Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki RB27EAPWCZ


Onderdelen tekening 1

Onderdelen tekening 2

Onderdelen lijst van de Hikoki RB27EAPWCZ

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Seal Lock Hex. Socket Hd. Bolt M6x16
1 6600518 1.04 1.26

Machine Screw M4x8 (w/washers) Black
2 6601439 1.04 1.26

HEAT SHIELD
3 6601510 1.95 2.36

MUFFLER ASS'Y
4 6601488 30.53 36.94

Spark Arrester
5 6601438 1.04 1.26

HEAT PROTECTION PANEL
6 6601492 1.20 1.45

Hex. Socket Hd. Bolt M5x22 (w/sp.washer)
7 6601339 1.05 1.27

Ignition Plug (torch L7rtc)
8 6600542 6.00 7.26

Cylinder N27
9 6600903 30.39 36.77

Niet meer leverbaar
10 6684865

AIR DEFLECTOR
11 6601490 1.04 1.26

DEFLECTOR PACKING
12 6601593 1.80 2.18

CARBURETOR INSULATOR
13 6601491 1.80 2.18

Spring Washer D6
14 6600910 1.04 1.26

Seal Lock Hex. Socket Hd. Bolt M6x27
15 6601358 1.04 1.26

Carbureteur Pakking
16 6698405 2.10 2.54

Swivel Cap (old 560-07120-21/6684628)
17 6691337 1.15 1.39

CARBURETOR ASS'Y
18 6601487 29.70 35.94

Cable Adjust Stay
19 6699287 4.13 4.99

Swivel
20 6696830 4.45 5.38

Stop Ring (oud 489-25100-20)
21 6684696 2.15 2.60

Pump Gasket (old 577-25292-20 & 6696321)
22 6684692 29.19 35.32

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
23 6684693 8.58 10.38

Pump Plate (old 523-25100-20)
24 6691242 2.31 2.80

Diaphragm Cover (old 476-25004-20)
25 6685222 4.45 5.38

Set Screw (old 548-25101-20)
26 6691312 1.15 1.39

Set Screw M3x12
27 6696829 1.04 1.26

O-RING (OUD 550-25100-20)
28 6684695 4.29 5.19

Circuit Plate (old 522-25100-20)
30 6691234 3.30 3.99

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
31 6684700 4.29 5.19

Pump Body
32 6696828 13.36 16.17

Diaphragm Packing (old 475-25038-20)
33 6685220 2.31 2.80

Metering Diaphragm (old 474-25601-20)
34 6684690 18.00 21.78

Fuel Pipe
35 6601444 1.04 1.26

CORD
36 6601505 1.04 1.26

PLUG CAP COVER
37 6601598 1.20 1.45

Bobine
38 6698397 18.56 22.46

Niet meer leverbaar
39 6696833

Hex. Socket Hd Bolt M4x18 (w/washers)
40 6698388 1.05 1.27

Ring
41 6698700 1.20 1.45

Cylinder Packing
42 6600510 1.04 1.26

Piston Ring
43 6601353 4.20 5.08

Piston (m)
44 6600905 15.81 19.13

Piston Pin Circlip (old 039-00601-20)
45 6684590 2.15 2.60

Shim
46 6600909 1.04 1.26

Woodruff Key 3x13x4.5
47 6601343 1.95 2.36

Piston Pin
48 6601344 2.85 3.45

Feather Key 3x3x12
49 937177 1.65 2.00

SPECIAL BOLT (A)
50 6601594 4.20 5.08

Ring M8 (zwart)
51 323212 1.05 1.27

Vliegwiel
52 6699289 25.71 31.11

CRANK CASE (F) ASS'Y (OLD 6600907)
53 6601619 14.85 17.97

Crank Case Packing
54 6600514 1.04 1.26

Olie Keerring
55 6684607 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
56 6684608 3.80 4.60

