Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki SB10V2


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki SB10V2

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Poelie (a)
1 327742 8.10 9.80

Kogellager 6000vcmps2s
2 6000VV 6.15 7.44

Stofafzuiging
3 327739 3.00 3.63

Anker 230v
4 360797E 57.89 70.04

Kogellager 608vvmc2eps2l
5 608VVM 5.70 6.90

Machineschroef M4x12 Zwart
6 935196 1.04 1.26

RUBBEREN PEN
7 931701 1.05 1.27

Stofplaat
8 328209 3.00 3.63

Luchtgeleider
9 327738 1.95 2.36

Tapschroef D5x55
10 953174 1.04 1.26

Veld 220-230 Volt
11 340700G 61.46 74.37

Veld 110 Volt
11 340700J 61.46 74.37

Contactpunt Koolborstelhouder
12 930703 2.40 2.90

Aansluitklem
13 980063 1.04 1.26

Snaardeksel
14 328433 4.80 5.81

Tapping Screw D5x45 (w/flange)
15 316321 1.65 2.00

Stofafzuigdeksel
16 327740 26.40 31.94

Handgreepdeksel
17 327760 14.55 17.61

Niet meer leverbaar
18 984750

Klemstrip (old 994566)
19 937631 1.04 1.26

Snoertule D8.2 (oud 958049z)
20 958049 1.04 1.26

Behuizing
21 327759 63.25 76.53

Inbusstelschroef M5x8
22 938477 1.05 1.27

Snoer 2,5m 2 X 1.0 H05vv-f (oud 500395z)
23 500447Z 6.60 7.99

Koolborstelhouder
25 958900 6.45 7.80

Koolborstel (2 Stuks)
26 999043 4.50 5.44

Koolborsteldop
27 945161 1.20 1.45

PULLEY DEKSEL
28 327779 4.80 5.81

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
29 305812 1.04 1.26

Schakelaar
30 325085 9.90 11.98

Schakelaar
30A 339021 9.90 11.98

Lasdop 50091 (10 Stuks)
31 959140 3.30 3.99

Spanningafhankelijke Weerstand
32 328432 3.00 3.63

Machineschroef M3,5x6
33 305499 1.05 1.27

Aansluitklem
34 980063 1.04 1.26

Regelaar 100-110 Volt
35 327753 42.08 50.91

Regelaar 220-240 Volt
35 327758 42.08 50.91

Contactlipje
36 938108 1.20 1.45

Condensator
37 325566 9.00 10.89

Sluitring
38 953043 1.05 1.27

Staalbus
39 953042 1.65 2.00

Voorrol
40 995586 22.41 27.12

Tapschroef D4x30 Zwart
41 305490 1.04 1.26

Doorzichtig Kapje
42 327744 1.95 2.36

Bout
43 995578 2.10 2.54

Frame
44 327780 94.74 114.63

Sluitring
45 953161 1.05 1.27

Veer
46 995577 1.05 1.27

Veerring D12 (10 Stuks)
47 939542 1.50 1.82

As
48 995587 12.15 14.70

Geleider
49 327746 1.95 2.36

MACHINESCHROEF M4X10 (10 STUKS) (OUD 949216Z)
50 949216 1.05 1.27

Veer
51 953063 3.00 3.63

Machineschroef M4x14 (10 Stuks)
52 949218 1.05 1.27

Fork
53 995585 32.18 38.93

Snaar (oud 327741)
54A 330690 3.00 3.63

Poelie (b)
55 327749 16.09 19.47

Tandwielhuis
56 327748 3.90 4.72

Kogellager 6200vvcmps2s
57 6200VV 6.15 7.44

Tandwiel
58 327750 9.00 10.89

Niet meer leverbaar
59 935522

Veerring D10 (10 Stuks)
60 939540 1.95 2.36

Tandwiel
61 995576 15.26 18.47

Ring B
62 948213 1.05 1.27

Lagerbus
63 953175 1.65 2.00

Rubber Zool (oud 995579)
64A 329900 7.35 8.89

Niet meer leverbaar
65 327781

Inlegspie 3x3x8
66 944109 1.70 2.06

Aandrijfrol
67 995575 35.89 43.42

Niet meer leverbaar
68 995552

Stofafdichting
69 328513 1.65 2.00

Tapschroef D4x20 Met Ring (zwart)
70 302086 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
71 370075

Niet meer leverbaar
501 323011

Niet meer leverbaar
601 995550

Niet meer leverbaar
602 995551

Niet meer leverbaar
603 995553

Niet meer leverbaar
604 995554

Niet meer leverbaar
605 995555

Niet meer leverbaar
606 995556

Niet meer leverbaar
607 995557

Niet meer leverbaar
608 995558

Niet meer leverbaar
609 995559

Niet meer leverbaar
610 995560

Niet meer leverbaar
611 995561

Niet meer leverbaar
612 995562

Niet meer leverbaar
613 995563

Niet meer leverbaar
614 995564

Niet meer leverbaar
615 995565

Niet meer leverbaar
616 995566

Niet meer leverbaar
617 995567

Niet meer leverbaar
618 995568

Niet meer leverbaar
619 995569

Niet meer leverbaar
620 995570

Niet meer leverbaar
621 995571

Niet meer leverbaar
622 995572

Niet meer leverbaar
623 995573

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.