Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki RP350YE


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki RP350YE

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Stoffilter Verzwaarder
1 325869 15.13 18.30

Niet meer leverbaar
2 337459

Dopmoer M4
3 311839 1.05 1.27

Veerring M4 (10 Stuks)
4 949453 1.05 1.27

Aardplaatje
5 337454 1.04 1.26

Poly Guide (b)
6 337453 1.95 2.36

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
7 301653 1.04 1.26

Ketel Rp Set
8 337444 84.84 102.65

Vastzetklem
9 334398 14.70 17.79

Machineschroef M4x8 Zwart
10 323211 1.05 1.27

Slangaansluitstuk
11 337451 5.55 6.72

Ontgrendeling Voor Slang
12 321014 1.65 2.00

Voordeksel
13 337450 4.65 5.63

Afdichting
14A 339182 2.40 2.90

Voetplaat
15 337443 20.21 24.46

Stootrand
16 325906 12.75 15.43

Ring M8 (10 Stuks)
17 949433 1.05 1.27

Zwenkwiel Kompleet
18 325858 6.75 8.17

Zwenkwiel Kompleet + Rem
19 325859 7.05 8.53

Niet meer leverbaar
20 320986

Schroef Ring (38)
21 337512 1.05 1.27

Slang-koppelstuk Klemring
22 321066 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
23 337513

Niet meer leverbaar
24 320985

Motor Kompleet
25 337472 72.05 87.18

ANKER 230 VOLT
26 361018 24.61 29.78

BALL BEARING 608VVCM
27 339168 2.55 3.09

MOTOR BASE
28 339173 4.95 5.99

FLANGE WASHER
29 339174 1.05 1.27

FAN
30 339166 3.00 3.63

CASING
31 339177 3.00 3.63

SPECIAL WASHER
32 339178 1.04 1.26

LOCK NUT M8
33 339175 1.04 1.26

STATOR 230 VOLT
34 340919 34.24 41.43

PRESS PLATE
35 339172 1.04 1.26

BEARING HOLDER
36 339180 1.04 1.26

BOLT M5X60 (W/WASHER)
37 339169 1.04 1.26

RUBBER COVER
38 339170 1.04 1.26

Silent Filter (c)
39 337477 1.80 2.18

Draag Ring (b)
40 334977 13.75 16.64

Motorhuis
41 337469 20.76 25.12

Vlotter
42 338455 1.95 2.36

Schroef D4x45 Met Ring
43 301815 1.05 1.27

Vlotterhouder
44 337456 2.85 3.45

Screw (plastic Tie) D4x16
45 994810 1.05 1.27

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
46 301653 1.04 1.26

Schroef D3 X 16
46 313687 1.04 1.26

Switch Cover
47 337502 1.04 1.26

Switch Packing
48 337503 1.04 1.26

Schakelaar
49 338471 4.05 4.90

Schakelaarhouder
50 337495 2.55 3.09

Contactdoos
52 328685 68.34 82.69

Panel Sheet (c)
53 337498 1.50 1.82

SNOERKLEM
54 975144 1.04 1.26

Lasdop 50092 (10 Pcs)
55 959141 3.75 4.54

Controller
56A 337481 51.29 62.06

Niet meer leverbaar
57 329755

Handgreepdeksel
58 338259 19.53 23.63

Handgreep
60 337505 3.15 3.81

Pakking (c)
61 337508 1.04 1.26

Pakking (f)
62 338457 1.20 1.45

Pakking (d)
63 337509 1.20 1.45

Pakking (b)
64 337507 1.04 1.26

Pakking (a)
65 337506 1.50 1.82

Pakking (e)
66 338458 2.10 2.54

Silent Filter (e)
67 338459 1.05 1.27

Silent Filter (d)
68 338460 1.05 1.27

Silent Filter (f)
69 338461 1.50 1.82

Silent Filter (d)
70 337478 1.95 2.36

Kroonsteentjes
71 321041 1.65 2.00

Bedrading
72 338482 1.35 1.63

Silent Filter (g)
73 338462 1.50 1.82

Silent Filter (m)
74 338464 1.05 1.27

Motor Pakking (a)
75 338466 1.20 1.45

Motorkap
76 337474 12.00 14.52

Motor Pakking (a)
77 338465 1.20 1.45

Silent Filter (g)
78 338463 1.50 1.82

Draag Ring (a)
79 325876 4.65 5.63

Silent Filter (b)
80 337476 1.04 1.26

Motor Pakking (a)
81 338467 3.60 4.36

Niet meer leverbaar
82 995063

Niet meer leverbaar
83 337490

Niet meer leverbaar
83 500479Z

Niet meer leverbaar
83 500528Z

Silent Filter (l)
84 338468 1.05 1.27

Silent Filter (k)
85 338469 1.05 1.27

Silent Filter (k)
86 338470 1.05 1.27

FAN COVER
87 339163 1.05 1.27

COOLING FAN
88 339164 1.04 1.26

KOOLBORSTELS (1 PAAR)
89 339161 9.75 11.80

BEARING HOLDER
90 339179 1.04 1.26

BALL BEARING 607VVCM
91 339167 1.65 2.00

MACHINE SCREW M4X16 (W/WASHERS)
92 339165 1.04 1.26

MOTOR FRAME
93 339171 3.15 3.81

Beschermschuim
95 370077 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
501 337519

Niet meer leverbaar
502 337523

Niet meer leverbaar
503 337518

Niet meer leverbaar
504 337521

Niet meer leverbaar
505 320994

Niet meer leverbaar
506 337527

MOER M4 ( 10 STUKS )
507 949554 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
508 337520

Machine Schroef M4x16
509 993539 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
510 337522

Niet meer leverbaar
511 326127

Niet meer leverbaar
512 321984

Niet meer leverbaar
513 320982

Niet meer leverbaar
601 329638

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.