Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki RB85E


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki RB85E

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Spark Plug Cap Ass'y (old 157-01570-90/6687470/668
1A 6687468 2.31 2.80

Spark Plug Cap Ass'y (old 157-0637p-91)
1 6687474 7.26 8.79

Niet meer leverbaar
2 6699320

Cylinder Set (old 001-0099f-90)
3 6685446 48.25 58.38

Hex.hole Bolt M5x18/s(oud 994-61050-184)
4 6684586 2.15 2.60

Cylinder Gasket (old 017-00980-20 & 6685743)
5 6685709 1.15 1.39

Piston Ring (oud 041-01601-20)
6 6684588 8.58 10.38

Piston Set (old 030-07045-90/6685870)
7 6685899 22.24 26.91

Piston Pin Circlip (old 039-00601-20)
8 6684590 2.15 2.60

Piston Pin (old 037-07045-20)
9 6684591 4.29 5.19

Crank Shaft Comp. (old 046-0631a-81)
10 6686200 66.40 80.34

Woodruff Key 3x13x4.5 (oud 068-10100-20)
11 6684899 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.20 (oud 330-00200-23)
21 6684604 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.30 (oud 330-00200-24)
21 6684605 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
22 6685842

Ring
23 6689645 1.15 1.39

Ring
24 6685103 1.15 1.39

Crank Case Ass'y (old 072-06580-90)
25 6686578 38.26 46.30

Olie Keerring
26 6684607 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
27 6684608 3.80 4.60

Crank Case Gasket (old 090-06097-20)
28 6686718 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M5x25/s (old 994-16050-252/790275)
29 6684709 2.15 2.60

Bobine
30 6687641 48.25 58.38

Niet meer leverbaar
31 6695420

Bobine (167-20521-90)
32 6687642 34.19 41.37

Vliegwiel
33 6687361 19.06 23.07

Rubber Beschermkapje
34 6684602 2.15 2.60

High Tension Cord, 150l (old 264-20516-20)
35 6688398 2.31 2.80

Inlaatpakking
41 6689893 1.15 1.39

Insulator Set (old 404-06580-90)
42 6689968 6.93 8.38

Screw 5x24ws (old 994-16050-241)
43 6695423 1.15 1.39

Carburetor Gasket (old 402-06590-20)
44 6689841 2.31 2.80

Carburateurset
45 6690489 92.41 111.82

Clip D6 (old 680-00070-20)
46 6685198 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
47 6684620

