Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Hikoki SAY150A'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki SAY150A


Onderdelen tekening 1
Klik voor vergroting

Onderdelen lijst van de Hikoki SAY150A

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
1A 937807@1417

Tandwielhuis
2 980770@1417 14.70 17.79

Borgmoer M5 (oud 949566z)(10 Stuks )
3 949566@1417 1.04 1.26

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
6 937125@1417

Kogellager 608vvmc2eps2l
7 608VVM@1417 5.70 6.90

Tandwielhuisdeksel
8 937124@1417 6.00 7.26

Anker 230v
9 980785E@1417 84.56 102.32

Anker 240 Volt
9 980785F@1417 84.56 102.32

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
10 930176@1417

Veld 220-230 Volt
11 980783E@1417 21.04 25.46

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
11A 980783K@1417

Contactpunt Koolborstelhouder
12 930630@1417 1.35 1.63

Isolatiering
13 937706@1417 3.15 3.81

Kogellager 626vvmc2erps2s
14 626VVM@1417 5.70 6.90

Lagerbus
15 937810@1417 1.95 2.36

Stopplaat
16 980801@1417 1.05 1.27

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
17A 956633@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
18A 935522@1417

Lagerafdekplaat (a)
19 936680@1417 1.04 1.26

Kogellager 6201vvcmps2s
20 6201VV@1417 6.45 7.80

Vilt Pakking
21 937135@1417 1.04 1.26

PAKKING
22 936682@1417 1.05 1.27

LAGERHUIS
23 980772@1417 12.15 14.70

MACHINESCHROEF M5X16 (10 STUKS)
25 949239@1417 1.05 1.27

INLEGSPIE 2,5X8
26 940220@1417 1.35 1.63

Inlegspie 4x4x8
27 980809@1417 1.04 1.26

As
28 980806@1417 37.95 45.92

Asverbindingstuk
29 980810@1417 43.45 52.57

Inbusstelschroef M6x12
30 980808@1417 1.05 1.27

Veerring D12 (10 Stuks)
31 939542@1417 1.50 1.82

Kogellager 6201dducmav2s
32 6201DD@1417 6.30 7.62

EXCENTRIEK COMPLEET
33 980807@1417 81.40 98.49

Ring M4 (10 Stuks)
34 949423@1417 1.05 1.27

Balansstuk
35 980777@1417 15.40 18.63

Machineschroef M4x20 (10 Stuks)
36 949221@1417 1.05 1.27

STOF KAPJE
37 980775@1417 1.05 1.27

Zoolas
38 980776@1417 14.30 17.30

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
39A 980780@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
39B 985684@1417

Tandwiel
41 937733@1417 61.33 74.20

Trekstang
42 937809@1417 3.30 3.99

Schakelaarschuif
43 937808@1417 3.30 3.99

Hd. Schroef M3x10 (10 Stuks)
44 949317@1417 1.05 1.27

Huis
45 937800@1417 19.39 23.46

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
48 932642@1417

MOER M4 ( 10 STUKS )
50 949554@1417 1.05 1.27

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
51 937802@1417

Schroef D4x12
52 982034@1417 1.04 1.26

Schakelaar
53 980778@1417 14.93 18.06

Schakelaarhouder
54 937811@1417 5.85 7.08

Condensator (oud 971828z)
55 971828@1417 7.05 8.53

Condensator (oud 930030/991313)
55 994273@1417 4.29 5.19

Kabelschoentjes (10 Stuks)
56 959144@1417 3.00 3.63

Aansluitklem
56 980063@1417 1.04 1.26

Achterdeksel
60 937812@1417 6.36 7.70

TAPSCHROEF D4X16
61 954004@1417 1.04 1.26

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
62 500439Z@1417

Snoer 2,5m 2 X 1.0 H05vv-f (oud 500395z)
62A 500447Z@1417 6.60 7.99

Koolborsteldop (oud 960068)
63 937847@1417 1.65 2.00

Niet meer leverbaar, geen vervanging
64 999021@1417

Koolborstelhouder
65 937846@1417 3.30 3.99

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
66 957561@1417

Klemstrip (old 994566)
67 937631@1417 1.04 1.26

Draadeindhuls
68 981373@1417 1.05 1.27

Snoertule D10.2
69 930026@1417 3.00 3.63

Snoertule D8.2
69 930487@1417 2.25 2.72

Snoertule D10.2 (oud 930354)
69 980193@1417 1.65 2.00

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
70 984750@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
501 943277@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
502 980781@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
601 980803Z@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
615 980804@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
616 980802Z@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
617 980790@1417

Stofvanger
618 980788@1417 9.75 11.80

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
619 980793@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
620 980791@1417

Veerring M4 (10 Stuks)
621 949453@1417 1.05 1.27

MACHINESCHROEF M4X10 (10 STUKS) (OUD 949216Z)
622 949216@1417 1.05 1.27

Buis
623 980789@1417 4.65 5.63

Buishouder
624 980794@1417 14.99 18.13

Machineschroef M5x20 (10 Stuks)
625 949241@1417 1.35 1.63

Veerring M5 (10 Stuks)
626 949454@1417 1.04 1.26

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
627 980796@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
628 980795@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
629 944458@1417

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.