niet meer leverbaar
17 6687889

Rubber Beschermkapje
18 6684602 2.15 2.60

Ring (old 182-0186a-20)
19 6684600 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.20 (oud 330-00200-23)
31 6684604 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.30 (oud 330-00200-24)
31 6684605 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.10 (old 330-00200-21)
31 6689177 1.15 1.39

Gear Shaft Shim 0.15 (old 330-00200-22)
31 6689178 1.15 1.39

Vliegwiel
32 6687375 20.11 24.34

Nut M8 (old 991-01080-011/327325/332299/726603)
33 6684612 2.15 2.60

Ring
34 6695184 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
35 6686586

Crank Case Ass'y
35A 6699279 29.80 36.06

Niet meer leverbaar
35 6699351

Olie Keerring
36 6684607 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
37 6684608 3.80 4.60

Niet meer leverbaar
38 6686723

Crank Case Gasket
38A 6699280 1.04 1.26

Hex.hole Bolt M5x16/s (old 994-61050-164)
39A 6684903 2.15 2.60

Hex.hole Bolt M5x16/s (old 994-61050-164)
39 6684903 2.15 2.60

Ring M8 (old 992-01080-011)
40 6684611 2.15 2.60

Starter Pulley Ass'y (old 798-0166r-90)
41 6693394 7.59 9.18

Starter Pawl (old 788-0138a-20)
42 6693299 2.31 2.80

Starter Pawl Spring (old 790-0162v-20)
43 6693345 2.31 2.80

Hex. Hole Bolt 4x18ws (old 994-64040-185)
44 6695508 1.15 1.39

Inlaatpakking
61 6689895 1.15 1.39

Insulator Set (old 404-07020-91)
62 6689972 6.28 7.59

Hex. Hole Bolt 5x25ws (old 994-64050-254/6696513)
63 6695515 1.15 1.39

Carburetor Gasket (old 402-0656a-20)
64 6684616 2.15 2.60

Carburetor Gasket (old 402-0656a-20)
65 6684616 2.15 2.60

Choke Plate 2.0 (old 528-0652n-22/6691275)
65 6691276 1.15 1.39

Cleaner Body Comp. (old 423-0652n-80)
66 6690120 4.45 5.38

Choke Plate 2.0 (old 528-0652n-22/6691275)
66 6691276 1.15 1.39

Cleaner Body Comp. (old 423-0652n-80)
67 6690120 4.45 5.38

Reinigingsspons
67 6690365 1.15 1.39

Reinigingsspons
68 6690365 1.15 1.39

Luchtfilterkap
68 6690402 10.23 12.37

Luchtfilterkap
69 6690402 10.23 12.37

Hex. Hole Bolt 5x55 (old 990-51050-553)
70 6695056 1.15 1.39

Cover Fixing Bolt Comp.
70 6698730 3.15 3.81

Ring (oud 992-10050-012)
71 6684662 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt 5x55 (old 990-51050-553)
71 6695056 1.15 1.39

Ring 5 (oud 992-00050-011)
72 6684864 2.15 2.60

Carburateurset
73 6690465 58.39 70.65

Choke Control Lever (old 523-0652n-20)
74 6691239 1.15 1.39

Tank F T (old 6697747)
75A 6699336 24.20 29.28

Collar 5.8 (old 659-00801-20)
76 6692244 1.15 1.39

Return Grommet (old 6684627)
77 6697846 1.04 1.26

Return Grommet (old 6684627)
77A 6697846 1.04 1.26

Fuel Pipe 3x5x80 (oud 700-03005-08)
78 6684880 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
79 6684620

