Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki SB-110


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki SB-110

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Huis
1 986770 78.79 95.33

Veld 220-230 Volt
2 953032E 43.86 53.07

Stator Ass'y 240 Volt
2 953032F 44.41 53.74

Veld 220-230 Volt (oud 953119e)
2 953119K 61.33 74.20

Contactpunt Koolborstelhouder
3 948703 1.05 1.27

Machineschroef M5x45 (10 Stuks)
4A 949249 1.95 2.36

Inbus Hd Tapschroef D5x50
4B 953121 1.04 1.26

Veerring M5 (10 Stuks)
5 949454 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
6 953033

Koolborstelhouder
7A 953123Z 6.60 7.99

Koolborstelhouder
7B 986773 6.45 7.80

Niet meer leverbaar
8 949368

RUBBEREN PEN (OUD 976441)
9 946362 1.05 1.27

Luchtgeleider
10 953035 1.65 2.00

Anker 230-240v
11 953037F 122.51 148.24

Kogellager 6200vvcmps2s
12 6200VV 6.15 7.44

Sluitring
13 953038 1.05 1.27

Tandwielhuisdeksel
14 953039 14.55 17.61

Tapschroef D5x20
15 953040 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
16 953041

Staalbus
17 953042 1.65 2.00

Sluitring
18 953043 1.05 1.27

AANDRIJFROL
19 953125 35.06 42.43

Veerring D12 (10 Stuks)
22 939542 1.50 1.82

Lagersluitring
23 944954 1.05 1.27

Inlegspie 3x3x8
24 944109 1.70 2.06

Niet meer leverbaar
25 953046

Niet meer leverbaar
26 953047

Kogellager 6200vvcmps2s
27 6200VV 6.15 7.44

Kogellager 608ddmc2eps2s
28 608DDM 5.55 6.72

Tandwielhuis
29 953048 14.30 17.30

Machineschroef M5x25 (10 Stuks)
30 949243 1.35 1.63

POELIE (A)
31 953050 10.95 13.25

Poelie (b)
32 953051 7.65 9.26

Aandrijfriem
33A 936196 22.83 27.62

Snaardeksel
34 953052 5.85 7.08

Stofafzuigfan
35 953053 5.85 7.08

Stofgeleider
36 953054 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
37 953055

Machineschroef M5x25 (10 Stuks)
38 949243 1.35 1.63

Veerring M5 (10 Stuks)
39 949454 1.04 1.26

Schroef D5x30 (oud 986011)
40 957580 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
41 953056

Spanrol
42A 953057 20.76 25.12

Staalbus
43 953042 1.65 2.00

Metal
43A 987072 1.65 2.00

Sluitring
44 953043 1.05 1.27

Spanrol Arm
45A 953060 5.85 7.08

Niet meer leverbaar
46 953061

Veerring D12 (10 Stuks)
47 939542 1.50 1.82

Borgplaat
48A 953062 2.70 3.27

Veer
49 953063 3.00 3.63

Hefboom
50A 953064 1.05 1.27

Veer
51 953065 3.30 3.99

Inbusbout M4x16
52 949754 2.40 2.90

Nylon Moer M4
53A 876465 1.05 1.27

Ring M4 (oud 949429z)
54 949429 1.05 1.27

Afstandsbus
55 953066 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
56A 953067

Veerring M4 (10 Stuks)
57 949453 1.05 1.27

Machineschroef M4x14 (10 Stuks)
58 949218 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
59 953068

Machineschroef M4x12 (10 Stuks)
60A 949217 1.05 1.27

Snoer
61 500240Z 13.18 15.94

Niet meer leverbaar
61A 500435Z

Snoer 2,5m 2 X 1.0 H05vv-f (oud 500395z)
61 500447Z 6.60 7.99

Niet meer leverbaar
61B 500455Z

Snoertule D10.7
63 940778 2.10 2.54

Snoertule D8.2 (oud 958049z)
63 958049 1.04 1.26

Klemstrip (old 994566)
64 937631 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
65A 984750

Schakelaar (oud 956632)
66 931573 40.43 48.91

Schakelaar
66 953178 37.95 45.92

SCHAKELAAR (OUD 956632H)
66A 956632 16.64 20.13

Schroef
67 954017 1.04 1.26

Condensator (oud 930030/991313)
68 994273 4.29 5.19

Niet meer leverbaar
69 953112P

Niet meer leverbaar
69 953116

Niet meer leverbaar
69 953124Z

Lasdop 50091 (10 Stuks)
70 959140 3.30 3.99

Handgreepdeksel
72 953069 15.81 19.13

Niet meer leverbaar
73A 956636

Schroef (oud 953070)
75A 319258 3.30 3.99

Veer
76 953071 1.05 1.27

Knop
77 953072 3.90 4.72

Niet meer leverbaar
78 953073

Niet meer leverbaar
79 953074

Koolborstel (2 Stuks)
81A 999036 4.50 5.44

Koolborstel (2 Stuks)
81B 999038 9.30 11.25

Koolborsteldop
82 937949 1.35 1.63

Koolborsteldop
82 940540 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
85 957561

Niet meer leverbaar
86B 323011

Niet meer leverbaar
87 307665

Niet meer leverbaar
88 307666

Niet meer leverbaar
89 307667

Niet meer leverbaar
90 307668

Niet meer leverbaar
91 307669

Niet meer leverbaar
92B 310295

Rubber Plaat
92A 953079 1.95 2.36

Niet meer leverbaar
92B 953117

Smoorspoel (oud 500259z)
93 955908 32.18 38.93

Lasdop 50092 (10 Pcs)
94 959141 3.75 4.54

Houder
95 963243 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
96 953110

Niet meer leverbaar
97 949509

Kroonsteentje
98 938307 2.13 2.57

Draadeindhuls
99 981373 1.05 1.27

Terminal
102 958308Z 5.55 6.72

Terminal M4.0 (10 Stuks)
103 930804 3.00 3.63

Terminal
104 961419Z 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
601 307670

Niet meer leverbaar
602 307671

Niet meer leverbaar
603 307672

Niet meer leverbaar
604 307673

Niet meer leverbaar
605 307674

Niet meer leverbaar
606 307675

Niet meer leverbaar
607 307676

Niet meer leverbaar
608 307677

Niet meer leverbaar
609 307678

Niet meer leverbaar
610 307679

Niet meer leverbaar
611 307680

Niet meer leverbaar
612 307681

Niet meer leverbaar
613 307682

Niet meer leverbaar
614 307683

Niet meer leverbaar
615 307684

Niet meer leverbaar
616 307685

Niet meer leverbaar
617 307686

Niet meer leverbaar
618 307687

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.