Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Hikoki RB24EA'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki RB24EA


Onderdelen tekening 1
Klik voor vergroting

Onderdelen tekening 2
Klik voor vergroting

Onderdelen lijst van de Hikoki RB24EA

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Hex. Socket Hd Bolt M6x65
1 6698384@1417 1.05 1.27

Ring M6 (10 Stuks)
2 949432@1417 1.05 1.27

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
3 6698376@1417

Hitteschild
4 6698374@1417 6.15 7.44

Cilinder
5 6698362@1417 30.53 36.94

Bougie Bmr7a
6A 6699316@1417 8.91 10.78

Cover Packing
7 6698365@1417 1.05 1.27

Uitlaatgas Ventiel Deksel (a)
8 6698363@1417 1.05 1.27

Hex. Socket Hd Bolt M4x12
9 6698385@1417 1.05 1.27

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
10 6698386@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
11 6684865@1417

Flash Pan
12 6698372@1417 2.10 2.54

Carburetor Insulator
13 6698387@1417 3.15 3.81

Carbureteur Pakking
14 6698405@1417 2.10 2.54

Carburator Wyc-27
15 6698373@1417 45.65 55.24

Swivel
17 6696830@1417 4.45 5.38

Stop Ring (oud 489-25100-20)
18 6684696@1417 2.15 2.60

Pump Gasket (old 577-25292-20 & 6696321)
19 6684692@1417 29.19 35.32

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
20 6684693@1417 8.58 10.38

Pump Plate (old 523-25100-20)
21 6691242@1417 2.31 2.80

Diaphragm Cover (old 476-25004-20)
22 6685222@1417 4.45 5.38

Set Screw (old 548-25101-20)
23 6691312@1417 1.15 1.39

Set Screw M3x12
24 6696829@1417 1.04 1.26

O-RING (OUD 550-25100-20)
25 6684695@1417 4.29 5.19

Main Jet #36 (old 599-2001w-36)
26 6697090@1417 5.45 6.59

Circuit Plate (old 522-25100-20)
27 6691234@1417 3.30 3.99

Pump Body
28 6696828@1417 13.36 16.17

Diaphragm Packing (old 475-25038-20)
29 6685220@1417 2.31 2.80

Metering Diaphragm (old 474-25601-20)
30 6684690@1417 18.00 21.78

Seal Lock Hex. Socket Bolt M5x25 (w/washers)
31A 6698844@1417 1.20 1.45

Brandstofleiding L70
32B 6699014@1417 1.65 2.00

Machineschroef M5x60 (oud 943430)
33 307224@1417 1.05 1.27

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
34 6696832@1417

Priming Pump Comp. (old 442-25143-80)
35 6685139@1417 5.94 7.18

Cleaner Sponge
36A 6600704@1417 3.80 4.60

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
37 6696831@1417

Air Cleaner Ass'y
38 6696549@1417 9.13 11.04

Cord (l325)
39 6696566@1417 2.10 2.54

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
40 6696833@1417

Bobine
41 6698397@1417 18.56 22.46

Hex. Socket Hd Bolt M4x18 (w/washers)
42 6698388@1417 1.05 1.27

Uitlaatgas Ventiel Deksel (b)
43 6698364@1417 1.05 1.27

Cylinder Packing
44 6698366@1417 1.05 1.27

Zuiger Ring
45 6698404@1417 4.20 5.08

Zuiger
46 6698368@1417 7.28 8.80

Piston Pin Circlip (old 039-00601-20)
47 6684590@1417 2.15 2.60

Piston Pin (old 037-07045-20)
48 6684591@1417 4.29 5.19

Special Bolt
49A 6600347@1417 1.80 2.18

Ring M8 (zwart)
50 323212@1417 1.05 1.27

Magneto Rotor
51 6698396@1417 8.70 10.53

Olie Keerring
52 6684607@1417 4.29 5.19

Crank Case Ass'y (b)
53 6698370@1417 15.68 18.97

Crank Case Packing
54 6698371@1417 1.05 1.27

Kogellager 6001 C3
55 6684608@1417 3.80 4.60

Krukas
56 6696533@1417 32.31 39.10

Knock Pin 4x12
57 6696947@1417 1.05 1.27

Crank Case Ass'y (a)
58 6698369@1417 13.35 16.15

Recoil Starter Body Ass'y
59 6696572@1417 10.20 12.34

Set Screw (old 839-02010-20/6693638)
60 6693633@1417 1.15 1.39

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
61 6684675@1417 11.55 13.98