Clip.6.3 Dia. (old 680-00731-20)
80 6684619 2.15 2.60

Clip D6 (old 680-00070-20)
80 6685198 1.15 1.39

Fuel Pipe Ass'y (oud 223-0097a-90)
81 6684618 4.29 5.19

Niet meer leverbaar
81A 6697939

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
82 6684709 2.15 2.60

Hex.hole Bolt 5x16/ps (old 994-63050-164)
83 6695504 1.15 1.39

Tank Cap D Ass'y (old 595-03002-90/6685071)
84 6691748 7.59 9.18

Tap Screw 4x14 P (old 993-49040-142/6695112)
85 6695280 1.15 1.39

Ring
86 6685070 1.15 1.39

Ring M5 (oud 992-01050-061)
87 6684918 2.15 2.60

Tank Fixing Collar (old 649-07250-20)
88 6692183 1.15 1.39

Ring (oud 992-10050-012)
89 6684662 2.15 2.60

Cilinder Afdekkap Zwart (oud 016-07250-21)
101 6685689 5.78 6.99

Hex.hole Bolt 5x16/ps (old 994-63050-164)
102 6695504 1.15 1.39

Hex.hole Bolt 6x65 (old 990-51060-653)
103 6695067 1.15 1.39

Ring
104 6684639 2.15 2.60

Muffler Comp (old 706-07250-80)
105 6692572 58.39 70.65

Tail Pipe Set (old 734-07250-91) New
106 6692714 3.00 3.63

Screw M4x8/ws (old 994-36040-081)
107 6684651 2.15 2.60

Spark Arrester (old 732-07250-20)
108 6692701 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
109 6692888

Warmteschild
110 6687263 4.45 5.38

Muffler Protector Blk (old 738-07250-20)
110 6692811 10.40 12.58

Muffler Protector Blk (old 738-07250-20)
111 6692811 10.40 12.58

Screw 4x18/ps (old 994-15040-182)
111 6695375 1.15 1.39

Plug Cover (old 257-07250-20)
112 6688351 2.31 2.80

Hex. Hole Bolt 4x18ws (old 994-64040-185)
112 6695508 1.15 1.39

Plug Cover (old 257-07250-20)
113 6688351 2.31 2.80

Ring
113 6689645 1.15 1.39

Koppelingsvoering Compleet (oud 290-0138a-80/66886
114 6688610 7.59 9.18

Ring
114 6689645 1.15 1.39

Koppelingsvoering Compleet (oud 290-0138a-80/66886
115 6688610 7.59 9.18

Clutch Spring (old 342-0138a-20)
115 6689420 2.31 2.80

Clutch Spring (old 342-0138a-20)
116 6689420 2.31 2.80

Clutch Step Bolt (old 357-0136u-20)
116 6689628 2.31 2.80

Clutch Step Bolt (old 357-0136u-20)
117 6689628 2.31 2.80

RING
117 6695203 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M5x18/ws (old 994-64050-184)
118 6684647 2.15 2.60

