Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki RP3608DAW4Z


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki RP3608DAW4Z

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Stoffilter Verzwaarder
1 330599 12.30 14.88

Niet meer leverbaar
2 337458

Dopmoer M4
3 311839 1.05 1.27

Veerring M4 (10 Stuks)
4 949453 1.05 1.27

Ring M4 (10 Stuks)
5 949423 1.05 1.27

Machineschroef M4x14 (10 Stuks)
6 949218 1.05 1.27

TANK ASS'Y (8L)
7 373591 71.50 86.52

Dopmoer M8
8 975597 1.05 1.27

Ring M8 (10 Stuks)
9 949433 1.05 1.27

Slangaansluitstuk
10 337451 5.55 6.72

Ontgrendeling Voor Slang
11 321014 1.65 2.00

Voordeksel
12 337449 2.10 2.54

Afdichting
13 339182 2.40 2.90

Stootrand
14 337446 11.55 13.98

Earth Chain
15 329872 1.80 2.18

Zwenkwiel Kompleet
17 337438 2.55 3.09

Rubber Washer
18 338453 1.05 1.27

CASTER HOLDER
19 338454 1.04 1.26

Zwenkwiel Kompleet + Rem
20 337439 3.00 3.63

SPECIAL NUT
21 373590 2.70 3.27

WASHER
22 374772 1.04 1.26

Poly Guide
23 337452 1.65 2.00

Aardplaatje
24 337454 1.04 1.26

INTERNAL WIRE
25 329183 3.15 3.81

Tapschroef D4x25 Zwart
26 307028 1.05 1.27

SPECIAL BOLT
27 373589 1.80 2.18

Klembeugel
28 337455 4.80 5.81

Machineschroef M4x16 (10 Stuks)
29 949219 1.20 1.45

HANDGREEP MET LUCHTREGELING
30 373581 4.50 5.44

Niet meer leverbaar
31A 334396

Slang-koppelstuk Klemring
32 321066 1.65 2.00

SLANG+KOPPELSTUKKEN-HANDGREEP RP3608 38MM
33A 373580 31.08 37.60

Niet meer leverbaar
34 320985

MOTOR ASS'Y
35 373569 121.55 147.08

Rubber Ring
36 338928 1.04 1.26

STATOR FET PCB
37 341051 56.10 67.88

ROTOR
38 361091 43.31 52.41

BEARING HOLDER
39 339180 1.04 1.26

FLANGE WASHER
40 339174 1.05 1.27

FAN
41 339166 3.00 3.63

CASING
42 339177 3.00 3.63

SPECIAL WASHER
43 339178 1.04 1.26

Kogellager 608vv
44 333945 1.80 2.18

FAN BASE
45 373573 7.20 8.71

LOCK NUT M8
46 339175 1.04 1.26

Draag Ring (b)
47 334977 13.75 16.64

SILENT FILTER (H)
48 374771 1.35 1.63

Silent Filter (a)
49 337475 1.04 1.26

MOTOR BASE ASS'Y
50 373592 21.18 25.62

Schroef D4x45 Met Ring
51 301815 1.05 1.27

Stopper Plate
52 339358 1.04 1.26

Screw (plastic Tie) D4x16
53 994810 1.05 1.27

VLOTTER
54 374770 3.30 3.99

Vlotterhouder
55 337456 2.85 3.45

PANEL SHEET (C)
58 373579 4.05 4.90

SWITCH HOLDER
59 373571 20.08 24.29

SWITCH COVER
60 373576 1.04 1.26

SWITCH PACKING
61 373578 1.04 1.26

SWITCH
62 373577 13.80 16.70

Beschermschuim
64 370077 1.04 1.26

TAPPING SCREW D3X12 (W/FLANGE)
65 372288 1.20 1.45

CONTROLLER MAIN ASS'Y
66 373567 133.51 161.55

CONNECTOR
67 374773 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
68 371750

BATTERY GUARD ASS'Y
69 373572 20.76 25.12

CLAMP LEVER (A)
70 373613 1.04 1.26

CLAMP SPRING
71 373610 1.04 1.26

CORD COVER
72 373607 1.20 1.45

PUSH BUTTON
73 373609 1.20 1.45

BUTTON SPRING
74 373612 1.04 1.26

HANDLE
75 373604 6.45 7.80

BATTERY TERMINAL HOLDER
76 373605 3.30 3.99

HEAD COVER ASS'Y
77 373598 20.49 24.79

HEAD COVER PACKING (A)
79 373599 2.10 2.54

HEAD COVER PACKING (C)
80 373602 1.04 1.26

HEAD COVER PACKING (D)
81 373603 1.04 1.26

HEAD COVER PACKING (C) NEW
82 373601 1.05 1.27

HEAD COVER PACKING (B) NEW
83 373600 1.35 1.63

SILENT FILTER (D)
84 373619 1.20 1.45

SILENT FILTER (C)
85 373616 1.04 1.26

SILENT FILTER (B)
86 373615 1.04 1.26

AIR VALVE
87 373608 1.04 1.26

VALVE SPRING
88 373611 1.04 1.26

SILENT FILTER (L)
89 373626 1.20 1.45

MOTOR COVER
90 373597 17.60 21.30

SILENT FILTER (F) NEW
91 373623 1.04 1.26

SILENT FILTER (E)
92 373621 1.04 1.26

MOTOR PACKING (A)
93 373596 3.45 4.17

SILENT FILTER (J)
94 373625 1.04 1.26

SILENT FILTER (M)
95 373624 1.04 1.26

SILENT FILTER (C)
96 373617 1.04 1.26

SILENT FILTER (D)
97 373618 1.04 1.26

SILENT FILTER (A)
98 373614 1.04 1.26

SILENT FILTER (E)
99 373620 1.04 1.26

SILENT FILTER (F)
100 373622 1.04 1.26

HOUSING PACKING (A)
101 373570 1.04 1.26

Schroef D4x35
102 303694 1.04 1.26

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
103 301653 1.04 1.26

Behuizing
104 338902 6.30 7.62

HEAD COVER (A) ASS'Y
105 373606 64.08 77.53

RING
106 372734 1.04 1.26

HULPSTUKKEN HOUDER
501 373588 9.30 11.25

ZUIGBUIS (B)
502 373584 5.85 7.08

MOER M4 ( 10 STUKS )
503 949554 1.05 1.27

PIPE HANGER
504 338448 1.04 1.26

Machine Schroef M4x16
505 993539 1.04 1.26

PIPE SCREW
506 373587 1.80 2.18

CUT SLEEVE
507 373585 1.50 1.82

ZUIGBUIS (A)
508 373583 6.00 7.26

TELESCOOPSTANG KOMPLEET RP3608
509 373582 17.88 21.63

Niet meer leverbaar
510 337523

Niet meer leverbaar
511 337522

Niet meer leverbaar
512A 375679

Beschermkapje Voor Batterij
514 329897 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
601 373627

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.