Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki RP150YB


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki RP150YB

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Stoffilter Verzwaarder
1 330599 12.30 14.88

Niet meer leverbaar
2B 337458

Dopmoer M4
3 311839 1.05 1.27

Veerring M4 (10 Stuks)
4 949453 1.05 1.27

Ring M4 (10 Stuks)
5 949423 1.05 1.27

Tank Stay 15l (b)
6 338577 1.05 1.27

MOER M4 ( 10 STUKS )
7 949554 1.05 1.27

Machineschroef M4x12 (10 Stuks)
8 949217 1.05 1.27

Machineschroef M4x14 (10 Stuks)
9 949218 1.05 1.27

Tank Ass'y (15l) (old 338577)
10A 339360 81.54 98.66

Dopmoer M8
11 975597 1.05 1.27

Ring M8 (10 Stuks)
12 949433 1.05 1.27

Slangaansluitstuk
13 337451 5.55 6.72

Ontgrendeling Voor Slang
14 321014 1.65 2.00

Voordeksel
15 337449 2.10 2.54

Afdichting
16A 339182 2.40 2.90

Stootrand
17 337446 11.55 13.98

Earth Chain
18 329872 1.80 2.18

Zwenkwiel Kompleet
19 337438 2.55 3.09

Rubber Washer
20 338453 1.05 1.27

Caster Washer
21 338480 1.05 1.27

Zwenkwiel Kompleet + Rem
22 337439 3.00 3.63

Poly Guide
23 337452 1.65 2.00

Aardplaatje
24 337454 1.04 1.26

Bedrading (d)
25 338481 1.80 2.18

Tapschroef D4x25 Zwart
26 307028 1.05 1.27

Klembeugel
27 337455 4.80 5.81

Machineschroef M4x16 (10 Stuks)
28 949219 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
29 320986

Schroef Ring (38)
30 337512 1.05 1.27

Slang-koppelstuk Klemring
31 321066 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
32 337513

Niet meer leverbaar
33 320985

Motor Kompleet
34 337472 72.05 87.18

ANKER 230 VOLT
35 361018 24.61 29.78

BALL BEARING 608VVCM
36 339168 2.55 3.09

MOTOR BASE
37 339173 4.95 5.99

FLANGE WASHER
38 339174 1.05 1.27

FAN
39 339166 3.00 3.63

CASING
40 339177 3.00 3.63

SPECIAL WASHER
41 339178 1.04 1.26

LOCK NUT M8
42 339175 1.04 1.26

STATOR 230 VOLT
43 340919 34.24 41.43

PRESS PLATE
44 339172 1.04 1.26

BEARING HOLDER
45 339180 1.04 1.26

BOLT M5X60 (W/WASHER)
46 339169 1.04 1.26

RUBBER COVER
47 339170 1.04 1.26

Silent Filter (c)
48 337477 1.80 2.18

Draag Ring (b)
49 334977 13.75 16.64

Motorhuis (oud 337467)
50A 339356 22.00 26.62

Schroef D4x45 Met Ring
51 301815 1.05 1.27

Vlotter
52 338455 1.95 2.36

Vlotterhouder
53 337456 2.85 3.45

Screw (plastic Tie) D4x16
54 994810 1.05 1.27

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
55 301653 1.04 1.26

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
56 301653 1.04 1.26

Schroef D3 X 16
56 313687 1.04 1.26

Switch Cover
57 337502 1.04 1.26

Switch Packing
58 337503 1.04 1.26

Schakelaar
59 338471 4.05 4.90

Schakelaarhouder
60 337495 2.55 3.09

Contactdoos
62 328685 68.34 82.69

Panel Sheet (c)
63 337498 1.50 1.82

SNOERKLEM
64 975144 1.04 1.26

Lasdop 50092 (10 Pcs)
65 959141 3.75 4.54

Controller
66A 337481 51.29 62.06

Niet meer leverbaar
67 329755

Handgreepdeksel
68 338259 19.53 23.63

Handgreep
70 337505 3.15 3.81

Pakking (c)
71 337508 1.04 1.26

Pakking (f)
72 338457 1.20 1.45

Pakking (d)
73 337509 1.20 1.45

Pakking (b)
74 337507 1.04 1.26

Pakking (a)
75 337506 1.50 1.82

Pakking (e)
76 338458 2.10 2.54

Silent Filter (e)
77 338459 1.05 1.27

Silent Filter (d)
78 338460 1.05 1.27

Silent Filter (f)
79 338461 1.50 1.82

Silent Filter (d)
80 337478 1.95 2.36

Kroonsteentjes
81 321041 1.65 2.00

Bedrading
82 338482 1.35 1.63

Silent Filter (g)
83 338462 1.50 1.82

Silent Filter (m)
84 338464 1.05 1.27

Motor Pakking (a)
85 338466 1.20 1.45

Motorkap
86 337474 12.00 14.52

Motor Pakking (a)
87 338465 1.20 1.45

Silent Filter (g)
88 338463 1.50 1.82

Draag Ring (a)
89 325876 4.65 5.63

Silent Filter (b)
90 337476 1.04 1.26

Motor Pakking (a)
91 338467 3.60 4.36

Niet meer leverbaar
92 995063

Niet meer leverbaar
93 500479Z

Niet meer leverbaar
93 500528Z

Silent Filter (l)
94 338468 1.05 1.27

Silent Filter (k)
95 338469 1.05 1.27

Silent Filter (k)
96 338470 1.05 1.27

FAN COVER
97 339163 1.05 1.27

COOLING FAN
98 339164 1.04 1.26

KOOLBORSTELS (1 PAAR)
99 339161 9.75 11.80

BEARING HOLDER
100 339179 1.04 1.26

BALL BEARING 607VVCM
101 339167 1.65 2.00

MACHINE SCREW M4X16 (W/WASHERS)
102 339165 1.04 1.26

MOTOR FRAME
103 339171 3.15 3.81

Beschermschuim
105 370077 1.04 1.26

Tank + Motorhuis
121 339363 104.64 126.61

Stopper Plate
122 339358 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
501 337519

Niet meer leverbaar
502 337523

Niet meer leverbaar
503 337518

Niet meer leverbaar
504 337521

Niet meer leverbaar
505 320994

Niet meer leverbaar
506 337527

MOER M4 ( 10 STUKS )
507 949554 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
508 337520

Machine Schroef M4x16
509 993539 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
510 337522

Niet meer leverbaar
511 326127

Niet meer leverbaar
512 321984

Niet meer leverbaar
513 328099

Niet meer leverbaar
601 338260

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.