Clutch Set Ass'y (old 276-0138a-90)
118 6688482 12.88 15.58

Hex. Hole Bolt M5x18/ws (old 994-64050-184)
119 6684647 2.15 2.60

RING
119 6695203 1.15 1.39

Hex.hole Bolt 4x15/ps (old 994-63040-154)
120 6684682 2.15 2.60

Ventilatorhuis
120 6687023 16.64 20.13

Ventilatorhuis
121 6687023 16.64 20.13

Primary Cord Grommet (old 203-11660-20)
121 6688057 1.15 1.39

Warmteschild
122 6687263 4.45 5.38

Primary Cord Grommet (old 203-11660-20)
122 6688057 1.15 1.39

Hex.hole Bolt 4x15/ps (old 994-63040-154)
123 6684682 2.15 2.60

Recoil Starter Ass'y (old 762-0162v-91/6692968)
141 6692969 22.24 26.91

Starthendel
142 6693227 3.30 3.99

Rope Guide (old 780-06150-20)
143 6693135 3.30 3.99

Recoil Starter Body (old 772-06150-21/6693035)
144 6693036 10.23 12.37

Recoil Spring (old 779-0136u-20)
145 6693111 7.93 9.59

Rope 3.5x890 (old 783-0162v-20/6693171)
146 6693157 2.31 2.80

Starter Rope Reel (old 774-0162v-20)
147 6693057 4.45 5.38

Ring
148 6693419 1.15 1.39

Set Screw (old 839-00025-20)
149 6693632 1.15 1.39

Screw 4x18/ps (old 994-15040-182)
150 6695375 1.15 1.39

Starter Pulley Ass'y (old 798-0166r-90)
151 6693394 7.59 9.18

Starter Pawl (old 788-0138a-20)
152 6693299 2.31 2.80

Starter Pawl Spring (old 790-0162v-20)
153 6693345 2.31 2.80

Pump Body Comp. (old 575-25153-80)
161 6684879 62.16 75.22

Priming Pump Comp. (oud 442-25151-80)
162 6684687 16.34 19.77

Diaphragm Cover (oud 476-25151-20)
163 6684688 8.58 10.38

Priming Body (oud 447-25108-20)
164 6684689 6.44 7.79

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25241-80)
165 6690830 11.88 14.37

Diaphragm Gasket (oud 475-25153-20)
166 6684691 8.58 10.38

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
167 6684693 8.58 10.38

Pump Gasket (old 577-25100-20)
168 6691457 7.10 8.59

Main Jet #38.5 (old 599-200bw-38/6691874)
169 6696130 5.78 6.99

O-RING (OUD 550-25100-20)
170 6684695 4.29 5.19

Stop Ring (oud 489-25100-20)
171 6684696 2.15 2.60

Pump Body Comp. (old 575-25153-80)
171 6684879 62.16 75.22

Priming Pump Comp. (oud 442-25151-80)
172 6684687 16.34 19.77

Swivel (oud 539-25120-20)
172 6684697 6.44 7.79

Diaphragm Cover (oud 476-25151-20)
173 6684688 8.58 10.38

Throttle Set Screw (oud 514-25100-20)
173 6684870 2.15 2.60

Priming Body (oud 447-25108-20)
174 6684689 6.44 7.79

Cable Adjuster Stay (oud 544-25164-20)
174 6684873 6.44 7.79

Lock Nut M6 (oud 991-01060-013)
175 6684872 2.15 2.60

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25241-80)
175 6690830 11.88 14.37

Diaphragm Gasket (oud 475-25153-20)
176 6684691 8.58 10.38

Cable Adjuster (oud 614-25137-20)
176 6684871 4.29 5.19

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
177 6684693 8.58 10.38

Cleaner Packing (oud 431-0634c-20)
177 6684875 4.29 5.19

Set Screw (old 548-25151-20 & 6696324)
178 6684699 2.15 2.60

Pump Gasket (old 577-25100-20)
178 6691457 7.10 8.59

Ring (oud 549-25165-20)
179 6684874 2.15 2.60

Main Jet #38.5 (old 599-200bw-38/6691874)
179 6696130 5.78 6.99

O-RING (OUD 550-25100-20)
180 6684695 4.29 5.19

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
180 6684700 4.29 5.19

Stop Ring (oud 489-25100-20)
181 6684696 2.15 2.60

Swivel (oud 539-25120-20)
182 6684697 6.44 7.79

Throttle Set Screw (oud 514-25100-20)
183 6684870 2.15 2.60

Cable Adjuster Stay (oud 544-25164-20)
184 6684873 6.44 7.79

Lock Nut M6 (oud 991-01060-013)
185 6684872 2.15 2.60

Cable Adjuster (oud 614-25137-20)
186 6684871 4.29 5.19

Cleaner Packing (oud 431-0634c-20)
187 6684875 4.29 5.19

Set Screw (old 548-25151-20 & 6696324)
188 6684699 2.15 2.60

Ring (oud 549-25165-20)
189 6684874 2.15 2.60

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
190 6684700 4.29 5.19

Niet meer leverbaar
501 6684764

Name Plate Pf-3300 (old 906-07252-20) New
601 6694233 2.10 2.54

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.