Niet meer leverbaar
48 6691714

Niet meer leverbaar
49 6684625

Niet meer leverbaar
50 6691576

Fuel Pipe Ass'y (oud 223-0097a-90)
51 6684618 4.29 5.19

Air Cleaner Body
52 6684856 14.85 17.97

Choke Valve (oud 493-06590-20)
53 6684857 10.23 12.37

Collar (old 470-0602k-20)
54 6684858 4.29 5.19

Spacer (oud 453-0602k-20)
55 6684859 2.15 2.60

Blow Over Check Board (old 476-0634c-20)
56 6684860 4.29 5.19

Reinigingsspons (oud 446-0634c-20)
57 6684861 9.40 11.37

Cleaner Cap (oud 424-06590-20)
58 6684862 4.29 5.19

Air Cleaner Ass'y (oud 410-06590-91)
59 6684863 19.96 24.15

Screw M5x57/s (old 994-14050-571/790190)
60 6695353 1.15 1.39

Ring 5 (oud 992-00050-011)
61 6684864 2.15 2.60

Fuel Pipe 3x5x80 (oud 700-03005-08)
62 6684880 2.15 2.60

Return Grommet (old 6684627)
63 6697846 1.04 1.26

Screw 4x18/ps (old 994-15040-182)
64 6695375 1.15 1.39

Screw 5x16/ps (old 994-15050-162)
65 6695386 1.15 1.39

Collar 5.8 (old 659-00801-20)
66 6692244 1.15 1.39

Collar (old 659-06410-20)
67 6692245 1.15 1.39

Fuel Tank Bracket (old 653-31850-80)
68 6692215 4.45 5.38

Screw 6x14s (old 994-14060-141)
69 6695357 1.15 1.39

Air Vent Ass'y (old 564-06611-90)
70 6691389 10.23 12.37

Niet meer leverbaar
71 6697800

Air Vent Valve Ass'y (old 646-06612-90)
72 6692171 4.95 5.99

Muffler Gasket (old 737-07000-20 & 6692743)
81 6692745 1.15 1.39

Warmteschild
82 6687255 2.31 2.80

Muffler Set (old 704-06590-90)
83 6692486 14.68 17.76

Hex. Hole Bolt 5x70 (old 990-51050-703)
84 6695057 1.15 1.39

Ring
85 6684822 2.15 2.60

Muffler Special Gasket (old 751-04200-20)
86 6692883 1.15 1.39

Tail Pipe Set, Spare (old 721-06590-90)
87 6692664 9.40 11.37

Ring
88 6685109 1.15 1.39

Recoil Starter Body Assy (old 762-06410-90)
101 6692982 20.11 24.34

Recoil Starter Body Comp.,blk (old 772-06097-80)
102 6693034 7.75 9.38

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
103 6684675 11.55 13.98

Starter Rope Reel (old 774-06097-20)
104 6693066 3.30 3.99

Set Screw (old 839-02010-20/6693638)
105 6693633 1.15 1.39

Starter Rope (old 783-06097-20/6693174)
106 6693168 2.31 2.80

Starthendel
107 6693237 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 4x12ws (old 994-64040-125)
108 6695507 1.15 1.39

Starter Pulley Assy (old 798-06520-90)
109 6693406 8.25 9.98

Starter Pawl (old 788-06520-20)
110 6693320 3.30 3.99

Starter Pawl Spring (old 790-06097-20)
111 6684684 4.29 5.19

Pump Body Comp. (old 575-25153-80)
121 6684879 62.16 75.22

Priming Pump Comp. (oud 442-25151-80)
122 6684687 16.34 19.77

Diaphragm Cover (oud 476-25151-20)
123 6684688 8.58 10.38

Priming Body (oud 447-25108-20)
124 6684689 6.44 7.79

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25001-80/6690826
125 6690827 11.71 14.17

Diaphragm Gasket (oud 475-25153-20)
126 6684691 8.58 10.38

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
127 6684693 8.58 10.38

Pump Gasket (old 577-25100-20)
128 6691457 7.10 8.59

Main Jet #38 (old 599-2000w-38)
129 6691844 4.45 5.38

O-RING (OUD 550-25100-20)
130 6684695 4.29 5.19

Stop Ring (oud 489-25100-20)
131 6684696 2.15 2.60

Swivel (oud 539-25120-20)
132 6684697 6.44 7.79

Throttle Set Screw (oud 514-25100-20)
134 6684870 2.15 2.60

Cable Adjuster Stay (oud 544-25164-20)
135 6684873 6.44 7.79

Lock Nut M6 (oud 991-01060-013)
136 6684872 2.15 2.60

Cable Adjuster (oud 614-25137-20)
137 6684871 4.29 5.19

Cleaner Packing (oud 431-0634c-20)
138 6684875 4.29 5.19

Set Screw (old 548-25151-20 & 6696324)
139 6684699 2.15 2.60

Ring (oud 549-25165-20)
140 6684874 2.15 2.60

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
141 6684700 4.29 5.19

Ventilatorhuis
161 6685602 28.14 34.05

Volute Case (old 052-31852-80)
162 6686322 36.15 43.74

Dust Cover (old 050-31850-20)
163 6686264 6.28 7.59

Tapping Screw 5x20 (old 993-11052-012)
164 6695255 1.15 1.39

Throttle Lever (old 013-31800-20)
165 6685670 1.15 1.39

Stop Switch Ass'y (old 170-31800-80)
166 6687752 9.58 11.59

Muffler Protector (old 738-31800-21)
167 6692827 16.34 19.77

Ring 5 (old 992-10050-062)
168 6684834 2.15 2.60

Tapping Screw 5x20 (old 993-11052-012)
169 6695255 1.15 1.39

Hex.hole Bolt M5x35 (oud 990-51050-353)
170 6684934 2.15 2.60

Fan (old 127-31850-21/6687171)
171 6687173 11.71 14.17

Nut M8 (old 991-01080-011/327325/332299/726603)
172 6684612 2.15 2.60

Ring
173 6685856 2.31 2.80

Straight Pipe (old 269-31851-20/6688420)
174 6688422 10.40 12.58

Fan Headed Pipe (old 273-31851-20/66884326688431)
175 6688433 11.23 13.58

Clamp Band Comp. (old 466-05015-80)
176 6690785 3.30 3.99

Gaskabel
177 6693915 3.30 3.99

Screw 3x10 (old 994-31030-101)
179 6684913 2.15 2.60

Special Knob (old 380-31850-20)
180 6689740 1.15 1.39

Grommet (old 203-06590-20)
181 6688053 1.15 1.39

Cover Pin (old 053-31850-20)
182 6686332 2.31 2.80

Spring (old 790-31850-20)
183 6693356 2.31 2.80

WASHER 5 UNI-KURO
184 334103 1.05 1.27

Tapping Screw 5x15 (old 993-11051-501)
185 6695252 1.15 1.39

Combi Box Spanner 13x19 Plus (old 829-20000-80)
501 6684979 4.29 5.19

Symbol Mark Rb85e (old 929-31859-21) New
601 6694702 2.10 2.54

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.