Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki SAT-180


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki SAT-180

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Huis
1 953230 24.61 29.78

Koolborstelhouder
2 958900 6.45 7.80

Koolborstelhouder
2 981586 6.45 7.80

Inbusstelschroef M4 X 5
3A 961681 1.04 1.26

Veld 110-120 Volt
4 953231C 34.83 42.14

Veld 220-230 Volt
4 953231E 21.04 25.46

Stator Ass'y 240 Volt
4 953231F 21.04 25.46

Veld 220v
4 953231L 21.18 25.62

Contactpunt Koolborstelhouder
5 930703 2.40 2.90

Niet meer leverbaar
6 949233

Veerring M5 (10 Stuks)
7 949454 1.04 1.26

MOER M5 (10 STUKS) (OUD 949555Z
8 949555 1.05 1.27

Moerdeksel
9 953232 1.05 1.27

RUBBEREN PEN
10 931701 1.05 1.27

ANKER 110 VOLT
11A 953297C 86.63 104.82

Anker (953262e)
11A 953297E 63.25 76.53

Armature Ass'y 240 Volt (old 953262f)
11A 953297F 62.98 76.20

Kogellager 608vvmc2eps2l
12 608VVM 5.70 6.90

Tandwieldeksel
13 953234 12.00 14.52

Vilt Sluitring
14 937033 1.04 1.26

Kogellager 6002vvcmps2l
15A 6002VV 7.35 8.89

Vilt Pakking
16 953235 1.04 1.26

Ring
17 953236 1.04 1.26

Machineschroef M4x12 (10 Stuks)
18 949217 1.05 1.27

Veerring M4 (10 Stuks)
19 949453 1.05 1.27

Tandwiel
20 953237 35.06 42.43

Kogellager 6200vvcmps2s
21 6200VV 6.15 7.44

As
22 953238Z 11.58 14.01

Niet meer leverbaar
22A 953380

Inlegspie 3x3x10
23 940533 1.20 1.45

Kogellager 6202vvcmps2s
24 6202VV 7.05 8.53

Vilt Pakking
25 938403 1.04 1.26

Lagerdeksel
26 937077 2.78 3.36

Pakking
27 953239 1.05 1.27

Drukring
28 953240 1.05 1.27

Tandwielhuisdeksel
29 953241 7.30 8.83

MACHINESCHROEF M5X16 (10 STUKS)
30 949239 1.05 1.27

Veerring M5 (10 Stuks)
31 949454 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
32 937807

Veerring M5 (oud 949424z , 10 st)
33 949424 1.05 1.27

Veerring M5 (10 Stuks)
34 949454 1.04 1.26

Koolborstel (2 Stuks)
35 999043 4.50 5.44

Koolborsteldop
36 945161 1.20 1.45

Koolborsteldop
36 961781 2.55 3.09

Snoer 2,5m 2 X 1.0 H05vv-f (oud 500395z)
38 500447Z 6.60 7.99

Snoertule D10.7
39 940778 2.10 2.54

Snoertule D8.2 (oud 958049z)
39 958049 1.04 1.26

Klemstrip (old 994566)
40 937631 1.04 1.26

Schroef
41 954017 1.04 1.26

Schakelaar (937664)
42 986201 16.64 20.13

Schakelaar
43 953261 13.50 16.34

Diode
44 957556 17.88 21.63

Bedrading
45 953243 1.04 1.26

Condensator (oud 930030/991313)
46A 994273 4.29 5.19

Niet meer leverbaar
47A 981010

Lasdop 50091 (10 Stuks)
48 959140 3.30 3.99

Lasdop 50092 (10 Pcs)
49 959141 3.75 4.54

Niet meer leverbaar
51A 984750

Ring M4 (10 Stuks)
52 949423 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
53 957561

Niet meer leverbaar
54 949509

Niet meer leverbaar
56 953246Z

Niet meer leverbaar
56A 953381

Niet meer leverbaar
57 953247Z

Niet meer leverbaar
58A 314086

Niet meer leverbaar
59A 314087

Niet meer leverbaar
60A 314090

Niet meer leverbaar
61A 314092

Niet meer leverbaar
62A 314094

Niet meer leverbaar
63 949103

Niet meer leverbaar
64 956633

Niet meer leverbaar
65A 936638

Niet meer leverbaar
66A 325491

Niet meer leverbaar
68 949440

Tapschroef D4x20
69 956384 1.05 1.27

Stofafdichtingsring (a)
70 956387 2.10 2.54

Schakelaardeksel
71 971792 1.65 2.00

Handgreep (oud 953258+953259)
72 953260 13.05 15.79

Smoorspoel
73 958263 24.89 30.11

Afstand Ring
74 953265 1.05 1.27

Kroonsteentje
75 938307 2.13 2.57

Aansluitklem
76 980063 1.04 1.26

Draadeindhuls
77 981373 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
78 983684

Niet meer leverbaar
79 953258

Niet meer leverbaar
80 953259

Niet meer leverbaar
601 314084

Niet meer leverbaar
602 314085

Niet meer leverbaar
603 314088

Niet meer leverbaar
604 314089

Niet meer leverbaar
605 314091

Niet meer leverbaar
606 314093

Niet meer leverbaar
610 314092

Niet meer leverbaar
612 314094

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.