Starter Rope (old 783-06097-20/6693174)
62 6693168@1417 2.31 2.80

Starthendel
63 6693227@1417 3.30 3.99

Starter Pulley
65 6696471@1417 5.10 6.17

Screw M4x16 (w/washer)
66 6698398@1417 1.05 1.27

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
67A 6699995@1417

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
68 6684679@1417 2.15 2.60

Cam Plate
69A 6699996@1417 2.55 3.09

Dumper Spring (old 758-0651h-20)
70 6684677@1417 8.58 10.38

Starter Rope Reel
71A 6699997@1417 8.41 10.18

Recoil Starter Body Comp. (old 772-07350-80)
72 6684673@1417 19.06 23.07

Starter Rope 3.5x860 (old 783-0720f-20/6697590)
73 6684674@1417 4.29 5.19

Starthendel
74 6684680@1417 2.15 2.60

Starter Pulley Ass'y (old 798-0651h-90)
76 6684681@1417 13.20 15.97

Cam Plate Ass'y
77 6699691@1417 6.10 7.38

Recoil Starter Ass'y
79 6600408@1417 8.25 9.98

Starter Pulley
80 6600407@1417 2.55 3.09

Recoil Ass'y
81 6600406@1417 7.20 8.71

Recoil Set Screw
82 6600404@1417 1.20 1.45

Swing Arm Holder
83 6600402@1417 1.35 1.63

Swing Arm Holder
84 6600401@1417 1.65 2.00

Niet meer leverbaar, geen vervanging
85 6600405@1417

Recoil Spring
86 6600403@1417 4.80 5.81

Recoil Rope 3x800
88 6600400@1417 1.50 1.82

Recoil Handle
89 6600399@1417 2.10 2.54

Gaskabel
91 6698399@1417 2.10 2.54

Regulateur
92 6698391@1417 1.05 1.27

Switch Cover
93 6698400@1417 1.05 1.27

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
94 6685364@1417

Muffler Protector
95A 6699427@1417 9.60 11.62

Tapschroef D5x20 Zwart
96 302089@1417 1.05 1.27

Brandstofleiding
97A 6698716@1417 3.45 4.17

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
98 6698401@1417

Return Grommet (old 6684627)
99A 6697846@1417 1.04 1.26

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
100 6684625@1417

Niet meer leverbaar, geen vervanging
101 6698402@1417

Tank
102A 6600317@1417 7.95 9.62

Tank (c)
102B 6600354@1417 3.45 4.17

Bout L17.8
103 6698511@1417 1.05 1.27

Pomp Filter
104A 6600351@1417 2.70 3.27

Clip
105 6696949@1417 1.68 2.03

Bout L23.8
106 6698512@1417 1.05 1.27

Opzetstuk
107 6698394@1417 5.25 6.35

Blaaspijp
108 6698393@1417 10.35 12.52

Luchtrooster
110 6698381@1417 2.10 2.54

Slakkehuis
111A 6699428@1417 8.10 9.80

U-nut M8 (oud 991-74080-010)
112A 6684932@1417 2.15 2.60

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
113 6684924@1417

Waaier
114 6698378@1417 6.90 8.35

Ventilatorhuis (oud 6698380)
115A 6699426@1417 16.78 20.30

Ventilatorhuis
115A 6699429@1417 16.50 19.96

Fuel Pipe Grommet (old 222-06300-20)
118A 6688156@1417 1.15 1.39

Seal Lock Hex. Socket Bolt M5x25 (w/washers)
119 6698844@1417 1.20 1.45

Fuel Grommet
125 6600358@1417 1.04 1.26

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
501 6698403@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
601 6699184@1417

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.