Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki PH-65A


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki PH-65A

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Niet meer leverbaar
1B 332180

Niet meer leverbaar
1C 332212

Koolborstelhouder
2 956984 9.60 11.62

Inbusstelschroef M5x8
3 938477 1.05 1.27

Veld 220-230 Volt
4 340124E 46.75 56.57

Niet meer leverbaar
4A 340124H

Niet meer leverbaar
4A 340124K

Niet meer leverbaar
4A 340124L

Niet meer leverbaar
4A 340124M

Contactpunt Koolborstelhouder
5 945932 1.05 1.27

Rubber Washer
6 956943 1.05 1.27

Borgschroef M5x60 Met Ring
7B 998411 1.05 1.27

Sluitring
8A 956764 1.04 1.26

Luchtgeleider
9 956944 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
10 956945

Niet meer leverbaar
10 956946D

Anker 230v
10A 956946E 93.36 112.97

Niet meer leverbaar
10B 956946G

Niet meer leverbaar
10 956946U

Niet meer leverbaar
10 957131

Stop Plate
11 956683 1.05 1.27

Urethane Washer (a)
12 944904 2.40 2.90

Kogellager 6201vvcmps2s
13 6201VV 6.45 7.80

Lagersluitring
14 944954 1.05 1.27

Afstandsring (a)
15 944907 2.40 2.90

Vilt Pakking
16 944908 1.04 1.26

Urethane Washer (a) M40
17 944910 2.10 2.54

Tandwielhuisdeksel H65sc Metalliek Zilver Groen
18B 332181 33.41 40.43

Kogellager 6203vvcmps2s
19 6203VV 7.80 9.44

Lagerkap
20 944911 1.05 1.27

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x16 (oud 984509)
21A 990079 1.05 1.27

Kogellager 6001vvcmps2l
22 6001VV 6.60 7.99

Tandwiel
23 956948 28.88 34.94

Kogellager 6201vvcmps2s
24 6201VV 6.45 7.80

Kogellager 6205dducmps2s
25 6205DD 10.35 12.52

Lagerhouder
26 956949 1.65 2.00

Krukashuis
27 956951 58.44 70.71

Afstandsring (b)
28 944915 3.60 4.36

Inlegspie 4x4x15 *td5-1-1*
29A 948919 1.05 1.27

Spie 4x16
29B 956850 1.05 1.27

Laatste Tandwiel
30 944916 49.64 60.06

Kogellager 6302vvcmps2s
31 6302VV 9.30 11.25

Pin D5x15.8
32 944918 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
33B 332182

Veerring M6 (oud 949455z , 10st.)
34 949455 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
35 949832

Drijfstang
36A 998434 46.75 56.57

Naaldroller
37 944921 19.39 23.46

Rond Plaatje Voor Drijfstang
38 956955 3.30 3.99

Veerring M8 ( 10 Stuks )
39 949457 1.05 1.27

Packing
41A 956956 1.05 1.27

O-ring (1as-60)
41B 956996 3.00 3.63

Zuiger
42 956957 40.84 49.41

L-ring
43 944927 12.15 14.70

Pin
44 944928 13.80 16.70

Slagstuk
45 956958 93.36 112.97

Niet meer leverbaar
46A 332183

Nylock Boutm8x35
47C 306163 1.35 1.63

Bout Zeskant M8 X 30
47A 949759 7.05 8.53

Kunststofring
48 956960 9.30 11.25

Mondsluitring
49 956961 2.40 2.90

Monddeksel
50 956962 2.40 2.90

MOND
51 956963 32.18 38.93

Asbus
52 956964 17.88 21.63

O-ring
53 944936 10.95 13.25

Demperring
54 956965 14.70 17.79

Afdichtingsring
55A 956966 3.30 3.99

Afdichtingsring (a)
55B 957143 3.30 3.99

Oil Felt
56A 998534 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
57A 957136