Crank Case Guard
57 6600924 1.04 1.26

CRANK SHAFT
58 6601624 23.79 28.78

Knock Pin 4x12
59 6696947 1.05 1.27

CRANK CASE (R) ASS'Y
60 6601620 1.95 2.36

RECOIL FAN (A)
61 6601625 1.04 1.26

RECOIL FAN (B)
62 6601626 1.80 2.18

Air Cleaner Base Ass'y
63 6600911 12.30 14.88

Collar M5
64 6601340 1.95 2.36

Choke Valve
65 6601341 2.85 3.45

Priming Pump Comp. (old 442-25143-80)
66 6685139 5.94 7.18

Wave Washer 8
67 334242 1.73 2.09

Ring
68 6685407 1.05 1.27

SCREW M5X55
69 6601592 1.80 2.18

COVER SETTING BOLT
70 6601509 1.04 1.26

Air Cleaner Element
71 6600529 1.04 1.26

AIR CLEANER COVER
72 6601484 1.05 1.27

Tank Mark Label
73 6698921 1.20 1.45

Starter Pulley Ass'y (old 798-0651h-90)
74 6684681 13.20 15.97

D4e Retaining Ring (old 993-55040-001)
75 6685101 1.15 1.39

Starter Pawl Spring (old 790-06097-20)
76 6684684 4.29 5.19

Starter Pawl (old 788-0651h-20)
77 6684685 4.29 5.19

RECOIL STARTER BODY ASS'Y NEW
78 6601570 15.81 19.13

SET SCREW (OLD 839-03045-20)
79 6684679 2.15 2.60

Cam Plate
80 6699996 2.55 3.09

Dumper Spring (old 758-0651h-20)
81 6684677 8.58 10.38

Starter Rope Reel
82 6699997 8.41 10.18

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
83 6684675 11.55 13.98

Recoil Starter Body Comp. (old 772-07350-80)
84 6684673 19.06 23.07

Starter Rope 3.5x860 (old 783-0720f-20/6697590)
85 6684674 4.29 5.19

Starthendel
86 6684680 2.15 2.60

Recoil Starter Ass'y
89 6600408 8.25 9.98

Recoil Ass'y
90 6600406 7.20 8.71

Starter Pulley
91 6600407 2.55 3.09

Recoil Set Screw
92 6600404 1.20 1.45

Swing Arm Holder
93 6600402 1.35 1.63

Swing Arm Holder
94 6600401 1.65 2.00

Recoil Reel
95 6600405 2.85 3.45

Recoil Spring
96 6600403 4.80 5.81

Recoil Rope 3x800
97 6600400 1.50 1.82

Recoil Handle
98 6600399 2.10 2.54

Stop Switch
121 6601275 1.35 1.63

MUFFLER PROTECTOR (VERMILION)
122 6601482 8.25 9.98

Tapschroef D5x20 Zwart
123 302089 1.05 1.27

HEX. SOCKET HD. BOLT M4X14 (W/FLANGE)
124 6601591 1.80 2.18

Spacer
125 6699558 1.04 1.26

Brandstofleiding L70
126 6699014 1.65 2.00

Fuel Grommet
127 6600358 1.04 1.26

Fuel Pipe L140
128 6600521 1.04 1.26

Fuel Pipe L140
128 6600522 1.80 2.18

Tank Dop Compleet
129 6698402 4.20 5.08

Tank Cap Chain
130 6698732 1.20 1.45

Tank
131 6600519 4.95 5.99

Tank
131 6600520 12.75 15.43

Bolt (w/flange)
132 6696574 1.05 1.27

Pomp Filter
133 6600351 2.70 3.27

Clip
134 6696949 1.68 2.03

Bout L23.8
135 6698512 1.05 1.27

HEAT PROTECTION SPONGE
136 6601623 1.80 2.18

Regulateur
137 6698391 1.05 1.27

Gaskabel
138 6698399 2.10 2.54

Opzetstuk
139 6698394 5.25 6.35

Niet meer leverbaar
140 6601600

GUARD NET (A)
142 6601486 2.25 2.72

VOLUTE CASE (A) VERMILION
143 6601477 7.50 9.08

Machine Screw (w/washers) M5x18
144 6600920 1.04 1.26

STOPPER PLATE (A)
145 6601501 1.04 1.26

U-nut M8 (oud 991-74080-010)
146 6684932 2.15 2.60

WASHER (A)
147 6601627 1.80 2.18

FAN
148 6601485 5.25 6.35

FAN CASE (VERMILION)
149 6601479 15.95 19.30

WEIGHT (F)
150 6601595 1.65 2.00

WEIGHT (R)
151 6601629 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
152 6601628

Niet meer leverbaar
501 6684764

Niet meer leverbaar
601 6699184

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.