Pakking
58 956969 1.05 1.27

Tapschroef D4x25 Zwart
59A 307028 1.05 1.27

Machineschroef M4x12 (10 Stuks)
59 949217 1.05 1.27

Veerring M4 (10 Stuks)
60 949453 1.05 1.27

Oliepeil
61 955011 10.95 13.25

Afdekplaat
62 956970 4.05 4.90

Pakking
63A 956971 1.05 1.27

Machineschroef M5x12 (10 Stuks)
64 949237 1.05 1.27

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x12
64A 991690 1.05 1.27

Koolborstel (2 Stuks)
66 999044 4.50 5.44

Zelfuitschakelende Koolborstels (2 Stuks) (oud 937
66B 999074 14.40 17.42

Koolborsteldop
67 940540 1.04 1.26

Tussenrubber
68 944960 1.05 1.27

Afdekkapje
69 956972 1.05 1.27

Front Cover
70A 957152 116.74 141.25

Inbusbout M8x30 (nylon)
72D 306437 1.35 1.63

Bout M8x25 (oud 949760z,10 Stuks)
72A 949760 5.55 6.72

Hefboom
73 956974 37.95 45.92

BEITELPAL
73A 998423 40.84 49.41

Handelveer
74 956975 1.65 2.00

Handelsluitring
75 956976 3.30 3.99

AFSLUITDOP
75A 998425 4.50 5.44

Split Pin D4x25 (10pcs)
76 949895 1.65 2.00

Naaldroller D4x20
77 943364 1.05 1.27

Naaldroller
77A 998426 1.05 1.27

Achterhuis
78 956977 7.05 8.53

Schakelaar
79C 971139 32.18 38.93

Switch W/lock
79D 971390 26.40 31.94

Schakelaar (oud 958064z)
79E 981533Z 21.04 25.46

Schakelaar (oud 981940)
79 992891 22.83 27.62

Handle Ass'y (a) Metallic Silver Green (old 332173
80E 334511 47.03 56.90

Handle And Handle Cover Set
80B 971168 25.71 31.11

Imbusbout M6x25 ( 10 Stuks )
81 949652 3.30 3.99

Snoertule D10.7
83 940778 2.10 2.54

Snoertule D8.2 (oud 958049z)
83 958049 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
84 500202Z

Niet meer leverbaar
84 500210Z

Niet meer leverbaar
84 500217Z

Niet meer leverbaar
84 500230Z

Niet meer leverbaar
84 500398Z

Niet meer leverbaar
84 500404Z

Niet meer leverbaar
84 500428Z

Niet meer leverbaar
84 500430Z

Niet meer leverbaar
84B 500445Z

Niet meer leverbaar
84 500452Z

Niet meer leverbaar
84A 500472Z

Niet meer leverbaar
84 971136

Niet meer leverbaar
85 930108

Snoerklem
85A 960266 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
86 949292

Machineschroef M4 X 8
86A 958523 1.04 1.26

Support (f) (old 990082)
90E 312408 7.05 8.53

Niet meer leverbaar
90C 971163

SUPPORT (A)
90D 981986Z 21.45 25.95

Zijhandgreep
91B 956852 24.89 30.11

Handgreephouder (oud 944948)
92A 320374 5.85 7.08

Nylock Hex. Socket Hd.bolt M8x16
93B 320375 1.65 2.00

Moer M8
94 944950 1.35 1.63

Ontgrendelgrip
95 944951 8.40 10.16

Schacht
96 944952 2.55 3.09

Klinknagel D2.5x4.8 ( 10 Stuks )
97 949510 1.04 1.26

Smeerolie (120cc)
99 931848 8.40 10.16

Niet meer leverbaar
100 971109

Niet meer leverbaar
101 872422

Niet meer leverbaar
102 944459

Niet meer leverbaar
104 944961

Niet meer leverbaar
106B 333146

Veerring M5 (10 Stuks)
108 949454 1.04 1.26

Sluitring M8 ( 10 Stuks )
110 949426 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
111 971127Z

Niet meer leverbaar
112 971128Z

Moer ( 10 Stuks )
113 949782 6.75 8.17

Handvat
115 981866 14.03 16.97

Schakelaar (oud 955277)
116 971824Z 35.06 42.43

Schakelaar (oud 958064z)
116A 981533Z 21.04 25.46

Schroef
117 954017 1.04 1.26

Snoertule D10.2
118 930026 3.00 3.63

Snoertule D10.7
118 940778 2.10 2.54

Veerring M4 (10 Stuks)
119 949453 1.05 1.27

Klemstrip (old 994566)
120 937631 1.04 1.26

Snoerklem
120 960266 1.04 1.26

Tapschroef D4x20
121 956384 1.05 1.27

Ring M4 (10 Stuks)
122 949423 1.05 1.27

Handgreep
123 981867 13.80 16.70

Schroef M4x25
124 958705 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
125 956998Z

SUPPORT (A)
126 981986Z 21.45 25.95

Lever Washer Ass'y
127 956853 5.85 7.08

Afstandsbus (oud 981868)
128B 990940 1.05 1.27

Seal Lock Hd. Inbusbout M8x16
129A 996364 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
131 957147

Niet meer leverbaar
131A 984750

Kroonsteentje
133 938307 2.13 2.57

Houder
134 963243 1.05 1.27

Veerhouder
135 998424 13.05 15.79

Waaier
136A 996370 14.03 16.97

Condensator (oud 987178)
137 930039 1.95 2.36

Kabelschoentjes (10 Stuks)
138 959144 3.00 3.63

Beitelpal Kompleet
139 318656 73.01 88.35

Machineschroef M4x10
140 307635 1.05 1.27

Lasdop 50092 (10 Pcs)
141 959141 3.75 4.54

Lasdop 50091 (10 Stuks)
142 959140 3.30 3.99

Condensator (oud 930030/991313)
143 994273 4.29 5.19

BEDRADING
144 981974 1.65 2.00

Bedrading
145 305798 1.05 1.27

Ring M4 (oud 949429z)
146 949429 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
501A 333146

Niet meer leverbaar
601 944962

Niet meer leverbaar
602 944964

Niet meer leverbaar
603A 957154

Niet meer leverbaar
604 944966

Niet meer leverbaar
605 944965

Niet meer leverbaar
606 980982

Niet meer leverbaar
607A 957153

Olie Pakking
608 324896 3.75 4.54

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.